Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj "koljač"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moj "koljač"...

    moj "koljač"...
    Attached Files
    do or do not,there is no try. Yoda

  • #2
    Re: moj "koljač"...

    Lijepi pas, novi, ili ga dugo imaš?
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: moj "koljač"...

      To je staford ili pitbull?

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: moj "koljač"...

        staford. star je 11 mjeseci. koljač sam napisa iz zezancije. otac ga tako zove( i ubojica, misli da je zao pas). nisam ima baš neko mišljenje o njima, ali kad ga je brat donija i kad sam vidija da je to vrlo privržen i dobar pas, zavolija sam ga odmah.
        do or do not,there is no try. Yoda

        Comment


        • #5
          Re: moj "koljač"...

          oni su malo hiperaktivnija pasmina,još se i dan danas sjećam da mi je frend pričao da svoga mora dosta istrčavat jer imaju jako puno snage i energije,doslovce ti skoče za štapom preko glave...samo ne volim kada mi netko zove psa koljač ili ubojica,inače imam zlatnog retrivera i zagovaram pasmine koje su krvno podložne dobroćudnoj naravi,ali sve ovisi kako ga ekipa odgaja,viđao sam pitbulle koji su ok(jer nema pitbulla koji je potpuno dobroćudan jer im je narav genetski drugačija),do onih koji su za definitivnu eutanaziju jer su preopasni za ostale pse,pa čak i za ljude....ali s imenima poput koljač i ubojica,jbg ne sviđa mi se to,NHF. ima jedan lik u mom kvartu argentinsku dogu,i svima priča da je pas dobrica,kad ono odgrizao uho jednom zlatnom retriveru,i skoro zaklao haskija...ono wtf,ljudi misle da su to pasmine za igranje sa drugim psima,za šetanje bez lajne,no to je jednostavno nemoguće i uvijek će biti tako,kako god ti njega odgojio...ali ovako preko slike,pas se čini simpa.

          Comment


          • #6
            Re: moj "koljač"...

            Ovakog psa moram imat,to mi je telja vec 10 godina,samo nemam uvjeta za drzat ga !

            Comment


            • #7
              Re: moj "koljač"...

              moj se zove Eddie, a kako imam još njemačkog ovčara i od malena su skupa, dosta je socijaliziran. igra se s drugim psima bez ikakvih znakova agresije, ali svejedno sam uvijek na oprezu, niti bih ga ikad pustija da mi hoda bez uzice ili brnjice. vidija sam kako se naglo stvari mogu okrenit u trenu, i onda ga je zaustavit vrlo teško.
              do or do not,there is no try. Yoda

              Comment


              • #8
                Re: moj "koljač"...

                Originally posted by 30solin
                moj se zove Eddie, a kako imam još njemačkog ovčara i od malena su skupa, dosta je socijaliziran. igra se s drugim psima bez ikakvih znakova agresije, ali svejedno sam uvijek na oprezu, niti bih ga ikad pustija da mi hoda bez uzice ili brnjice. vidija sam kako se naglo stvari mogu okrenit u trenu, i onda ga je zaustavit vrlo teško.
                eh,kada bi barem svi vlasnici bili kao ti...

                Comment


                • #9
                  Re: moj "koljač"...

                  Pa nisam ni zna da imaš pasa. Di ga držiš?
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: moj "koljač"...

                    Originally posted by Dalibor
                    Pa nisam ni zna da imaš pasa. Di ga držiš?
                    imam 2 psa i 3 mačke. živim praktički na selu, imam veliku kuću i dosta zemlje okolo.
                    do or do not,there is no try. Yoda

                    Comment


                    • #11
                      Re: moj "koljač"...

                      lip je pas,vidi se da se brineš za njega ima lipu sjajnu dlaku stafordi su jaki pasi,ja san ima staford terijera
                      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                      Comment


                      • #12
                        Re: moj "koljač"...

                        to je do hrane. ne dajem im onu jeftinu hranu. odma dobiju žgaravicu od nje, jedu travu ka krave.
                        do or do not,there is no try. Yoda

                        Comment


                        • #13
                          Re: moj "koljač"...

                          Lijep pas i vjerujem da je poslušan i socijaliziran kao i što si naveo. Sjećam se prijatelja koji je imao istog psa, pas je bio prepametan, doslovno je razumio sve što mu se govorilo... inače moja omiljena pasmina je doberman kojeg sam dugo imao, ali sad kako sam se preselio u Split i kako živim u zgradi teško je to iskombinirati...
                          pozz
                          If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                          Comment


                          • #14
                            Re: moj "koljač"...

                            ja san ima u stanu 2 pasa i mačke,sad iman 1 pasa,mačku i mačiće koje dilin XD
                            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                            Comment


                            • #15
                              my crap...

                              moje slike iz života...
                              Attached Files
                              do or do not,there is no try. Yoda

                              Comment

                              Working...
                              X