Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čisto informativno

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čisto informativno

    Pošto je ljeto doba kada sam fizički najviše aktivan, razmišljam o tome da si ivi ljeto priuštim neke suplemente koji bi mi pomogli uz svakodnevnu tjelesnu aktivnost da otopim viska sala s tijela te se dovedem u red. Može li mi netko nešto preporučiti? Mislio sam nabaviti L-carnitin, CLA ili nesto slicno...

  • #2
    Ti mozes uzimati svakakve suplemente sa topljenje masti a nemora znaciti da ce ti pomoci zato sto ti mozda prehrana nije dobra.Prvo i osnovno je da sredis prehranu nakon sta sredis prehranu mozes pocet uzimat neke suplemente da bi ti pomogle odrzati tu prehranu ili da ti poboljsaju rezultat.Znaci uz dobro sredjenu prehranu uzmi neki fat burner da ti pomogne otopit salo ali to bez problema mozes i bez fat burnera.Ispricavam se ako ti je prehrana sredjena ali nigdje nisi napisao nista za prehranu koju koristis

    Comment


    • #3
      naravno, to bih počeo koristiti kada bih si složio prehranu...

      Comment


      • #4
        Kofein, ili kava ili tablete.

        https://polleosport.hr/sportska-preh...o-200-tableta/
        Last edited by kelly; 14-04-17, 17:18.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Ma samo uvedi dobru prehranu i ne trebaju ti suplementi. Izbaci hljeb, smanji UH, povećaj P. Ubaci Amino i dobar.

          Comment


          • #6
            Ne mora se izbaciti kruh/hljeb, treba ga uzimati minimalno i uklopiti u dnevni unos UH.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment

            Working...
            X