Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vakuum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vakuum

    Danas sam slučajno probao mogu li napraviti "stomach vacuum" i shvatio sam da mogu. Dali je to genetski određeno ili svatko može doći do vakuuma treniranjem ? Može li se vakuum uopće trenirati ? Kada ga napravim boli me stomak, tj. ne mogu odrediti je li to mišić ili neki organ, ali ne znam je li zdravo raditi vakuum jer stisne sve organe i skupi sve.

  • #2
    Re: Vakuum

    Skoro svatko može doći do vakuuma vježbanjem.

    Može se vježbati.

    Valjda te trbušni mišići bole, ako te organi bole, to nije dobro. Nije zdravo, a nije ni nezdravo. Neće ti ništa biti.

    Inače, dosta dobra tema haha
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #3
      Re: Vakuum

      Zašto je on onda takva rijetkost, mislim malo tko ga ima.

      Kai-Greene-Mr-Olympia-20121.jpg

      144928.jpg

      A puno ljepše izgleda sa vakuumom.

      Comment


      • #4
        Re: Vakuum

        Današnji BB je oso totalno u krivom smjeru nije kao prije kao u arnoldovo vrijeme di se gledala proporcija simetrija uzak struk.Danas je to nazalost drukcije svi teze "monster look" vise nevidjamo tolko pro bildere sa uskim strukom nego svi imaju trbuhčine,debel struk.Suci su po meni krivi jer oni to nagradjuju nisu bileri krivi oni rade sve da bi pobjedili...Mislim da je stvar do sudaca kao i sta je Arnold izjavio prije smo imali v oblik tjela a danas oblik boce
        Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

        Comment

        Working...
        X