Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa probavom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa probavom

    Pozdrav svima,

    Evo vec neko vrijeme sam na ´rezanju´ i primjetio sam kada se pridrzavam rezima, piletina,riza,salata...bez junk fooda, da imam problem s probavom jer mi se cini nekako da mi je to presuho pa iz tog razloga je i stolica tvrda. Takodjer sam primjetio kada pojedem nesto van tog rezima, neki junk food, probava mi se popravi. Zanima me je li iko imao slicni problem i kako to rijesiti, imaju li neki suplementi za poboljsanje probave ili sto dodati u prehranu a da opet bude u okvirima?

    Hvala

  • #2
    Prva stvar koja mi pada napamet a npr. se i meni desava u deficitu kada je hrane dosta manje..
    jest da jednostavno nemam potrebe (radi kolicine) ici svakodnevno na wc. Sto npr. kada je rijec suficita nije slucaj..
    Jer idem najmanje jednom dnevno, ako ne i dva, tri puta obavljat nuzdu.. primarno radi volumena hrane koji se nadje u crijevima..

    Ako je problem druge naravi, pojacaj vlakna, povrce, ubaci cimeta i djumbira, te suplementiraj magnezij 400-500mg.

    Koliko pijes vode kroz dan? Jedes li voce?

    Ubacivanje ili pojacavanje unosa gora navedenoga trebalo bi pomoci!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Vode pijem dovoljno, na to bas pazim, oko 3 litra dnevno. Voce jako slabo jer mi je receno da nije preporucljivo na definiciji jesti voce, eventualno tu i tamo koja banana i bobicasto voce, povrce jedem ali moguce da trebam jos pojacati. Magnezij si budem onda uzeo, nisam nikad uzimao, kada i koliko cesto bi trebao ?. Mislis da su cimet i djumbir dobra ideja s obzirom da sam na definiciji?
      Trenutno sam na 12% bodyfata,69kg.

      Comment


      • #4
        Pojacaj povrce, kupi sumece magnezij i pij svako vecer prije spavanja.. Cimet i djumbir nece skodit
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment

        Working...
        X