Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji su najbolji podovi za kucnu teretanu...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji su najbolji podovi za kucnu teretanu...?

    koji su najbolji podovi za kucnu teretanu, mislio sam uzet neki obicni tepih, al me strah da ne ostetim parket ispod.
    guglo sam i nasao neke gumene kvadrate, al neznam kakvo je to. sta vi kazete?
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

  • #2
    Re: pitanje- pod u teretani

    Originally posted by Archiv3r
    koji su najbolji podovi za kucnu teretanu, mislio sam uzet neki obicni tepih, al me strah da ne ostetim parket ispod.
    guglo sam i nasao neke gumene kvadrate, al neznam kakvo je to. sta vi kazete?
    Da, ti "kvadrati" su odlicni, nesto slicno onoj podlozi za atletsku stazu ilitiga djecji parkic. Ako si mozes priustit uzmi ali neznam ide li to na parket :S
    btw. ja imam obicni tepih i to neki stari "perzijskog uzorka"
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #3
      Re: pitanje- pod u teretani


      evo kako ovdje na kraju mu se odbiju utezi od poda kad ih ispusti...sad je vjerovatno tu vise slojeva tih guma,jer mi lsim da ako ja to napravim na jednom sloju gume ispod kojeg je parket da bi dobio rupu u katu na kojoj bi dipse mogo radit
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #4
        Re: pitanje- pod u teretani

        Originally posted by Archiv3r
        koji su najbolji podovi za kucnu teretanu, mislio sam uzet neki obicni tepih, al me strah da ne ostetim parket ispod.
        guglo sam i nasao neke gumene kvadrate, al neznam kakvo je to. sta vi kazete?
        Ja sebi namjeravam uzet onaj tanki tepison...parket u teretani mi se izlizo...i to s gumom nije loše al je skuplje...

        Comment


        • #5
          Re: pitanje- pod u teretani

          Odbija se i od jedlog sloja gume, znam pouzdano... samo sto tako bacat utege nije pametno da se ne odbije u nezeljenom smijeru xD
          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
          Napreduje se... Avatar^^

          Comment


          • #6
            Re: pitanje- pod u teretani

            Ak ćeš već radit nešto šta valja, napravi si platformu di možeš bacat utege kak bog zapovjeda

            Uzmi gumu u roli (ne treba ti predebela), par šperploča i nešto smisli, daj malo mašte na volju 'ebemu život
            Chill bro

            Comment


            • #7
              Re: pitanje- pod u teretani



              ovakvu sličnu platformu ima i gym di treniram. tako da ak bi pravio kućnu teretanu staviš takav jedan dio di ćeš radit sa šipkom i bučama, a za ostalo običan tepih
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment

              Working...
              X