Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto se nekada osjecam i izgledam lose a nekada jako dobro?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto se nekada osjecam i izgledam lose a nekada jako dobro?

    Pozdrav svima, nov sam na forumu i ne znam jesam li pogodio kategoriju ali imam jedno pitanje koje me muci u posljednje vrijeme a to je da izgledam "malo" u odnosu do prije mjesec dana, recimo kada opipam ruke manje su u odnosu na prije, hranim se normalno kao i do sad ne uzimam dodatke prehrani. Ako bi mi netko mogao pomoci bio bi mu jako zahvalan

  • #2
    Bok,

    vjeroj. samo placebo..

    Pratis li napredak kroz (vaga, krojacki metar, slike, ogledalo?)

    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Da, ali nekada kada opipam ruke drasticno su manje nego inace ne znam zasto neki mi govore da moze biti zbog soli, zbog glikogena zbog slucajnog cikliranja ugljikohidrata, smanjenog unosa vode itd ali ja jedem kao i inace

      Comment


      • #4
        Naravno da je moguce da, ali ako nemas oscilacija velikih u ishrani ne bi trebalo biti.. =)
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          Da, zato mi i je cudno, hvala vam na odgovoru

          Comment


          • #6
            Sve je do prehrane, treba jesti puno proteine, najdostupnije ti je kod piletine, jaja i tune..Sada sam vidio da je u konzumu akcija na rio mare tunu cak 50 %...pa si pogledaj katalog koji sam attacho
            Aktualni katalog Plodine | Katalog od 10.05.2018 | Plodine katalog

            Comment


            • #7
              Ma kakvi proteini.. nismo se bas razumjeli najbolje, jedem isto sve svaki dan unos nutirjenata je dobar jer napredujem medjutim postoje ta neka 2 dana u tjednu kada izgledam kao da sam tek posao u teretanu, ruke su na opip osjetno manje, ostalim danima drasticno vece

              Comment

              Working...
              X