Announcement

Collapse
No announcement yet.

Deficit i problemi kod istoga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deficit i problemi kod istoga

    Pozdrav ljudi,
    Ove godine sam odlučio izdržati do kraja dijetu , tj.defku i izderati se do kosti, režem već 10 tjedana i jedino što mi je najveći problem nije glad nego nedostatak sna, slabo spavam i ne mogu spavati, nisam produktivan ovako u životu i jednostavno sam iscrpljen, to mi se često dešava u dijetama kada malo spustim bodyfat, zašto se to događa, jel normalno i kako to popraviti, izlječiti? Režem se "natural", bez kardia, 3x tjedno gym. Ako je netko imao nekakvih iskustva i nekakvih bro tips da mi da bio bih zahvalan )

  • #2
    Napisi vise detalja, kako se hranis, kakav je unos kcal, kako treniras, koliki je bf. trenutni, kakav je bio polazni, koliko kg si skinuo do sada..
    Cime se bavis kroz dan, i sto se desava nocu, ne uspijevas zaspat zbog cega?

    Mislim sami uzrok tesko da je povezan sa samom defkom..
    Faktora moze bit mnogo, a jedan od veoma cestih je stres, i pretezno razmisljanje o problemima bas kada se "umirimo" i treba spat..

    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Visok kortizol, vrlo vjerojatno unosis premalo kcal ili se previse trosis. Ubaci 500mg Vitamina C i korigiraj unos hrane.
      Wenn schon, denn schon!

      Comment


      • #4
        Krenuo sam u defku sa 2600 kcal, s vremenom rezao do sadašnjeg unosa od 2100 kcal
        P: 180 g
        UH: 240 g
        M: 50g

        3x tjedno težinski trening, bez kardia, skinuo oko 6 kg ali sam u samu dijetu već ušao dosta lean i srezuckan za godišnje doba koje je bilo (kraj ožujka)
        Student sam, nisam ničime opterećen, ispite dajem sve, nemam brige u životu, jednostavno kad zaspim nije san kvalitetan i malo spavam, ne mogu dugo i normalno spavat, čitao sam da je do kortizola kao što i knightrider spominje ali ne znam kako da ga umirim.

        Comment


        • #5
          Jedes li povrca, voca?
          Suplementiras li se cime?

          Kako se osjecas kroz dan?
          Ima li vrtoglavice, slabost, pospanost, manjak energije?
          Online Transformacijski Specijalist:
          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
          ->
          http://www.fgfitness.uk
          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

          Comment


          • #6
            Radiš li punjenje?
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment

            Working...
            X