Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izrada postera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izrada postera

    Pozdrav.
    Odavno želim da svoju teretanu malo osvježim, da stavim par finih postera čikaca kao što su Oliva, Lou, Arnold i tako. Problem je u tome što ne znam uopšte da li je to moguće da se izradi i koliko bi koštalo?

    Možel neko pomoći? Hvala

  • #2
    Re: Izrada postera

    koje velicine? imas mozda na ebayu, a ako ne, trazi plotere u boji.
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Izrada postera

      Originally posted by Aldiin View Post
      Pozdrav.
      Odavno želim da svoju teretanu malo osvježim, da stavim par finih postera čikaca kao što su Oliva, Lou, Arnold i tako. Problem je u tome što ne znam uopšte da li je to moguće da se izradi i koliko bi koštalo?

      Možel neko pomoći? Hvala
      Jesi li razmišljao da ih sam napraviš (ako imaš printer) spajanjem više A4 papira u jednu cjelinu. Nešto kao puzzle, zna vrlo dobro ispast ako ih precizno spojiš i ispadne dooosta jeftinije (govorim iz vlastitog iskustva). I ja isto već tri-četiri dana namjeravam napravit nekoliko motivacijskih postera. Već sam našao nekoliko slika, malo ih dotjera u PhotoShopu i uskoro ih namjeravam printat. Izračunao sam da bi za 20-ak kuna mogao isprintati 6 mega postera veličine A0 papira (84x118 cm).
      O meniMoja kućna teretana
      Da biste uspjeli, vaša želja za uspjehom mora biti veća od vašeg straha da ne uspijete!

      Comment

      Working...
      X