Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin Kako koristiti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreatin Kako koristiti

    Evo zanima me zasto ispod svakog kreatina pise da je kao preporuceno 3g dnevno a svi kazu da se treba koristiti 10-20g dnevno prva 4 tjedna a ona 5-10g koliko sam skuzio i zanima me koliko dex-a se mora staviti koliki omjer vode i to... Ispricavam se sto radim topic ali trazim vec 2 dana i nikako da nadem odgovore pa bi volio znati kako koristiti prije nego kupim nesto

  • #2
    Ne moraš raditi punjenje, uzmeš 5g poslije treninga u PWM, i to je to.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      oke hvala puno

      Comment


      • #4
        Ne trebas se punit ali ako hoces isprobat punjenje mozes.To se odrađuje u ciklusima koji se sastoji od 5 tjedana;prvi tjedan se punis sa 25 do 30 grama 5 do 7 dana ovisi kako ti pase,ja sam se jednom punio samo 4 dana zato što sam na tih 4 dana poceo dobivat probavne smetnje tako da sam prestao i prebacio se na održavanje.Održavanje se izvodi 3 tjedna u kojima uzimas 5 do 10 grama i nakon tih tri tjedna radis stanku tjedan dana zato što ti je tad tijelo "ispunjeno" kreatinom i dodatno natrpavanje nece imat ucinka.To je prvi ciklus te nakon tjedan dana praznjenja opet pocinjes ciklus sa punjenjem itd.
        Ja uzimam 6 obroka kreatina,za vrijeme punjenja,prije obroka sa ugljikohidratima.I naravno pij što vise vode.Ovaj princip ne moras radit ja ga radim jer mislim da ima vise ucinka,tvolja volja LP

        Comment

        Working...
        X