Announcement

Collapse
No announcement yet.

Saw Palmetto

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saw Palmetto

    Pozdrav,

    imam jedno pitanje. Testo boosteri nekima "rade" nekima ne...nekima je placebo....nebitno.
    Sastojci istih ili imaju ili nemaju dokazano djelovanje...međutim SP je među onim kontroverznim.
    E sada što se istraživanja tiće i teorije znam kako radi te da inhibira 5 alpha reduktazu što umanjuje pretvorbu T u DHT.

    Neki ljudi prijavljuju potpuni gubitak libida od SP-a a neki se kunu kako je dobar...u dosta t boostera ima neka kolicina SP-a sto me zabrinjava.

    S obzirom da imam jedan t booster od amixa u kojem je glavni sastojak mješavina astaksantina i SP-a (zajedno 800 mg) zanima me da li je to razlog za brigu?


  • #2
    U suplementima nema steroida, tako da možeš slobodno probati taj booster što imaš. Ako ti i padne libido trenutno, nećeš imati nikakve trajne posljedice. Probaj pa ćeš vidjeti.
    Last edited by kelly; 13-08-17, 02:23.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Poanta je u tome da žena i ja želimo zatrudniti tako da bih preskocio sve što tome može naštetiti.

      Trenutno koristim: beta alanine, bcaa i glutamin, multivitamin, omegu 3, magnezij,i tesro booster (tu i tamo maca u prahu)

      Comment


      • #4
        Poenta je da moras da korigiras ishranu tako da ne naskodis svojoj vlastitoj reprodukciji testesterona. A za njegovo normalno funkcioniranje ti trebaju masti u ishrani.

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          A postoji li nesto sto bih trebao izbjegavati posto zelimo bebaca? Naravno znam da nista od alkohola smanjiti kave i izbaciti cigarete. Ali od dodataka prehrani?
          Mislio sam si kupiti neku jacu formulu antioksidansa + extra c vitamin i cisti tribulus posto sam procitao dosta studija da povecava proivodnju spermatozoida i poboljsava plodnost.

          Comment


          • #6
            Ja mislim da suplementi covjeku koji ima odlicnu ishranu ne trebaju osim u slucaju da se takmici. Ja mislim da je to cista laz sto se tice tribulusa, antioksidanata i dr. Produkcija testesterona zavisi osim ishrane i od godina a i genetike.


            Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment


            • #7
              Originally posted by alexxx View Post
              Ja mislim da suplementi covjeku koji ima odlicnu ishranu ne trebaju osim u slucaju da se takmici. Ja mislim da je to cista laz sto se tice tribulusa, antioksidanata i dr. Produkcija testesterona zavisi osim ishrane i od godina a i genetike.


              Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk
              +1
              Cisti marketing, i nesto na cemu suplementska industrija okrece milijone, ne samo na tome, nego i na mnogim ostalim "magicnim" pilulama i praskovima..

              Nacin zivota, godine, zdravlje, genetika su glavni faktori!
              A sto potice testosteron kada je jednom "prirodni" zatajio, veoma je poznato..
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Tribulus zdravom čovjeku ne diže test, on samo pomaže onima kojima je osjetno pao. Zdraviji život, težinski trening i puno seksa za dobar testosteron.
                Last edited by kelly; 28-08-17, 23:26.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X