Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

    Imam 181 cm i 65 kg
    Cilj mi je po calorie calculatorima mi pise 2980 za odrzavanje ja sam dodao na to jos 200 kalorija za lean bulk..macrosi su mi 50:30:20
    Dorucak:100g oatsa,jedno jaje veliko ali samo bjelanjak,jabuka,200 mlmlijeka
    Preworkout meal:marodi tjestenina 100g,200g pilecih jetrica
    Postworkout meal:200g bijelog kruha 200g pilecih jetrica
    Sljedece jelo:200g jetrica 100g marodi tjestenine
    Vecera:100g jetrica opet,50g oraha te 2dcl mlijeka
    Na kraju dana:3136 kalorija,366g ugljikohidrata,85g masti i 232g proteina

  • #2
    Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

    Mozda se mnogi nece sloziti samnom ali mislim da lean bulk i iifym ne idu u istu recenicu.. Ako vec idu onda to mora biti u omjeru 90:10..

    Jednom probao tako bulkati, jeo pizzu, krofne, nutellu i slicnu hranu, nikad mi defka nije bila teza.. Zlatno pravilo = sto bolje odradis lean bulk to ce defka biti laksa.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

      Ja tu ne vidim junka iskreno u jelovniki gore,a junkati i imati cheat mealove ne mislim uopce

      Comment


      • #4
        Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

        Originally posted by neuk View Post
        Mozda se mnogi nece sloziti samnom ali mislim da lean bulk i iifym ne idu u istu recenicu.. Ako vec idu onda to mora biti u omjeru 90:10..

        Jednom probao tako bulkati, jeo pizzu, krofne, nutellu i slicnu hranu, nikad mi defka nije bila teza.. Zlatno pravilo = sto bolje odradis lean bulk to ce defka biti laksa.
        Ja tu ne vidim junka iskreno u jelovniki gore,a junkati i imati cheat mealove ne mislim uopce

        Comment


        • #5
          Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

          Originally posted by neuk View Post
          Jednom probao tako bulkati, jeo pizzu, krofne, nutellu i slicnu hranu, nikad mi defka nije bila teza.. Zlatno pravilo = sto bolje odradis lean bulk to ce defka biti laksa.
          ovo ti je jedan od najglupljih postova na ovom forumu, jesi li mu uopste procitao jelovnik? gdje su mu krofne, pizze, nutella i sl?


          i exile bas ti fali pizza i krofni obzirom da imas 65kg..i sta je jedno jaje veliko? musko si, u tavu se ne stavlja manje od 4-5 jaja
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #6
            Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

            Originally posted by TripleZ View Post
            ovo ti je jedan od najglupljih postova na ovom forumu, jesi li mu uopste procitao jelovnik? gdje su mu krofne, pizze, nutella i sl?


            i exile bas ti fali pizza i krofni obzirom da imas 65kg..i sta je jedno jaje veliko? musko si, u tavu se ne stavlja manje od 4-5 jaja
            prva 4 trbusna,rebra.. ali kada radim plank visi malo sala,da li bi sad bilo dobro otici malo na lean bulk? Posto sam izgubio dosta misica i osjecam se slabo i umurno,odradio sam jedno punjenje do sad,imam 181cm i 65kg..ovo ti je moj problem pisao vec o tome i odlucio se ipak otici na lean bulk

            Comment


            • #7
              Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

              Originally posted by TripleZ View Post
              ovo ti je jedan od najglupljih postova na ovom forumu, jesi li mu uopste procitao jelovnik? gdje su mu krofne, pizze, nutella i sl?


              i exile bas ti fali pizza i krofni obzirom da imas 65kg..i sta je jedno jaje veliko? musko si, u tavu se ne stavlja manje od 4-5 jaja
              Dobro triplez ne pravi se glup.. Naravno da sam procitao, referiram se na naslov
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                Originally posted by neuk View Post
                Dobro triplez ne pravi se glup.. Naravno da sam procitao, referiram se na naslov
                > frajer napravi temu s naslovom iifym, u jelovniku nigdje pizze, krofne, nutelle
                > ti kazes da tako nesto ne funkcionira jer tebi ne valja jesti pizze, krofne, nutelle
                > ''ja se pravim glup''
                > logic not even once
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #9
                  Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                  Lean bulk..dosta proteina...5g omege...i ostale kalorije iz junka...uz mali suficit! I radit ce...

                  Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
                  Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                  progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                  kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                  Youtube:

                  Primjer treninga snage/hipertrofije
                  Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                  Sve o prehrani
                  Sve o treningu

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                    Vjv se bojis da ces se opet udebljat al bolje da krenes s normalnom masom(500 kcal suficit) jer na lean masu puno sporije dobivas misice i po meni se to isplati tek nakon par godina treninga jel u obicnoj mozes dobit preko 2x misica nego na lean masi i sto prije dobis misica lakse ces se izdefkat onak kak zelis (kontam da si medju 99% ljudi na planeti koji zele jednoznamenkast bf)

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                      Radje 250 kcal suficita i 70% junka jest...lean bulk
                      #samomisici

                      Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #12
                        Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                        Originally posted by exilestar View Post
                        Imam 181 cm i 65 kg
                        Cilj mi je po calorie calculatorima mi pise 2980 za odrzavanje ja sam dodao na to jos 200 kalorija za lean bulk..macrosi su mi 50:30:20
                        Dorucak:100g oatsa,jedno jaje veliko ali samo bjelanjak,jabuka,200 mlmlijeka
                        Preworkout meal:marodi tjestenina 100g,200g pilecih jetrica
                        Postworkout meal:200g bijelog kruha 200g pilecih jetrica
                        Sljedece jelo:200g jetrica 100g marodi tjestenine
                        Vecera:100g jetrica opet,50g oraha te 2dcl mlijeka
                        Na kraju dana:3136 kalorija,366g ugljikohidrata,85g masti i 232g proteina
                        Lean bulk je glupost. Smanji P i povecaj UH

                        200-220g P
                        470g-550 UH
                        90-100g M
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • #13
                          Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Lean bulk je glupost. Smanji P i povecaj UH

                          200-220g P
                          470g-550 UH
                          90-100g M
                          i umasti se ko svinja.bravo na prijedlogu.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                            Originally posted by Sky View Post
                            i umasti se ko svinja.bravo na prijedlogu.
                            Ne. Nije isto uzimati ugljikohidrate iz cokolade i rize, kao sto nije isto uzimati proteine iz masne salame i pilecih prsa. Nece se umastiti od ciste hrane ako trenira kako treba. Uostalom, kombinovati do 500g UH sa 220g P i heavy treningom optimalnog volumena je idealan nacin da se dobije kvalitetna masa.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Lean bulk,IIFYM,dal valja jelovnik?

                              Izazivam argentuma na suficit od 1000 kcal, sve clean hrana, pa da vidimo ne maščenje...
                              Posni, piletina, riba, smeda riza, omega, salata, laneno ulje, bademi.
                              Lol

                              Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X