Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ići na masu ili definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ići na masu ili definiciju

    Na masu i popravi malo prsa i leđa pa onda za godinu na definiciju ako sve bude ok.

    Comment


    • #17
      Re: Ići na masu ili definiciju

      Mozes odmah na masu, a mozes na mini cut da skines koju kilu pa onda na definiciju.
      I ovo ti nije bf 17.5,nego 20+

      Comment


      • #18
        Re: Ići na masu ili definiciju

        e nezz ja imam onu vagu što mjeri i bf i ostalo piše 17.5

        Comment


        • #19
          Re: Ići na masu ili definiciju

          Originally posted by 7er View Post
          e nezz ja imam onu vagu što mjeri i bf i ostalo piše 17.5
          http://prntscr.com/77wday
          ne mjeri precizno

          Comment


          • #20
            Re: Ići na masu ili definiciju

            Imam isti problem, posto mi je skola zavrsila, nisam vise u mogucnosti da idem u teretanu (selo-grad), imam improvizirane utege, al sve su to male kilaze, sad bi me zanimalo kako na definiciju, dosad sam jeo dosta, sad sam smanio hranu, kalorije nisam brojao jer jos nemam discipline za to, a bome ni vremena radi mature (znam izlike). Pitanje je sad, dali otici svaki dan ujutro lupati kojih 10 min trčanja na prazan zeludac, ili hodati 30 min?, poslje toga pojesti zobene ili slično, pa onda obicne vjezbe potput zgibova, skelkova, čučnjeva i sl. plus sprintevi ili trcanje po noci, tako 3 dana u tjednu. Prehrana mi je ovaka: Ujutro zobene 100 g s mljekom i proteinski shake, ručak 5-6 jaja ili obicni obiteljski rucak (grah i to-hahah), poslje treninga 5 bjelanjaka i proteinski shake, i navecer maslac s kikirikijem 100 grama. Tu bi trebalo biti oko 2000 kcal više manje. Bf oko 18 %.

            Comment


            • #21
              Re: Ići na masu ili definiciju

              Stavi nam slike pa cemo moc dat savjet , ovako nasljepo idemo.

              Comment


              • #22
                Re: Ići na masu ili definiciju

                hej, evo da ne otvaram novu temu, moje pitanje se nadovezuje na ovo
                zelim masu! ali nisam sigurna je li to pravi potez. dakle masa ili definicija?
                so, trenirala sam dva mjeseca doma (bucice i utezi, tezina do 10kg) i sad treniram 2 mjeseca u pravoj teretani (god yes!).
                visoka sam 163, u 11 mjesecu 52.3kg, trenutno negdje oko 53.7kg nisam bas totalno skinny, ali sama sebi sam jos uvijek nekako preskinny. zato sam htjela masu. dok mi neki nisu rekli da trebam na definiciju. i sad vise nisam sigurna.
                trening: full body, 4 puta tjedno, traje kojih sat vremena, cardio imam svaki dan cca 1h jer hodam do faxa (ugh) tak da ga ne forsam previse u gymu.
                prehrana: postala sam opsjednuta s hranom haha jedem svaka 3h, 5 obroka dnevno, pazim na unos P, UH, M, ma uglavnom zivciram sve oko sebe s tim u nekom laganom suficitu sam trenutno. samo me muci taj pmw. kupiti whey ili ne, pitanje je sad.
                stavila bih fotke (jer znam da ovako govorite samo napamet), al mi je nekak bed hahah
                P.S. kaj se tice prehrane i treninga zelim samo reci da citam, citam, citam i citam. visim na forumu, portalima, skidam knjige, fakat sam se bacila na istrazivanje. polako ucim, zaspisujem, primjenjujem, ali vasa pomoc bi mi dobro dosla.

                Comment


                • #23
                  Re: Ići na masu ili definiciju

                  kupi ako hoces, ako ne nema veze, nije neki faktor

                  i masa, jer: ''sama sebi sam jos uvijek nekako preskinny. zato sam htjela masu.''
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ići na masu ili definiciju

                    Slažem se sa Tripleom, čovjek zna o čemu priča

                    Comment


                    • #25
                      Re: Ići na masu ili definiciju

                      Dijelim misljenje sa TripleZ-om, medjutim dodat cu jos nesto.

                      Originally posted by Ela View Post
                      hnisam bas totalno skinny, ali sama sebi sam jos uvijek nekako preskinny. zato sam htjela masu. dok mi neki nisu rekli da trebam na definiciju. i sad vise nisam sigurna.
                      Prvo i osnovno, ne slusaj druge ljude. Ljudi su obicno idioti kojima je dosadno i nemaju pametnija posla u zivotu od gledanja tudjih zivota, tako da insuficijenciju svoje pameti i jos insuficijentniju svrhu svog postojanja kompenzuju suvisnim komentarima koji mogu biti usmjereni bilo gdje i bilo kome. Slusaj sebe. Ako se ti sebi ne svidjas onda trebas pronaci razloge za takvo nesto i potrudi se da to bude sto je moguce objektivnije, bez utjecaja tudjeg misljenja. Tvoje tijelo, tvoja volja. Osim ako ne treniras da se nekome dopadnes, a u tom slucaju slobodno progutaj sve te tegove i zaboravi na ovaj sport.

                      Tvoj trenutni trening, ako je to zaista tako kako je navedeno po obimu i kvalitetu, je sasvim dobar. Pogotovo ako se hranis kako treba. Prakticni savjet, ne opterecuj se ishranom. Na taj nacin stimulises kortizol koji ce sve pogorsati. Opusti se i jedi cisto. Pocasti se povremeno i uzivaj u ovom sportu. Nema zime za onoga ko trenira.

                      Drugo, djevojka si i ne brukaj se. Kakve slike, kakve gluposti. Imas idealnu zenstvenu visinu i kilazu, a treningom ces se dodatno zategnuti i rasporediti kilograme. Nastavi trenirati da se osjecas ljepse i zdravije, osim ako nemas ciljeve poput powerliftinga i slicno.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Ići na masu ili definiciju

                        hvalahvala na svim savjetima

                        Comment


                        • #27
                          Re: Ići na masu ili definiciju

                          Originally posted by Ela View Post
                          hvalahvala na svim savjetima
                          ja bih ti rekoa ovako....nadi sliku,osobu,figuru sta vec ti se svida i onda idi prema tome.....onda ces znati sta ti treba da to dosegnes.......meni je osobno idealna zenska fines figura ovakva 29710479169535175_n.jpg

                          nekom nije...mozda nije ni tebi,ali ako znas kako zelis izgledati onda znas da li trebas jos mase ili ides skidat salo koje i ako imas tj znas sto trebas raditi da bi dosla do onoga sto zelis postici
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment

                          Working...
                          X