Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rast misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pokusaj split ovim redom npr; ledja/bicep, kvad/trapez, off, prsa/triceps, loza/ramena, off, off.
    Ne vidim di u treningu jos biceps radi osim u treningu ledja koji mozes komotno spojit sa bicepsom i rijesit ces taj problem.
    A i da ne spojis nego ostavis prsa/bic, ledja/tric. imas dovoljno razmaka izmedu ta dva treninga za oporavak!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #17
      Hvala od sad cu tako raditi, a evo i prehrane koje se držim

      1 obrok - Zobene pahuljice 150grama, i whey 30grama posebno s 400ml mljeka
      2. omlet sa šunkom , jogurt 180g tekuci
      3. kao neki međuobrok : Banana ili jabuka
      4. Pileca prsa ili puretina ( nekad bude pecena riba tuna ili skuše) 200grama kuhanog krumpira,100g brokula ili graška
      5. 4tosta sa šunkom i sirom , poslje toga par minuta serious mass u 400ml mljeka (prije treninga)
      6. dekstroza 30grama , makaroni sa jajima i vrhnjem jedna porcija i neko povrce uz to (poslje treninga)
      7. Palacinke od kukuruznog brasna sa marmeladom
      8. Čokolino/keksolino 250grama
      9. Suncokretove sjemenke , posni sir , i 30min prije spavanja serious mass u 400ml mljeka

      Ima netko neko misljenje ili prijedlog što bi mogao jos uvest ili izbacit i samo da napomenem nisam ljubitelj salati pa vise volim kuhano povrce, a nekad i tokom dana zna past neka pizza ili obrok u mcdonaldsa kao što su 2hamburgera i pomfrit
      IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

      Comment


      • #18
        bump ima netko da komentira moju prehranu?
        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

        Comment


        • #19
          Sta se tocno desava na ovom unosu hranu?
          Generalno dosta ´necista´ hrana, ali ako tijelo ima potrebe za toilko kcal, "lean" si i ne mastis se.
          Samo deri
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #20
            Sredio sam trening i prehranu koliko god sam mogao , vaga mi uvijek varira kilo dolje/kilo gore , ali mislim da sam dobio malo veci obujam ruke , koristim i kreatin 10grama dnevno, sad sam trenutno na 63kg
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.
            Last edited by Sickzz; 02-05-16, 18:09.
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment

            Working...
            X