Announcement

Collapse
No announcement yet.

Weider proteini?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Weider proteini?

    Ljudi zanima me kakva su vam iskustva sa weider gold whey proteinima, jer sam ih upravo kupia?

  • #2
    Re: Weider proteini?

    Prvo kupis pa pitas kakvi su ili prvo pitas pa kupis?
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Weider proteini?

      Što se tiče količine proteina svi su više manje isti, svi imaju oko 20g po mjerici od 25g. Fini su, ali skupi.

      Comment


      • #4
        Re: Weider proteini?

        Probao sam razne okuse od Weidera: cokolada,jagoda,icecream mogu reci da imaju odlican okus
        Your future is created
        by what you do today,
        not tomorrow.

        Comment


        • #5
          Re: Weider proteini?

          točno,weider je ok ali je preskup.140 kn pola kg wheya.

          Comment


          • #6
            Re: Weider proteini?

            Originally posted by Šjor Bepo View Post
            točno,weider je ok ali je preskup.140 kn pola kg wheya.
            najisplatljivi ti je myprotin njega se drzim okus izvrsatan platim 2,5 kg 420 kn a 5 kg za 600

            Comment


            • #7
              Re: Weider proteini?

              Ja sam nedavno nasao MyProtein bezukusni 5 kg za 400 kn na nekoj akciji i odmah uzeo.

              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

              Comment


              • #8
                Re: Weider proteini?

                Originally posted by libertas30 View Post
                Ja sam nedavno nasao MyProtein bezukusni 5 kg za 400 kn na nekoj akciji i odmah uzeo.

                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                valjda li sta bezukusni odlicni su im proteini valja li okus tj da ne bude iso pijesak moze li se piti

                Comment


                • #9
                  Re: Weider proteini?

                  Kao mlijeko u prahu u pocetku.Mislio sam da cu se tesko navici ali sad mi je taj okus cisto ok.Vec sam zaboravio one proteine sa okusima.Nije mi zao sto sam uzeo ove.

                  Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

                  Comment


                  • #10
                    Re: Weider proteini?

                    Originally posted by libertas30 View Post
                    Kao mlijeko u prahu u pocetku.Mislio sam da cu se tesko navici ali sad mi je taj okus cisto ok.Vec sam zaboravio one proteine sa okusima.Nije mi zao sto sam uzeo ove.

                    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                    Ma da najbitnije je da je kvaliteta s okusom opada % proteina tako pise nis onda uzimam unflowered ako povratim smrvim kako unutra salim se

                    Comment


                    • #11
                      Re: Weider proteini?

                      Originally posted by marince View Post
                      najisplatljivi ti je myprotin njega se drzim okus izvrsatan platim 2,5 kg 420 kn a 5 kg za 600
                      ti znači uzmeš izolat?znam da ima i koncetrat 2.5 kg za 300 kn.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Weider proteini?

                        Originally posted by Šjor Bepo View Post
                        ti znači uzmeš izolat?znam da ima i koncetrat 2.5 kg za 300 kn.
                        zavidim ti zivim lbizu mostara i tu uzimam proteine nema sanse da 5 kila platim 400 kn pravi si sretnik bilo nekad 600 kn a sada je 650 kn 5 kg a da se isplati isplati se za aj novac stedim uzeo sma sad 2,5 kg imao kilu od prije nadam se da cu kupiti i 5 kg Imam psiholosku barijeru ako nemam proteina kao da ne vjezbam moram priznati da ce mi puknuti film i da cu kupiti serious mass 5,5 kg za 550 kn samo me strah kreatina
                        Last edited by marince; 19-08-14, 19:55.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Weider proteini?

                          http://www.youtube.com/watch?v=DtyA6p4qJCw


                          najjači video ikad,iz doba kad su bodybuilderi izgledali 300 posto bolje nego danas ,u videu pričaju dosta protiv ketoze ,to je bilo doba niskomasne prehrane u bodybuildingu (bar Weiderovi momci )

                          Weider bijaše legenda

                          Comment


                          • #14
                            Re: Weider proteini?

                            Originally posted by marince View Post
                            zavidim ti zivim lbizu mostara i tu uzimam proteine nema sanse da 5 kila platim 400 kn pravi si sretnik bilo nekad 600 kn a sada je 650 kn 5 kg a da se isplati isplati se za aj novac stedim uzeo sma sad 2,5 kg imao kilu od prije nadam se da cu kupiti i 5 kg Imam psiholosku barijeru ako nemam proteina kao da ne vjezbam moram priznati da ce mi puknuti film i da cu kupiti serious mass 5,5 kg za 550 kn samo me strah kreatina
                            hah..a mi ovdje prdimo o visokim cijenama :/ bogami nije vam lako.znam kako je kad se nema wheya.onaj neugodan osjećaj da ne unosiš dovoljno proteina i malčice gubiš i volju za sve

                            Comment


                            • #15
                              Re: Weider proteini?

                              Originally posted by Šjor Bepo View Post
                              hah..a mi ovdje prdimo o visokim cijenama :/ bogami nije vam lako.znam kako je kad se nema wheya.onaj neugodan osjećaj da ne unosiš dovoljno proteina i malčice gubiš i volju za sve
                              da da upravo to gubim volju i za dobrom prehranom bez wheya tekso je unijeti iz hrane oko 170 gr p a evo skupljam novac uzimam 5 kg koncentrata s vaniliom ili bananom (prvi put nez kakav je )

                              Comment

                              Working...
                              X