Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ukocenost i ozljeda leđa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ukocenost i ozljeda leđa

    Pozdrav nedavno sam vam se obratio u pitanju je bila hernija diska na 2 nivoa uradio ponovno mri i hernije su se povukle u prostor diska znaci vise ne pritiscu zivce .E sada krecem ponovno u trenazni proces lagano ali ostala je ukocenost i krutost donjh lednih misica u smialu da mi je lakse radity militari press nego prati zube koja je najgore ujitru i navecer tokom dana prode znaci krutost i ukocenost donjih lednih misica.Najvise olaksanja mi donose vjezbe istezanja zadnj loze i donjih lednih misica npr vjezba koja mi godi je istzanje tako sto prebacim noge preko glave i zadrzim taj polozaj i privucem koljena prsima.znaci ostao mi jeje bol misicnog porijekla saf me zanima vase misljenje fali postoji mogucnost da su skraceni misici jer dok sam vjezbo s ozljedom nisam se istezao nikako cak ni deadlift ni cucanj.Dakle jeli moguce da sam bez istezanja mogao skratiti misice do te mjere da su kruti kao olovo
    Last edited by marince; 07-07-17, 19:57.

  • #2
    Jednim dijelom si sam sebi dao odgovor,radi ono sta ti pase.Drugo nikad nisam cuo da se misic moze skratit,barem do sad.Probaj radit vjezbe mobilnosti imas ih dosta na youtube od Marina Basica i takodjer u njegovoj knjizi

    Comment


    • #3
      Nisam mislio skratit misic nego moze li postati krut ili dozivjeti kemisku promjenu ukoliko ga stalno opterecujemo bez istezanja

      Comment


      • #4
        Kupi,isprintaj posudi bilo koju knjigu od Marina Basica ima stvarno odlicnih vjezbi za mobilnost

        Comment


        • #5
          Originally posted by marince View Post
          Nisam mislio skratit misic nego moze li postati krut ili dozivjeti kemisku promjenu ukoliko ga stalno opterecujemo bez istezanja
          Istezanje se mora raditi, mogući su problemi ako ne radiš istezanje.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X