Announcement

Collapse
No announcement yet.

Benč,čučanj i mrtvo dizanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    [QUOTE=Sky15;n514574]


    "I to su compound vježbe, s njima se najmanje raste. Najbrže rasteš ako radiš izolaciske vježbe. "

    Said no Bodybuilder ever!!!!!

    ozbiljno ovo nitko nije prokometnirao?



    Comment


    • #32
      [QUOTE=rziberi;n514648]
      Originally posted by Sky15 View Post


      "I to su compound vježbe, s njima se najmanje raste. Najbrže rasteš ako radiš izolaciske vježbe. "

      Said no Bodybuilder ever!!!!!

      ozbiljno ovo nitko nije prokometnirao?


      Vjerojatno je taj koji je to napisao bio pijan ili drogiran pa mu se eto pričinilo da se sa izolacijskim vježbama bolje raste nego sa složenim .

      Comment


      • #33
        Originally posted by Hajduk View Post

        Neću stavit slike jer kao prvo ne znam na ovaj forum stavit slike a kao drugo to su ipak privatne stvari i glupo mi je slat slike neznancima . Šta se tiče izgleda itekako mi je dobar i vidi se mišićna masa,stalno slušam pohvale na račun mojih prsa,ramena,kažu mi da imam onaj famozni V oblik,noge sam jako popravio sa čučnjem...itd itd . Nemam pojma šta znači Dyel Look,a niski broj ponavljanja je najbolji za povećanje mišićne mase čim ti moš 15-20 ponavljanja napravit na nekoj vježbi tu rasta nema, nisu to samo 3 vježbe nego 3 daleko najbolje vježbe za masu i 3 fizički najzahtjevnije vježbe zato i jesu dovoljne samo one jer gomilanjem izolacijskih vježbi mase nema to sam se uvjerio na vlastitom tijelu . Baby opterećenje bi bilo 15-20 kg a ne 85 do 110 kg . Šta vi očekujete da dižem 200 kg hahaha pa nisam Superman nego čovik . Smatraj ti šta god hoćeš ali ja sa mojim načinom treninga postižem ciljeve .

        Ovako nekako???
        https://www.youtube.com/watch?v=5IWiLjr0RxU

        Ja i dalje mislim da se samo sramis stavit slike jer ne izgledas kao vjezbac u teretani,
        mozda vise kao neki kosarkas u off sezoni zapusten, s obzirom na kilaze i sve sto se stedis u teretani, pa lagano dizes...
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #34
          Originally posted by CeLe111 View Post


          Ovako nekako???
          https://www.youtube.com/watch?v=5IWiLjr0RxU

          Ja i dalje mislim da se samo sramis stavit slike jer ne izgledas kao vjezbac u teretani,
          mozda vise kao neki kosarkas u off sezoni zapusten, s obzirom na kilaze i sve sto se stedis u teretani, pa lagano dizes...
          Pišeš gluposti .

          Comment


          • #35
            U ćemu je problem samo slikaj i postavi i možemo dalje raspravljat o temi....
            no slika no kredibilitet

            evo ti link za upload
            http://postimage.org/

            ako sam ja svoje jadne slike mogo metat možeš i ti.

            Comment


            • #36
              Slike se uploadaju u formi za slanje poruke, odnosno u sklopu rubrike di pises post (dolje ispod teme).
              Imas u lijevom uglu veliki znak fotoaparata na koji direkt "uploadas" slike na forum.
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #37
                kaje moguće da nisam to skužio ja linko dosad uvijek. tnx ( IQ sobna temperatura)

                Comment


                • #38
                  Originally posted by rziberi View Post
                  kaje moguće da nisam to skužio ja linko dosad uvijek. tnx ( IQ sobna temperatura)
                  Neću vam slike slati jer ne želim,pa valjda možete procjenit kako izgleda lik od 184-185 cm i 90 kg .

                  Comment


                  • #39


                    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


                    Koji si ti?
                    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                    Comment


                    • #40
                      Izmedu... Pa zakljucili smo da je odprilike kao kosarkas u off sezoni, bez treninga kosarke!
                      Online Transformacijski Specijalist:
                      Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                      Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                      Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                      Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                      ->
                      http://www.fgfitness.uk
                      GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by CeLe111 View Post
                        Izmedu... Pa zakljucili smo da je odprilike kao kosarkas u off sezoni, bez treninga kosarke!
                        Eto stavite nekoliko slika pa ću vam ja reći na koju od tih slika najviše liči moje tijelo .

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by CeLe111 View Post
                          Izmedu... Pa zakljucili smo da je odprilike kao kosarkas u off sezoni, bez treninga kosarke!
                          Ne znam ti ja kako košarkaš izgleda u off sezoni .

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by alexxx View Post


                            Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


                            Koji si ti?
                            Od ta 2 lika sigurno puno više ličim na tog mišićavog 😊.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by CeLe111
                              Izmedu... Pa zakljucili smo da je odprilike kao kosarkas u off sezoni, bez treninga kosarke!

                              Hahaha,moze biti i da je ko fudbalercici iz ovih nasih liga.

                              Nije mi jasno zasto se lik hvali kao bolji od ovog...onog.Postavi sliku pa nas uvjeri.Ista je stvar ko kada si na sudu,oni ce te pitati za dokaz.Kada postavis sliku tema neka ide u lock jer je presla u obicni spam.

                              Sve to stoji za kompleksne vjezbe ali i izolacijoni pokreti su bitni.Sada sto neko ne zna da ih radi kako treba njegov problem.



                              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

                              Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                              Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                              Comment

                              Working...
                              X