Announcement

Collapse
No announcement yet.

moj "koljač"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: my crap...

    Originally posted by gargamel69
    Originally posted by 30solin
    moje slike iz života...
    zakon fotke! i cucak je močan i to vrlo!!
    di si ti covjece ,nema te na forumu vise tak ili mi se cini??
    Ma tu sam,čitam forum redovito,ali stvarno nemam kad pisat nešto(a nemam ni ništa pametno za reć ).
    Originally posted by ibro10
    zaljubio sam se u tvog ''koljaca'' gdje se moze nabavit takav ??? i za koliko
    imaš uzgajivača staforda po cijeloj hrvatskoj, samo je pitanje koliko novaca imaš( od 300 eura pa nadalje)
    Originally posted by acdc80
    koja je pasmina ovaj zadnji pas?
    zadnji na slici? kučići su mješavina staforda na slici i kuje koja je mješanac haskija i njemačkog ovčara, tako da kad se sve to spoji pretpostavljam da imamo privrženog,izdržljivog i borbenog(ne za borbe!) psa.
    do or do not,there is no try. Yoda

    Comment


    • #47
      Re: my crap...

      IMAG0022.JPG
      Kupio sam nedavno Heavy gripers 150,200,250 i 300. Hebena stvar, Kako sam izbacio gurtne iz većine vježbi uzeo sam njih da dodatno ojačam stisak.
      do or do not,there is no try. Yoda

      Comment


      • #48
        Re: my crap...

        Originally posted by 30solin View Post
        [ATTACH=CONFIG]11240[/ATTACH]
        Kupio sam nedavno Heavy gripers 150,200,250 i 300. Hebena stvar, Kako sam izbacio gurtne iz većine vježbi uzeo sam njih da dodatno ojačam stisak.
        kod nas ili iz vanka?

        ja san se isto mislija kupit te, al nisan ima para za više komada pa san jednostavno ovo uzea
        http://www.freefitnessguru.com/images/supergripper.jpg
        ide od 45 do 365 lbs

        Comment


        • #49
          Re: my crap...

          Proda mi ih je momak iz Splita,penjač,za 600 kn sva 4. Ovaj zadnji sam uzeja više iz fore,ne virujem da ću ga brzo zatvorit, dava sam ga svima da probaju,nije ga još nitko zatvorija. Ovaj 250 jedva jedvice dođem skoro do kraja(fali 4-5 mm). Još se nisam ispraksira,ali rasturaju podlaktice.
          do or do not,there is no try. Yoda

          Comment


          • #50
            Re: my crap...

            Originally posted by 30solin View Post
            Proda mi ih je momak iz Splita,penjač,za 600 kn sva 4. Ovaj zadnji sam uzeja više iz fore,ne virujem da ću ga brzo zatvorit, dava sam ga svima da probaju,nije ga još nitko zatvorija. Ovaj 250 jedva jedvice dođem skoro do kraja(fali 4-5 mm). Još se nisam ispraksira,ali rasturaju podlaktice.
            a *****ti, mislin da si moga proć jeftinije da si ih sa neta naručiva...
            captains of crush su ti 20$ komad, a sumnjam da bi poštarina bila preko 100 kn

            Comment


            • #51
              Re: moj "koljač"...

              Znam,posli sam to vidija. Jebi ga,znam bit ishitren i nepredvidiv u odlukama. Iša sam u grad popit kavu i završija s tetovažom na cijeloj podlaktici,otiša kupit dvi trzalice u music shop,završija s dvi gitare...list goes on and on. Srećom više ne pijem,onda je tek bilo svega.
              do or do not,there is no try. Yoda

              Comment


              • #52
                Re: moj "koljač"...

                Originally posted by 30solin View Post
                Znam,posli sam to vidija. Jebi ga,znam bit ishitren i nepredvidiv u odlukama. Iša sam u grad popit kavu i završija s tetovažom na cijeloj podlaktici,otiša kupit dvi trzalice u music shop,završija s dvi gitare...list goes on and on. Srećom više ne pijem,onda je tek bilo svega.
                koji si ti kralj!

                ako se slučajno opet napiješ, ostavi lovu doma!

                Comment


                • #53
                  Re: moj "koljač"...

                  Long live Rock n Roll kaze Rainbow bese! Opasna istina!
                  Uglavnom, pare ne ostavljati kod kuce, nema potrebe da propustas zabavu iako je se sutra nes secati!
                  DR. Lonnie Lowery

                  Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                  Comment

                  Working...
                  X