Announcement

Collapse
No announcement yet.

vrbas nakon 3 mjeseca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Znaci ponovo pokusavamo,nakon sto sam zaglavio na 73 kile i ne mrdam morao sam napraviti novi plan prehrane.Dnevni osnovni kaloriski unos mi iznosi 1500 ja moram da idem ispod.Analizirajuci dosadasnju ishranu unosio sam preko 1500 cal ali vecinom u proteinima.Novi plan ishrane treba da izgleda ovako sa nadom da cu se pomjeriti sa mrtve tacke.Naravno savjeti su vise nego dobro dosli.

    Dorucak 50 gr Zobenih-201 kal - 7gr proteina - 33 ugljikohidrata
    tri cijela kuhana jajeta - 501 kal -proteini 39gr - ugljiko hidrati 3gr- masti 33gr

    Rucak
    200 gr piletine-220 kal-proteini 46gr-UH 0-masti 2gr

    vecera isto kao i rucak

    Pred spavanje 100gr posnog sira 68 kal i saka badema.

    Po ovome unosio bih 1210kal-138 gr proteina-i smjesno malo UH kako god izracunam idem ili na manjak proteina ili na manjak UH,mast su mi ok.

    Comment


    • #32
      Premalo kalorija po meni.

      Sat vremena skakanja uzeta trosi 1100 kalorija.

      Vise od plivanja.

      Znaci pojacaj kardio.

      Brza pretraga po googlu kaze da ispod 1400 nebi smio ici ako ne mislis da ri zdeavlje pati.

      Al cek da ti se javi neko iskusniji.

      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

      Comment


      • #33
        Vrbas..

        Prebacio sam sve postove iz tema koje si pootvarao mimo ove, molim te radi preglednosti da buduce upite drzis u ovoj svojoj temi, a ne da za svaki novi post otvaras zasebnu temu u drukcijim podforumima..

        Moje misljenje je da sigurno nisi unosio 1500kcal kada si nisi striktno pratio unos.
        Moguce da jesi od prije par dana kada si tocno poceo pratit unos, po tome vjerujem da bi bodifet krenuo opet na dolje na tom unosu..

        No kao sto je i FeedMe napisao, savjet je da podignes potrosnju kroz kretanje, koje god to bilo.. Nego da tako nisko rusis kcal unos.
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #34
          da li da rezem jos?
          Attached Files

          Comment


          • #35
            Ja bi spustao jos ako ti ne pada rezim pretesko.. ma da odlicno izgledas i sada!

            Koliko je jos otislo od zadnjeg updatea?
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #36
              Na rezim sam se vec navikao,veci problem imam ako pojedem nesto sto se ne uklapa u dijetu pa me savjest grize.Vaga pokayuje 72,500 znaci oko kilu i po od zadnjeg mjerenja sam izgubio.Mislim da bih sa 70kg postigao ono sto zelim a to je da mi se pocnu nazirati trbusni misici pa onda krenuo na masu.

              Comment


              • #37
                ja bi isao jos dolje svakako..
                od trenutnoga budes izgledao bolje i bolje sa nizim bf.
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #38
                  Vrbas kakvo je stanje trenutno?
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X