Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pravilna kombinacija suplemenata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravilna kombinacija suplemenata

    Evo ovako, imam nekoliko pitanja u vezi suplemenata koje sam kupio.

    ​Nedavno sam preko online trgovine nabavio paket suplemenata koji sadrži: whey proteine, kreatin monohydrat, aminokiseline i pre-workout proizvod (n.o.-xplode) sve od bsn-a.

    Zanima me:

    ​1. Trebam li imati fazu punjena s kreatinom? Ako da, koliko dugo i kako da ga uzimam?

    ​2. kako i kojim redosljedom da uzimam te suplemente na dnevnoj bazi?

    Razmišljao sam ovako, prvi tjedan punjenja ako trebam to odraditi s kreatinom:
    ​U jutro kada se probudim jednu mjericu kreatina, prije treninga (vježbam poslijepodne) pre-workout proizvod (koji u sebi također sadrži kreatin),
    ​za vrijeme vježbanja aminokiseline, nakon vježbanja smješam zajedno jednu mjericu kreatina i proteina i prije spavanja još jednu dozu kreatina.

    ​kada prođe faza punjenja (ako je punjenje potrebno) samo smanjim kreatin na jednu mjericu nakon treninga.

    ​Nadam se da sam to ok isplanirao, ako imate neke sugestije ili ispravke mojeg plana slobodno se javite.

    Hvala!

  • #2
    Originally posted by Legatus View Post
    prije treninga (vježbam poslijepodne) pre-workout proizvod (koji u sebi također sadrži kreatin),
    ​za vrijeme vježbanja aminokiseline, nakon vježbanja smješam zajedno jednu mjericu kreatina i proteina
    Ovo je odgovor, ne moraš raditi punjenje a u PWM dodaj malo glukoze.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Originally posted by kelly View Post
      Ovo je odgovor, ne moraš raditi punjenje a u PWM dodaj malo glukoze.
      Ok. Hvala na odgovoru.
      Znači onda u PWM mogu sve zajedno smiksati i kreatin i proteine i glukozu?

      Comment


      • #4
        Ja neznam drugacije kako se radi PWM
        Ovako kako si ti napisao ne radi se punjenje,tocno je to da u preworkouta ima kreatina ali ga ima malo,tako da ti to ne igra ulogu.Ugl.za vrijeme punjenja pije se 30 g dnevno kreatina...

        Comment


        • #5
          Originally posted by Legatus View Post

          Znači onda u PWM mogu sve zajedno smiksati i kreatin i proteine i glukozu?
          Da...................
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment

          Working...
          X