Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolovi u koljenima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolovi u koljenima

    Ako može jedan savjet. Treniram već par godina više onako rekreativno u gymu. Osjetio sam prije par mjeseci ful jaku bol u koljenima kad bi radio squatove. Liječnik mi je preporučio Acuraflex kapsule i kremu od Nutrilaga i jako mi je pomoglo, do mjere da me više ne bole koljena prilikom squata i s većim težinama. Ali isto tako mi je rekao da moram ubuduće dobro razmisliti dali trenirati istim tempom, da mi se to ne ponovi. Ne želim prestati trenirati, a opet me strah. Dali netko ima neki pametan savjet.

  • #2
    Kakva je dijagnoza na koljenima? Od kuda dolazi bol?

    Kapsule i krema ne rijesavaju nego samo prikrivaju problem, sto dugorocno gledano moze rezultirat samo jos vecim problemima u buducnosti.

    Jesi li imao kakve sportske povrede na koljenima?

    Da li se bol krenula po prvi put javljat u teretani ili?

    Ako je to slucaj, lako je moguce, odnosno gotovo sigurno da grijesis u necemu u samom treningu..

    Ako je tako, sanse da se nece ponovit u moguce jos gorem obliku, su male...
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Stavi ti video kako radis cucanj. Moguce da je samo pitanje forme. Da li se razgibavas prije? Jesi probao alternativne vjezbe cucnja? Box squat, hex squat, front squat itd...

      Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

      Comment


      • #4
        A jel se zagriješ prije? Uzmi manju težinu da možeš napraviti barem 5-6 ponavljanja, nemoj se odmah siliti na rekorde...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Zagrijem se. Sve kako treba... I ne pretjerujem s težinama. Slažem se da nije riješenje piti kapsule cijeli život. Samo kažem da mi je Acuraflex ful pomogao.. Od onda nemam bolove ali me strah dali nastaviti s vježbanjem i kako.. Snimim video pa postam. Pa me napadnite ako nešto radim krivo. Hvala ekipa na savjetima..

          Comment

          Working...
          X