Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pravila - Moji treninzi - što pisati, a što ne!!!

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pravila - Moji treninzi - što pisati, a što ne!!!

    1. Naziv teme mora sadržavati ime korisničkog imena (da bi ljudi mogli lakše prepoznati o kojem članu je riječ), zatim možete napisati nešto kao moji trening ili hardcore trening ili ostaviti samo ime korisničko ime.

    Npr. dizajner - moj trening

    2. Pišete odnosno opisujete kakav ste trening imali, od čega se sastojao i kako ste ga odradili (po vašem mišljenju: uspješno, sa pola snage, mlitavo itd). Uglavnom sve što se tiče treninga bilo u teretani ili kod kuće.

    3. NE PIŠETE što ste pojeli prije ili poslije treninga, koji shake pijete za vrijeme ili poslije treninga itd. Za to postoji poseban podforum Moja prehrana

    4. Komentari ostalih članova ne smiju sadržavati opis vlasitih trening programa već samo savjete, kritike, pohvale i linkove na njihove programe.

    Gledajte na to kao online dnevnik vaših uspjeha i padova u teretani odnosno kao
    motivaciju samog sebe, dok drugi mogu stavljati korisne, motivirajuće komentare ili kritike.

    Ne poštivanje pravila ponašanja ćemo sankcionirati brisanjem teme.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing
Working...
X