Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanja o kompjuterima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Pitanja o kompjuterima

    unmount image iz deamon toolsa ili koji si već program koristio..
    i izbriši torrent iz bittorrenta ili utorrenta zavisi koji si koristio
    i onda bi trebao moći

    Comment


    • Re: Pitanja o kompjuterima

      Originally posted by Joza95
      unmount image iz deamon toolsa ili koji si već program koristio..
      i izbriši torrent iz bittorrenta ili utorrenta zavisi koji si koristio
      i onda bi trebao moći
      e ovo je bilo, tnx men
      Blood never lies!

      Comment


      • Re: Pitanja o kompjuterima

        U zadnje vrime valjda zbog ovih vrućina komp mi se počeo zamrzavat i blokavat sam od sebe. Evo npr sada kad ništa ne radim na njemu program Everest mi pokazuje:

        Temperatura
        CPU 50 °C (122 °F)
        1. CPU / 1. jezgra 52 °C (126 °F)
        1. CPU / 2. jezgra 42 °C (108 °F)
        Chipset 49 °C (120 °F)
        PWM 43 °C (109 °F)
        GPU dioda 70 °C (158 °F)
        Hitachi HDS721616PLA380 42 °C (108 °F)

        Hladnjaci - ventilator
        CPU 2368 RPM
        GPU 64%

        Ovdje se vidi da mi je grafička 70 stupnjeva u stanju mirovanja što je mislim poprilično visoko....ima li tko kakav prijedlog samo da nije kupovina nekog hladnjaka?
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • Re: Pitanja o kompjuterima

          Originally posted by sthooligan
          U zadnje vrime valjda zbog ovih vrućina komp mi se počeo zamrzavat i blokavat sam od sebe. Evo npr sada kad ništa ne radim na njemu program Everest mi pokazuje:

          Temperatura
          CPU 50 °C (122 °F)
          1. CPU / 1. jezgra 52 °C (126 °F)
          1. CPU / 2. jezgra 42 °C (108 °F)
          Chipset 49 °C (120 °F)
          PWM 43 °C (109 °F)
          GPU dioda 70 °C (158 °F)
          Hitachi HDS721616PLA380 42 °C (108 °F)

          Hladnjaci - ventilator
          CPU 2368 RPM
          GPU 64%

          Ovdje se vidi da mi je grafička 70 stupnjeva u stanju mirovanja što je mislim poprilično visoko....ima li tko kakav prijedlog samo da nije kupovina nekog hladnjaka?
          pokušaj otvorit stranu kućišta, i improviziraj neki ventilator samo da puše u nju. Također provjeri je li ti radi ventilator na grafičkoj i probaj ga malo ispuhat i očistit ako osjetiš da zapinje.
          “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

          Comment


          • Re: Pitanja o kompjuterima

            Kučište je otvoreno, prašina ispuhana a vent od grafičke radi i kako pokazuje everest on je na 64%. Jedino da ga dignem ako smijem, buka mi ne smeta? To valjda negdje u biosu ili? Imam windows 7.

            Znam da ima kupit nekaakav hladnjak za 200-300kn koji se stavi na grafičku ali to mi nije sad u planu investirat ako prne grafička i onako imam 10 god garanciju
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • Re: Pitanja o kompjuterima

              Originally posted by sthooligan
              Kučište je otvoreno, prašina ispuhana a vent od grafičke radi i kako pokazuje everest on je na 64%. Jedino da ga dignem ako smijem, buka mi ne smeta? To valjda negdje u biosu ili? Imam windows 7.

              Znam da ima kupit nekaakav hladnjak za 200-300kn koji se stavi na grafičku ali to mi nije sad u planu investirat ako prne grafička i onako imam 10 god garanciju
              a ne nemora nužno bit neki ventilator koji je namjenjen za grafičku nego čisto da nešto dodatno puše sa strane, imaš 5,5V u kućištu na puno mjesta pa moreš uzet.

              A ne znam gdje se to namješta kod tvoje grafičke, ona bi vjerovatno trebala automatski podizat okretaje ventilatora kad vidi da je opterećenje veliko, probaj na CD-u od grafičke ili u softwareu nać ako ima negdi opcija za to.
              “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

              Comment


              • Re: Pitanja o kompjuterima

                Može li netko u par rečenica objasnit kako funkcionira wireless decoder? I što sve trebam imati/instalirati da bi to koristio?

                Comment


                • Re: Pitanja o kompjuterima

                  Originally posted by Sandokan
                  Može li netko u par rečenica objasnit kako funkcionira wireless decoder? I što sve trebam imati/instalirati da bi to koristio?
                  Na sto mislis pod pojmom "wireless decoder"?Tj. sto pokusavas postici?
                  Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                  Comment


                  • Re: Pitanja o kompjuterima

                    Originally posted by sthooligan
                    U zadnje vrime valjda zbog ovih vrućina komp mi se počeo zamrzavat i blokavat sam od sebe. Evo npr sada kad ništa ne radim na njemu program Everest mi pokazuje:

                    Temperatura
                    CPU 50 °C (122 °F)
                    1. CPU / 1. jezgra 52 °C (126 °F)
                    1. CPU / 2. jezgra 42 °C (108 °F)
                    Chipset 49 °C (120 °F)
                    PWM 43 °C (109 °F)
                    GPU dioda 70 °C (158 °F)
                    Hitachi HDS721616PLA380 42 °C (108 °F)

                    Hladnjaci - ventilator
                    CPU 2368 RPM
                    GPU 64%

                    Ovdje se vidi da mi je grafička 70 stupnjeva u stanju mirovanja što je mislim poprilično visoko....ima li tko kakav prijedlog samo da nije kupovina nekog hladnjaka?

                    jesi li radio što na grafičkoj kartici u smislu povećanja preformansi?
                    http://svegapomalo.com

                    Comment


                    • Re: Pitanja o kompjuterima

                      Nisam ništa, skinuo sam program MSI Afterburner i na njega povečao vent od grafe na 80% i sad je ok temperatura.
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment

                      Working...
                      X