Announcement

Collapse
No announcement yet.

Creating your reality

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Creating your reality

    Dr. Bruce Lipton:



    Ukratko, nismo predodređeni genetikom, okruženje, odnosno svjesnost, energija i namjera koju ugrađujemo u nešto, oblikuju našu stvarnost.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

  • #2
    Re: Creating your reality

    Da, ali što predodređuje naše mišljenje (koje smo stekli od malena), pa upravo društvo tj. okruženje. A borba da se vratimo svojem istinksom svjesnom JA je problematika svakog čovjeka.

    Ali svakao bi trebal težiti mišljenju da smo mi stavraoci naše mentalne stvarnosti.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: Creating your reality

      Originally posted by dizajner View Post
      Da, ali što predodređuje naše mišljenje (koje smo stekli od malena), pa upravo društvo tj. okruženje. A borba da se vratimo svojem istinksom svjesnom JA je problematika svakog čovjeka.
      Upravo to - samo na način pozitivnog i negativnog okruženja. Priča on i o tome, i to na najjednostavnijem primjeru - odgoju (programiranju) djeteta do njegove 6. godine. A i njegovi pokusi sa stanicama idu u tom smjeru. Svakako pogledaj cijeli video, nešto je drugačiji od sličnih na tu tematiku. Osobno sam sklon pridodati veću težinu kada o tome priča netko s doktoratom. (iako to naravno samo po sebi ništa ne znači) Obrađuje se problem svjesnog djela mozga - 5% i nesvjesnog - 95%. Gomila zanimljivih stvari.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Creating your reality

        Originally posted by dizajner View Post
        Ali svakao bi trebal težiti mišljenju da smo mi stavraoci naše mentalne stvarnosti.
        Genijalna rečenica (i tako istinita) - vjerovati je vidjeti. Umjesto uobičajenog - vidjeti je vjerovati. Postat ću u ovu temu ponajbolje clipove, po mome izboru, koji će omogućiti lakše shvaćanje cjelokupne tematike zainteresiranima, za koje se nadam da će ih biti. A što mi se najviše sviđa - znanost (kvantna fizika) je tu koja to podupire. Za sada je konsenzus - shvatili su da ništa u biti ne znaju na toj fundamentalnoj razini i da je sve energija. Znači naš svijet, za koji nas uče da je materijalan, nije ništa drugo nego - naboj. Koji reagira na podražaj. Genijalno.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Creating your reality

          Dvojna priroda elektrona i ponašanje u skladu s OČEKIVANJEM promatrača?

          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment

          Working...
          X