Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što raditi za dubinu leđa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Što raditi za dubinu leđa?

    Vise bismo vidjeli da si samog sebe precrtao na list papira nego sto si postavio ovaj cirkus.

    Comment


    • #77
      Re: Što raditi za dubinu leđa?

      Originally posted by Argentum View Post
      Vise bismo vidjeli da si samog sebe precrtao na list papira nego sto si postavio ovaj cirkus.
      Hahaha! Vrati se u stanje povisenog estrogena, ne zelim biti sam u ovom ludilu!!!
      Originally posted by madmax22
      da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
      Originally posted by jocker77
      Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
      Originally posted by Hajduk
      isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

      Comment


      • #78
        Re: Što raditi za dubinu leđa?

        Originally posted by Argentum View Post
        Vise bismo vidjeli da si samog sebe precrtao na list papira nego sto si postavio ovaj cirkus.
        Nije ovo za playboy jbt, vidi se sasvim dovoljno. Uostalom privatni dom stavljat na net gdje svatko moze viditi, ipak ne

        Comment


        • #79
          Re: Što raditi za dubinu leđa?

          Vrati se u stanje povisenog estrogena, ne zelim biti sam u ovom ludilu
          Pored tolikih emotivaca ti mene zoves da ti se pridruzim. Nema sanse, jedva sam se izvukao iz toga.

          vidi se sasvim dovoljno.
          Da, istina. Vidi se neka mrlja flektiranih gornjih ekstremiteta u pretjerano podignutim farmerkama.

          Comment


          • #80
            Re: Što raditi za dubinu leđa?

            Uslikat cu opet samo za tebe Bas me zanima strucno misljenje. Nije sarkazam, ozbiljan sam.

            Comment


            • #81
              Re: Što raditi za dubinu leđa?

              Originally posted by Buducnost View Post
              Uslikat cu opet samo za tebe Bas me zanima strucno misljenje. Nije sarkazam, ozbiljan sam.
              Jaću se ipak od srca nasmejati..... Hahahahah....
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #82
                Re: Što raditi za dubinu leđa?

                Originally posted by Dača View Post
                Jaću se ipak od srca nasmejati.....
                Nisi jedini.

                Comment


                • #83
                  Za dubinu leđa ti je najbolje raditi razlicite tipove "vuća" sa uskim hvatom mozes na lat mašinu zakvacit onu malu šipku u trokut sto se inace radi t-bar za leđa s njome isto tako na spravi za veslanje

                  Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk

                  Comment

                  Working...
                  X