Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rast misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rast misica

    Pozdrav ekipa evo me nakon nekoliko godina zadnji put sam bio vrlo aktivan prije 2godine tu kad sam poceo vjezbati, u meduvremenu sam stao i nisam bas vjezbao , sad se vracam u teretanu imam 18god kilaza 60kg/180cm , zelim naglu masu , makar ukljucivalo razne stimulanse , od supplemenata sam pio vec dosta stvari(kreatin,aminokiseline,proteine) prehranu sam napravio sredio je full , sad me zanima nesto dodatno što da uzmem? znaci do ljeta 1,6 da bar dobijem 10kg kakve god mase ?
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

  • #2
    Bok...

    Sto tocno znaci ovo "prehranu sam sredio full"?
    Kako je poslozen trening, koliko X tjedno?
    Nije neizvedivo, ali te ceka vrlo vjeroj. dosta posla...
    Ja bi radije sve te novce ulozio u kvalitetnu papicu, nego suplemente.
    Jer te oni mogu samo pogurat, ali ako prehrana nije tip top, nece bit ni napredka!!!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Bok,napravio san plan detaljan plan prehrane i sve kalorije izbrojio i sve to kaj ide,izracunao koliko mi je potrebno za masu itd... e sad trening 4puta tjedno , 1dan ( prsa , biceps,triceps ) 2dan noge(kvadricepsi,listovi),3dan odmor .4dan leđa , znam vec imam ja nesto misica od davnih ti treninga jer sam se dosta razvio u pubertetu
      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

      Comment


      • #4
        Koliko kcal? Kakvi makrosi?
        Naveo si cetiri dana trening i napisao 3dana.

        Sto se tice supl. vec kako si i sam naveo, osnova neka whey, kreatin, glutamin, bcaa...
        Ovisno kakav ti je budjet, i eventualno neki gainer ako zelis kroz tekucinu pojacat kcal unos i nemas dovoljno apetita da jedes.

        Ali kao sto rekoh, ja bih radije taj novac ulozio u kvalitetnu hranu,
        nekakav juneci but povremeno, dobar komad ribe ili tako nesto, uz klasicnu ishranu, piletinu, posni, jaja i ostalo. =)
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          ups sorry krivo sam napisaio mislio sam 3dana mislim da je to sasvim dosta? 1dan-prsa,biceps,triceps ,2dan-noge,3dan mi je odmor 4-dan leđa/triceps biceps, oke je budjet, e i da nemam bas apetit kako da to poboljsam? da sve to jedem piletinu,ribu bijela/plava,junetina, e sad kalorije su oko 3200kcal dnevno naravno nije skroz precizno izracunato,8obroka dnevno ,omjer ugljikohidrataroteina je 2:1 ?
          IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

          Comment


          • #6
            Donja granica je 3svakako.
            Po meni svakako bolje 4x. bez obzira sto si u startu, cisto da se malo nadoda volumena,
            jer ovako imas poprilican broj skupina u jednom danu za kvalitetan rad!

            Ako fali kcal za dopunit, uvijek moze uskocit neki mass gainer, da upotpuno dnevni unos!

            Jako, jako puno obroka, mogao si to svest i na 6, jer bus puknuo od tolikog broja na duze staze.
            Omjer proteina i ugh, a di su masti?
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment


            • #7
              Pozdrav, moje misljenje je da je 3 treninga premalo, 4 bi bilo ok. Nadalje kaj se tice apetita, ne znam dal planiras radit cucanj i mrtvo dizanje,ili barem 1 od toga, uglavnom uvrsti to u trening i apetit ce rast.( jer vecina ekipe u mojoj teretani i kad rade noge ne rade cucanj haha, pa ne znam koje vjezbe planiras za noge...)
              Last edited by picok; 28-03-16, 09:38.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Sickzz View Post
                ups sorry krivo sam napisaio mislio sam 3dana mislim da je to sasvim dosta?

                1dan-prsa,biceps,triceps ,
                2dan-noge, 3dan mi je odmor
                4-dan leđa/triceps biceps,

                oke je budjet, e i da nemam bas apetit kako da to poboljsam? da sve to jedem piletinu,ribu bijela/plava,junetina, e sad kalorije su oko 3200kcal dnevno naravno nije skroz precizno izracunato,8obroka dnevno ,omjer ugljikohidrataroteina je 2:1 ?
                Ako treniraš sam onda možeš i 4 treninga tjedno, drugo bi bilo da imaš trenera koji bi te razvalio u 3 treninga tjedno.
                Radiš ruke 2x tjedno a noge samo jednom, to je pogrešno, početnik sa tvojom kilažom najviše raste od čučnja i mrtvog dizanja, i obavezno ubaci potiske i vučenja.
                Nema nagle mase ni nenagle, rasteš koliko ti tijelo dozvoljava ali naravno da se to može ubrzati kvalitetnom prehranom i kvalitetnim treningom. I ne treba ti 8 obroka dnevno, dosta je i 5-6 sa PWM-om.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Hvala na savjetima, evo krenio sam ima 3dana , e sad obroke ne jedem bas tocno svaki dan 8 vec jedan dan imam 6obroka jer nekad ne stignem pa pojedem umjesto nekog velikog obroka jabuku i jogurt neki recimo , da i seriousmass sam kupio pa uzimam poslje treninga jedan i navecer , evo jedna mala slika trenutno forme , da Napomenem : zadnji put aktivno sam isao u teretanu prije 2godine !
                  You do not have permission to view this gallery.
                  This gallery has 1 photos.
                  IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                  Comment


                  • #10
                    sretno i ustraj...
                    treba ovdje puno papat, i puno meseka pakirat!!!
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #11
                      Hvala . jedem sve koliko god mogu stvarno , uzimam i vitamine epresat ( a,b6,b1.b2,c,d...) sljedeci problem je taj što imam jako brz metabolizam , neznam koliko to utjece na debljanje i da li moram zbog toga više kalorija uzimat ili? imam nuždu skoro poslje svakog malo obilnijeg jela ( 2puta dnevno)
                      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                      Comment


                      • #12
                        i moj metabolizam je slican tvome, no to nije nikakav izgovor da ne dobivas na tezini, vidim da ti je cilj masa pa bilo kakva, iskreno to nije najbolji pristup, znam o cemu pricam i samo ces imati vise posla ako zelis to skinut dolje na neki pristojan BF, ako si slozio jelovnik napisi pa da vidimo na cemu si, kao pocetnik s dobrim treningom i prehranom bi trebao rasti "kao gljiva", iskoristi to. Na tvoju kilazu i visinu bez problema mozes i kalorije podici s nekim junkom, nece na tebi bas napraviti "stetu" u vidu porasta BF, ali ako mozes financijski pratiti 4-5 cistih obroka + recimo PWM + trening da das sve od sebe a ne da drkas po teretani i zavrsavas serije cim malo zaboli i za godinu dana bi to vec trebala biti drukcija slika.

                        Comment


                        • #13
                          Samo ti papaj fino, puno proteina, puno ugljikohidrata i još više masti. Ne brigaj se za wc skoljku, ja odem i do 4-5 puta dnevno na wc pa ti vidi Samo papaj fino, compound vježbe i udri brigu na veselje
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Toorop View Post
                            Samo ti papaj fino, puno proteina, puno ugljikohidrata i još više masti. Ne brigaj se za wc skoljku, ja odem i do 4-5 puta dnevno na wc pa ti vidi Samo papaj fino, compound vježbe i udri brigu na veselje
                            Upravo to, compound i puno puno hrane i moraš rasti. Metabolizam, genetika bla, bla, bla... su samo izgovori.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Jedem sve i svasta i dobro mi za sad ide samo ako mi netko moze predlozit kako da rasporedim trening , inace imam jedan dan biceps/prsa ali toliko izmasakriram biceps da sljedeca 3dana imam upalu i nemogu radit nijednu vjezbu koju ukljucuje rukee ,please help
                              IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                              Comment

                              Working...
                              X