Announcement

Collapse
No announcement yet.

EP nogomet 2012 - 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: EP nogomet 2012

    Originally posted by blento View Post
    Pa utakmica za trece mjesto na EP se ne igra odavnooo. I to je glupost, stvarno steta. Bila bi super utakmica al ovako nista
    zadnji puta se igrala 70. i neke (kad se prvenstvo igralo u jugi) i na maksimiru bilo 8000 ljudi.
    al obzirom da su se vremena promijenila i nogomet je jedino sto covjeka veseli, stvarno bi trebali vratiti i tu utakmicu...
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #32
      Re: EP nogomet 2012

      sad vidim da je ovaj moj podatak netocan (a cuo sam ga neki dan na radiju). od 1980. se ne igra utakmica za 3. mjesto...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #33
        Re: EP nogomet 2012

        Uh, bolje da sam šutio...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: EP nogomet 2012

          Originally posted by WTF View Post
          nemogu se odluciti tko su veci guzicari... ali ipak mislim da ce im Španjolska danas upapriti 2-3 komada....
          +1 .............. ali doslovno +1

          Comment


          • #35
            Re: EP nogomet 2012

            barca rasturila u finalu
            iniesta, xavi i alba unistili talijane i pokazali da su, uz brazil sa pocetka 20og stoljeca, najjaca reprezentcija u povijesti

            Comment


            • #36
              Re: EP nogomet 2012

              Originally posted by FcB View Post
              barca rasturila u finalu
              iniesta, xavi i alba unistili talijane i pokazali da su, uz brazil sa pocetka 20og stoljeca, najjaca reprezentcija u povijesti
              Ae, a sto je s Ikerom (Real) koji je spašavao kad je spasiti trebalo, Ramosom (Real) pokraj kojeg Balotelli prdnuo nije, Alonso ( Real ), Silva ( City ), Arbeloa ( Real).... Pa nije Španjolska samo barca....

              Comment


              • #37
                Re: EP nogomet 2012

                pa španjolska je 5 realovih, 5 barcinih i silva
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #38
                  Re: EP nogomet 2012

                  Originally posted by WTF View Post
                  Ae, a sto je s Ikerom (Real) koji je spašavao kad je spasiti trebalo, Ramosom (Real) pokraj kojeg Balotelli prdnuo nije, Alonso ( Real ), Silva ( City ), Arbeloa ( Real).... Pa nije Španjolska samo barca....
                  naravno, svoj udio su imali i realovci, ali tika taka je tu zbog barce
                  nositelji igre (iniesta, xavi) su blaugrana, ostali samo pomazu

                  Comment


                  • #39
                    Re: EP nogomet 2012

                    Originally posted by WTF View Post
                    Ae, a sto je s Ikerom (Real) koji je spašavao kad je spasiti trebalo, Ramosom (Real) pokraj kojeg Balotelli prdnuo nije, Alonso ( Real ), Silva ( City ), Arbeloa ( Real).... Pa nije Španjolska samo barca....
                    Upavo tako...
                    Barca je uzasno precijenjena...
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #40
                      Re: EP nogomet 2012

                      Ne bih rekao da je Barcelona precijenjena već da ona ima dobitnu kombinaciju Xavi-Iniesta. Naravno da Španjolska ne bi osvojila EP da nije bilo i ostalih igrača(Casillas,Ramos,Alba,Silva...),ali budimo realni,ta dvojica su najbolji igrači na svijetu već nekih 5 godina.Po mojem mišljenju,Messi koji je smatran za najboljeg igrača današnjice nebi to uspio postati da mu Xavi i Iniesta ne serviraju bogomdane lopte.
                      A gde su noge?

                      Comment


                      • #41
                        Re: EP nogomet 2012

                        Originally posted by Mackiel View Post
                        Ne bih rekao da je Barcelona precijenjena već da ona ima dobitnu kombinaciju Xavi-Iniesta. Naravno da Španjolska ne bi osvojila EP da nije bilo i ostalih igrača(Casillas,Ramos,Alba,Silva...),ali budimo realni,ta dvojica su najbolji igrači na svijetu već nekih 5 godina.Po mojem mišljenju,Messi koji je smatran za najboljeg igrača današnjice nebi to uspio postati da mu Xavi i Iniesta ne serviraju bogomdane lopte.
                        Ovo je dijelom istina, ali nemas pravo da bez njih dvojice ne bi bio kao sto je trenutno, jedan od primjera je nedavno 3 gola za Argentinu .. i stalno daje hatricke tako da ..

                        Comment


                        • #42
                          Re: EP nogomet 2012

                          messi je u zadnje dvije godine odigrao 16 utakmica za reprezentaciju i ostvario učinak od 11 golova i 12 asistencija

                          Comment


                          • #43
                            Re: EP nogomet 2012

                            Originally posted by Builty View Post
                            Ovo je dijelom istina, ali nemas pravo da bez njih dvojice ne bi bio kao sto je trenutno, jedan od primjera je nedavno 3 gola za Argentinu .. i stalno daje hatricke tako da ..
                            daleko od toga da daje hattrickove...
                            mislim da ukupno nije dao vise od dva (svicarska, brazil), a ne zabija puno ni dva gola po utakmici (mozda dva puta ukupno)
                            ali to samo pokazuje da fino rasporedjuje svoj ucinak, a ne zabije 5 golova slabom protivniku i onda pet utakmica odmara

                            Comment


                            • #44
                              Re: EP nogomet 2012

                              @Builty-Pa pogledaj rezultate Xavija i Inieste u reprezentaciji i isto tako Messija.Ne poričem ja da je on dobar,dapače,on je vrhunski igrač ali u argentiskoj reprezentaciji nema tako lucidnih veznjaka kao u Barceloni što mi logično objašnjava Messijev klupski i reprezentativni učinak
                              A gde su noge?

                              Comment


                              • #45
                                EP 2016, prva utakmica i prva pobjeda.
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X