Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako izbjeći ugrize pasa

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako izbjeći ugrize pasa

    http://www.vauvau.net/index.php?option= ... &Itemid=55

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Kako izbjeći ugrize pasa

    nisu savjeti losi
    ali ako idete cestom i neki vas pas ometa ili laje ne bi trebali samo stati mirno
    tako ga mozete samo jos vise zainteresirat
    najbolji bi bio nacin da uspravno nastavite hodati i ne gledati psa uopce kao da ga nema

    Comment


    • #3
      Re: Kako izbjeći ugrize pasa

      Originally posted by Mauro9
      Žalosno je što većina ljudi nezna ove stvari, neznaju kako prići nepoznatom psu, vraćaju mu udarac kad ih ugrize i svu krivicu svode na psa a u biti neznaju ili ne žele znati da su oni izazvali pogrešku. Jako treba paziti na nagle pokrete i obavezno nepoznatom (agresivnijem) psu skupiti šaku i dati mu je da je ponjuši.. I onda se ja čudim što je moj agresivan, kad mu dijete prilazi objeručke vičući "mjau,mjau"..

      Comment


      • #4
        Re: Kako izbjeći ugrize pasa

        jel gleda tko dog whisperer na national geographic-u?

        tu ima dobrih savjeta
        a emisija je super poucna za sve koji imaju psa i problema s njim

        Comment


        • #5
          Re: Kako izbjeći ugrize pasa

          Originally posted by kordafication
          jel gleda tko dog whisperer na national geographic-u?

          tu ima dobrih savjeta
          a emisija je super poucna za sve koji imaju psa i problema s njim
          ja prije nego sam isao po svog malamuta, nekih mjesec dana sam svaki dan skidao epizode i gledao. Pogledao sam prve 2 sezone i pola 3....onda sam prakticki sve kasnije probleme u epizodama i sam "rješavao" i postalo je malo dosadno pa sam prestao
          Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

          Comment


          • #6
            Re: Kako izbjeći ugrize pasa

            ima jedan moj susjed koji kupi te macke i pase luatile ima ih milijun...
            nerjetko su pušteni s lanca a agresivni su...
            danas se vozim na bicikli i u velikoj sam brzini..i izleti taj pas meni na cestu i ja sam se moga razbiti ko pic*a i prosut tamo po podu...i jos sto je pas trca zamnom i laja....
            ako mi se jos jednom nesto tako dogodin neznam kako cu reagirat..imam osicaj da cu doci tamo i isprasiti nešto olova okolo sebe, najvjerojatnije u smijeru vlasnika i pasa....

            aj da je on jednom to napravija ali hebate tjedno jedan put...

            Comment


            • #7
              Re: Kako izbjeći ugrize pasa

              Originally posted by ChiLiM
              Originally posted by kordafication
              jel gleda tko dog whisperer na national geographic-u?

              tu ima dobrih savjeta
              a emisija je super poucna za sve koji imaju psa i problema s njim
              ja prije nego sam isao po svog malamuta, nekih mjesec dana sam svaki dan skidao epizode i gledao. Pogledao sam prve 2 sezone i pola 3....onda sam prakticki sve kasnije probleme u epizodama i sam "rješavao" i postalo je malo dosadno pa sam prestao
              pa valja sto si gledo
              koliko znam malamuti su jako tvrdoglavi

              jel ga drzis u dvoristu?
              i da li ti kopa rupe?

              Comment


              • #8
                Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                Ma sve je to relativno,nekad je jedini lijek bjezanija..

                Comment


                • #9
                  Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                  Originally posted by whitetiger
                  Ma sve je to relativno,nekad je jedini lijek bjezanija..

                  kad te cane corso napadne najbolje je da se zaletis glavom od zid
                  bjezat mu ne mozes

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                    Čitajte članak jer je poučan i nije ga pisao neki bezveze lik.. Mrzim čuti ljude koji nemaju pojma o kinologiji i o nekim stvarima vezanim uz pse pa mi govore "mene da napadne pas ja bi ga odalamio", "mene da napadne pas bježao bi koliko me noge nose"..

                    Udarite psa dok ste u opasnosti, još više ste nahebali.. Samo ste pogoršali situaciju.
                    Bježite psu dok ste u opasnosti, vidjeti ćemo dokle ćete bježati!

                    Susjed i frend mi govori "ajme ako mi ovaj tvoj samo dođe, odalamit ću ga nogom", ja mu kažem slobodno, al kasnije mi se ne žali kad ostaneš bez noge.. To udaranje pasa i ošamućivanje je velika zabluda, nikad niste jači od krvoločnog psa

                    Kad vam se približi pas, ne treba paničariti, ne treba pokazivati strah, nikako bježati jer nemožete pobjeći i nikako ga udariti.. Ostati miran i bez naglih pokreta! Ako slučajno dođe do toga da ste na tlu, pas iznad vas, pokrivajte vrat i glavu kako god znate! Pas vas neće trgati dovijeka!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                      Originally posted by Mauro9
                      Čitajte članak jer je poučan i nije ga pisao neki bezveze lik.. Mrzim čuti ljude koji nemaju pojma o kinologiji i o nekim stvarima vezanim uz pse pa mi govore "mene da napadne pas ja bi ga odalamio", "mene da napadne pas bježao bi koliko me noge nose"..

                      Udarite psa dok ste u opasnosti, još više ste najebali.. Samo ste pogoršali situaciju.
                      Bježite psu dok ste u opasnosti, vidjeti ćemo dokle ćete bježati!

                      Susjed i frend mi govori "ajme ako mi ovaj tvoj samo dođe, odalamit ću ga nogom", ja mu kažem slobodno, al kasnije mi se ne žali kad ostaneš bez noge..

                      Kad vam se približi pas, ne treba paničariti, ne treba pokazivati strah, nikako bježati jer nemožete pobjeći i nikako ga udariti.. Ostati miran i bez naglih pokreta! Ako slučajno dođe do toga da ste na tlu, pas iznad vas, pokrivajte vrat i glavu kako god znate! Pas vas neće trgati dovijeka!
                      Originally posted by kordafication
                      nisu savjeti losi
                      ali ako idete cestom i neki vas pas ometa ili laje ne bi trebali samo stati mirno
                      tako ga mozete samo jos vise zainteresirat
                      najbolji bi bio nacin da uspravno nastavite hodati i ne gledati psa uopce kao da ga nema
                      to sam cuo na dog whisperer i nema pametnijeg poteza...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                        Kod tog šaptača psima nije sve tako bajno kao što vidiš na tv-u!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                          Originally posted by Mauro9
                          Pas vas neće trgati dovijeka!
                          Ovo sam htio još ranije pitati; koji psi uz pitbulla dugo ugrizaju i trgaju?
                          Kažu da pit i mrtvo tijelo još kida...

                          Normalan pas te ugrize i pusti...
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                            Iskreno, neznam! Neću nešto govoriti za što nisam siguran, koliko ja znam, dok mu ne pružaš nikakav otpor nebi trebao i dalje kidati

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako izbjeći ugrize pasa

                              Originally posted by Mauro9
                              Udarite psa dok ste u opasnosti, još više ste nahebali..
                              Ovo se naravno odnosi samo na veće pse, mali pas ti ne može ništa, možeš ga slobodno šutnuti ako te napadne.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X