Announcement

Collapse
No announcement yet.

bench press 153,5 kg..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bench press 153,5 kg..

    View My Video

  • #2
    Re: bench press 153,5 kg..

    Originally posted by manijakkk View Post
    Ovo je sramota, a ne benč. Pola ponavljanja, spotter ti cijelo vrijeme pomaže za bar 10 kilograma, guzica se diže od klupe.... Katastrofa.

    Comment


    • #3
      Re: bench press 153,5 kg..

      zar nije bas efektivno zvati 3 spotera da ti pomognnu uraditi 4 ponavljanja s tezinom koju ne mozes ni jednom podici sam?


      ono, trening do otkaza jeli



      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #4
        Re: bench press 153,5 kg..

        http://www.youtube.com/watch?v=c_kEK0vv784

        Comment


        • #5
          Re: bench press 153,5 kg..

          Haha, ovo sam ja uploado na YT. Najepic scena ikad.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: bench press 153,5 kg..

            prva dva puta je dobro odradio ne budite ljubomorni

            Comment


            • #7
              Re: bench press 153,5 kg..

              ma bilo bi sigurno jos koje ponavljanje samo da spoter nije prvi dosao do otkaza
              MYPROTEIN

              Comment


              • #8
                Re: bench press 153,5 kg..

                Originally posted by Armani View Post
                prva dva puta je dobro odradio ne budite ljubomorni
                Pogledaj moje bench press videe pa mi reci imam li zašto bit ljubomoran.

                Kakvo diranje šipke od strane spottera. JE li on i pregibe radi uz pomoć spottera. Pa digni prokletu težinu sam.

                Comment


                • #9
                  Re: bench press 153,5 kg..

                  Originally posted by Corry View Post
                  ma bilo bi sigurno jos koje ponavljanje samo da spoter nije prvi dosao do otkaza
                  hahahhahahahahhaha

                  Comment


                  • #10
                    Re: bench press 153,5 kg..

                    a jeste manijaci hahahaha posteno san se nasmija..

                    Comment


                    • #11
                      Re: bench press 153,5 kg..

                      Kako je Armani rekao prva dva ponavljanja sasvim ok izveo, ne vidim u cemu je problem?
                      A zasto spotter nebi bio postavljen onako kako je cisto za svaki slucaj? Ne vjerujem da mu je podlakticama ukrao 10 kila...
                      A i s psihicke strane se osjecas sigurnije kad znas da ti je netko osigurac posebno pri takvim tezinama. ( iako ovaj spotter nije sposoban pomoci ikako osim psihicke sigurnosti)
                      Najlakse se kreveljiti ( casti iznimkama ) ali dajte malo fleksibilnosti. 153.5kg nije mala brojka. Ni za x1 a kamoli za x2.

                      Jel digao sam 2x 153.5kg? Je.
                      Bravo momak.

                      Comment


                      • #12
                        Re: bench press 153,5 kg..

                        Originally posted by Kahn View Post
                        Kakvo diranje šipke od strane spottera. JE li on i pregibe radi uz pomoć spottera. Pa digni prokletu težinu sam.
                        Ja radim i pregibe uz pomoc spottera jer kad dodem do otkaza i kad mi zadnje ponavljanje stane na pola onda tu pomogne spotter milimetaraski da izguram i to zadnje ponavljanje + jos 2 uz njegovu pomoc radije nego da skidam ploce i nastavim pumpati jel?
                        Jer nije isto kad dodes do otkaza i stanes ili kad dodes do otkaza pa ( uz spottera odbijes 10% tezine i nastavis jos pumpati misic)

                        Comment


                        • #13
                          Re: bench press 153,5 kg..

                          Haha ono zadnje ponavljanje cim je spustio vise od 15cm nije mogo vise dic.

                          Comment


                          • #14
                            Re: bench press 153,5 kg..

                            Originally posted by WTF View Post
                            Kako je Armani rekao prva dva ponavljanja sasvim ok izveo, ne vidim u cemu je problem?
                            A zasto spotter nebi bio postavljen onako kako je cisto za svaki slucaj? Ne vjerujem da mu je podlakticama ukrao 10 kila...
                            A i s psihicke strane se osjecas sigurnije kad znas da ti je netko osigurac posebno pri takvim tezinama. ( iako ovaj spotter nije sposoban pomoci ikako osim psihicke sigurnosti)
                            Najlakse se kreveljiti ( casti iznimkama ) ali dajte malo fleksibilnosti. 153.5kg nije mala brojka. Ni za x1 a kamoli za x2.

                            Jel digao sam 2x 153.5kg? Je.
                            Bravo momak.

                            Je li digao sam? NE

                            Ovo je legitiman lift:
                            http://www.youtube.com/watch?v=4mPDbAotF18


                            A on je napravia sve ono zbog čega se na natjecanju diskvalificira:
                            Diza je guzicu
                            Spušta je samo do pola
                            Spotter mu je cijelo vrijeme drža šipku


                            Digni prokletu težinu sam, kakvo diranje. Ako možeš, možeš, ako ne možeš, ne možeš... sve da i otkažeš, ako nije težina koja je 20 kg veća od tvog maxa, spotter će na vrijeme reagirat i da je 2 m od tebe.
                            Ovo je čisto ego liftanje i nema veze sa bench pressom.
                            Uostalom, WTF, koliko ti benčaš? Tj koliko možeš dignit jednom bez asistencije, kraćenja pokreta, odbijanja...etc?
                            Last edited by Kahn; 29-09-13, 14:30.

                            Comment

                            Working...
                            X