Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u lijevom zglobu u ruci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u lijevom zglobu u ruci

    U srijedu sam imao trening, i posle treninga sam imao bol u lijevom zglobu?
    Moze neka pomoc kako sta?

  • #2
    Pozdrav....
    dali si odradio zagrijavanje prije treniga, koje si vježbe radio, postoji sto naćina kako si mogao preotpteretiti ručni zglob. nedovoljna zagrijanost, mobilnost, nepravilno izvođenje vježbi loša prehrana (premalo kalcija i ostalih mikronutrijenata).
    daj si odmora dan dva i pokušaj što manje opteretiti bolni zglob. ako ne prodje lagano kod doktora pa na rendgen.
    Moguće da si ga samo istegnuo ali za svaki slučaj odi doktoru na kontrolu. kad prodje primjeni sve gore navedeno i prouči sigurno odrađivanje vježbi i pokušaj ponovno.
    Ono što možeš još napravit je nabavit steznike za zglobove da ti pomognu kod Bench press, millitary pressa i sličnih vježbi koje se rade sa velikim kilažama i opterečuju zglobove.
    ako radiš podizanje šipke do brade za prednji delt, NEMOJ. ima boljih vježbi ili ako baš moraš uzmi EZ šipku.
    Last edited by rziberi; 26-11-16, 10:59.

    Comment


    • #3
      Treba odmoriti i meni se to desavalo,moguce da kod potiska nisi bio dobro postavio sipku na dlanu pa ti malo isteglo zglob to se masovno dogadja.Ako te ne prodje poslije 10 dana odi kod doktora.
      Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

      Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

      Comment


      • #4
        bol je vec, hajmo reci prestala
        trening je bio u srijedu, imao sam sinoc opet trening i ne osjecam dns neke bolove. moguce losa izvedba vjezbi i losa zagrijanost, aa da li je neki los znak sto mi zglob lahko "pucketa" (ono kao s prstima sto se moze?)

        Comment


        • #5
          Ako nemas smetnji kod potisaka onda bilo samo neko istegnuce a rziberi ti je objasnijo da ti fali nekih mikronutrijenata u vezi tih pucketanja.
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #6
            Dakle kalcij? da kupim sebi one sumece tablete?

            Comment


            • #7
              Koja je razlika izmedju whey i battery whey-a? da li bi mi preopuricili kao pocetniku prvi put koji uzima battery? i sry za dp


              uzeti ovo?
              http://www.olx.ba/artikal/13866447/b...ey-zero-500-g/
              Last edited by kelly; 27-11-16, 21:58.

              Comment


              • #8
                Sve mikronutrijente treba da imas u ishrani bilo da se radi kroz krutu hranu ili suplemente.Bolje sebi kupi kompleks minerala i vitamina nego whey,ali ako imas novca onda kupi oboje.Proteine imas koncentrat,isolat i kazein.Uzmi si najjednostavniji whey i najjeftini od polleo bice my protein na akciji.Ovo battery ti je samo marka tj.proizvodjas.
                Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                Comment


                • #9
                  BATTERY VIT&MIN, 90 kapsula

                  moze ovo?
                  Last edited by kelly; 27-11-16, 22:00.

                  Comment


                  • #10
                    Evo odličan izbor za multiVM:

                    Mega Daily One. Kompletna dnevna multivitaminska i multimineralna formula. Jedan od najboljih vitaminsko-mineralnih pripravaka, jedna tableta dnevno.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      iz BiH sam tako da cu ove
                      https://www.proteini.si/ba/vitamini-...in-90-kapsula/
                      mogu?
                      kelly

                      Comment

                      Working...
                      X