Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što dalje, molim savjet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ekipa nikam se ne mičem jer ne jedem dovoljno, makar i whey koristim. Jednostavno trebao bi 30% više jesti, no ja to ne mogu. Šta da vam kažem, jednostavno nemam teka puno jest.

    18.09. - 82 kg.
    Kako sam ubrzo počeo u Zg raditi, imam svaki dan 40 minuta brzog hodanja ako ne uhvatim tramvaj.

    Nova kilaža je 80,7 kg ako idemo precizno, no i ispod pokaže.

    Stvar je što me vježbanje doma uzelo, i počeo sam to ubacivati svaki dan. Dobro, srijedom i subotom imam odmor, ostalo je večinom ovako:
    - ponedjeljak: doma trbuh i 20 min HIIT
    - utorak: gym 60 minuta, jedna glavna vježba i 4-5 izolacijskih plus 10 minuta vreća
    - srijeda: rest day osim kad me pukne pa odradim 20-30 minuta HIIT
    - četvrtak: gym isto ko utorak
    - petak: doma zgibovi, sklekovi sa opterečenjem 25kg + HIIT
    - subota rest
    - nedjelja: vreća, HIIT + noge ili sično u teretani

    Dakle povećao sam dosta kardio i aerobno, jedem nešto malo više no opet mršavim.

    No ne mogu reći da se žalim jer mi se dosta sala u tih 1.5 kg otopilo, pogotovo trbuh.

    Tako da sam odustao od kompletnog suficita, treba imati dobru klopu za to i najbitnije odmora, a mene i odmor muči jer teško da više od 6.5h-7h mogu odmoriti.

    Malo sam se igrao sa kalkulatorima, ispada da bih volio na 78kg do kraja prvog mjeseca da maknem još masti sa trbuha i mislim da bude to to što ja mogu dosegnuti. Za drugo nisam.

    E sad - u planu mi je pojačati HIIT treninge i eventualno jednom tjedno teretana da mišiće forsiram. Dakle 4xHIIT tjedno, 1xGYM.

    HIIT si sam slažem kako mi dođe pošto je to jedan "beskonačni" trening, tj možeš sve kombinirati.
    Mišljenja?

    Dakle ciljam na tijelo tak 77-78 kg, mišići su mi dosta izraženi, dakle otopiti salo i imati casual look.

    Comment

    Working...
    X