Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tegovi/Bučice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tegovi/Bučice

    Pozdrav svima.Pošto nas ima sa svih strana pa ćemo ovako.Znači nalazim se u rijeci radim u rafineriji sa stanom sam u škrljevu pa ako neko ima za prodati utege sa šipkom 10 kila mislim da je dosta XD. dam 100 kuna jer pošiziću u stanu , jer posle posla vanka nemogu , ili vrijeme zeza ili mi se neda ići igdje. Eto pa ako neko ima nek mi pošalje sliku i gdje bi se mogli naći.

  • #2
    Poz.

    si gledao na fejsbuk grupama za prodaju u rijeci i oko rijeke, njuskalu i index.hr?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Pozdrav. Našo sam par po10 kila ovdje u rijeci pa ću sutra preuzeti .Budem stavio sliku da se pohvalim i onda samo napan .

      Comment


      • #4
        Odlicno! Sretno
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Evo slika. 4x2,5,i 4x1.25
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 1 photos.

          Comment

          Working...
          X