Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prodaja magle - bilder18

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prodaja magle - bilder18

    @bilder18
    Nisko letiš bilderu nisko....

    02.png

  • #2
    Re: CHAT

    Pfff ja mislim da ce meni Marko jos malo reci da sam mu dopizdio a ovaj 10 dana se nije javljao
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #3
      Re: CHAT

      Originally posted by WTF View Post
      @bilder18
      Nisko letiš bilderu nisko....

      [ATTACH=CONFIG]13085[/ATTACH]
      kakav majmun
      Originally posted by darios
      pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

      Comment


      • #4
        Re: CHAT

        jazavac!
        slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

        Comment


        • #5
          Re: CHAT

          A sigurno da ima znanje, al je bezobrazan previse. Nikad nece pomoci a uvijek ce se k*rcit svakom ko postavi neko pitanje
          I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

          Comment


          • #6
            Re: CHAT

            Forum je izgubio neke stare članove koji su doprinosili određenu dozu kvalitete radi sličnih postupaka.
            A gde su noge?

            Comment


            • #7
              Re: CHAT

              Iako nisam nikad osobno imao nista protiv momka, forum takve stvari treba sankcionirati, jer danas/sutra/prekosutra ce ljudi pricati da su na forumu building-body.com opljackani od strane njihovog clana.....
              Na forumu imamo od kelly-a, marka, iggya, hardija, patricka, vendija i jos neke.... s tim da im je najveca vrlina komunikativnost bez zlog i bezobraznog rijecnika. Pa zar je potrebno nekom tko je drzak, bezobrazan i bahat davati titulu Iskusnjare i dodatni poticaj da ljudi lakse nasjednu na lopovluk koji prodaje?
              Mislim da forum uvelike grijesi kad takvim ljudima, zbog kojih ujedno clanovi i nestaju, daju raznorazne titule...
              Svi mi kadkad budemo malo bezobrazni sto je ok, ali nemozes biti svaki j..... dan bezobrazan i drzak...

              Comment


              • #8
                Re: CHAT

                neka se napravi tema gdje ce se voditi popis ''odobrenih'' ljudi koji imaju dozvolu naplacivati slaganje prehrane i treninga. tako se ogradjujes od ovakvih situacija. ako je netko voljan dati novce nekome ''neautoriziranom'', radi to na svoju ruku i nema se pravo zaliti na b-b.com forum
                prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                Comment


                • #9
                  Re: CHAT

                  Ta osoba se nama nije ni žalila, vec sam povirio i pronasao da se njemu privatno žalila, a to sam objavio iz razloga da ne opljacka jos ljudi i da ljudi vide sto radi i kakav je...
                  On nije odgovornost foruma, niti je ikad bio, ali kad ovako nesto vec izađe na vidjelo, pa s ljudske strane bih mu uz avatar napisao ''LOPUŽA'' ....
                  Ljudi i ovako i onako nemaju love, i jos da ih neki lacmu levati... ma daj...
                  Ima stvari u ovoj lopovskoj državi koje ne mozes spriječiti, ali one koje možeš, spriječi na vrijeme!

                  Comment


                  • #10
                    Re: CHAT

                    To je taj koji je najviše pljuvao po forumu, valjda sada vide svi kakav je.
                    http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post911078


                    Originally posted by Mackiel View Post
                    Forum je izgubio neke stare članove koji su doprinosili određenu dozu kvalitete radi sličnih postupaka.
                    Nemoguće je spriječiti dolazak raznih tipova na forum, i glupo je otići sa foruma zbog nekog takvog, a ne može se ni banirati za najmanju sitnicu, ipak se sazna tko je kakav; U laži su kratke noge.


                    Originally posted by WTF View Post
                    Mislim da forum uvelike grijesi kad takvim ljudima, zbog kojih ujedno clanovi i nestaju, daju raznorazne titule...
                    Svi mi kadkad budemo malo bezobrazni sto je ok, ali nemozes biti svaki j..... dan bezobrazan i drzak...
                    To je titula koja ide automatski prema broju postova, jbg...


                    Prije nego ideš nekome davati novce pogledaj mu slike:
                    http://www.building-body.com/forum/threads/31869-Bilder18-moje-slike-početnik

                    i reputaciju; ako je reputacija nula onda jbg...
                    Last edited by kelly; 29-06-12, 12:55.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: CHAT

                      Ma ja bi takvima nabio "MUTE" ....
                      Čitaj ali pisati neces! Destrukcija, omalovazavanje foruma te ponizavanje clanova jedina je namjera bila...
                      Kakav covjek moras biti da sirotinju kradeš... Aaaaaaaaaaaa!!!!!

                      Comment


                      • #12
                        Re: CHAT

                        Originally posted by Coffey View Post
                        neka se napravi tema gdje ce se voditi popis ''odobrenih'' ljudi koji imaju dozvolu naplacivati slaganje prehrane i treninga. tako se ogradjujes od ovakvih situacija. ako je netko voljan dati novce nekome ''neautoriziranom'', radi to na svoju ruku i nema se pravo zaliti na b-b.com forum
                        Ja ovo podrzavam. Mislim tesko je to tako napraviti, ali treba neki clanak ili neka tema za pocetnike da svi mogu procitati kome se mogu obratiti za slaganje programa, treninga i slicno. Naravno ima nas vise i svatko onda moze odabrati prema svojim potrebama, svidanju, cijeni itd.

                        Eto, samo da ljudi znaju kome se obratiti, da ne srljaju i da se ne dogadaju ovakve stvari jer zeznuti nekoga za 200 kn je toliko nisko i degutantno, mislim strasno.
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša

                          OK, neka još kaže tko šta ima pa ću je vidjeti sa ostalim adminima, nešto ćemo riješiti.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša

                            pod sticky stavit imena i nickovi od ljudi kojima se mozemo obratiti, i ispod da ljudi mogu komentirati sta su s doticnim uspjeli napraviti.pa UPDATEAT listu, dodavat micat ljude.


                            btw ne isplati se banat jer ce napravit drugi nick nabijat postove na "dobrodosao" i opet ce neko nasjest, al oznacit ga titulom nebi bilo lose.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prodaja magle od pojedinih forumaša

                              Pozdrav svima,
                              evo da i ja kažem par riječi. Što se tiče bildera18, mislim da ste vi sasvim dovoljno rekli, tako da je nepotrebno više o tome diskutirat. meni Bilder18 ne predstavlja cijeli forum, forum je pun jako korisnih i dobrih savjeta. sada sam našla novog mentora i prezadovoljna sam s njim. Kapa do poda Vendi.
                              Mislim da je odlična ideja, za one koji žele nekoga da ih vodi kroz transformaciju da postoji lista ljudi koji svojim životom i radom zaslužuju biti na toj listi. Mislim da je tako nešto NEOPHODNO.
                              osobno došla sam kao padobranac na ovaj forum, nabasala na "iskusnjaru" i mislila riješila sam sve, no očito nije tako. nisam pobornik blačenja ljudi, ali mi je drago da je ovako ispalo, da se napravi malo reda po tom pitanju.

                              Comment

                              Working...
                              X