Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježbe za leđa "trokut" ??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježbe za leđa "trokut" ??

    Pozdrav ljudi , početnik sam počeo sam trenirati aktivno ima oko mjsec dana , zanima me koje vjezbe mogo dobro doći u razvijanju leđa (tkv. trokuta) osim zgibova .. ? Ako neko zna ... unaprijed hvala!

  • #2
    Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

    podizanje na vratilu

    Comment


    • #3
      Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

      dl, veslanje

      Comment


      • #4
        Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

        http://www.coopersguns.com/videos/ex...clopedia/lats/
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

          Najbolji su zgibovi s dodatnim opterećenjem.... od cca 50 kg


          thumbnail.ashx.jpg

          Comment


          • #6
            Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

            evo da ja tu napisem,da ne otvaram novu temu,svaku nedjelju idem kod frenda u teretanu,a in ima utega,sipki itd..I jucer sam se tolko istreniro,al nikako nemogu pogodit ledja,radim veslanja sa kojih 40kg,probo sam sa 60,al mi nejde bas,I sa nitijednom vjezbom osim sirokih zgibova nemogu pogodit ledja,a siroke zgibove bas I nemogu radit,cijelo tijelo sam donekle naucio kako radit,al neznam imam li tak slaba ledja da nemogu uopce osjetit misic,desavalo mi se da jednom od 10dizanja ih malo osjetim al to je to?

            Comment


            • #7
              Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

              neznam kako mislis dobiti trokut sa vjezbanjem jednom tjedno u teretani ili sa tim pogoditi nesto, pojacaj vjezbanje, pazi na prehranu pa ce ici i budi uporan.

              Comment


              • #8
                Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

                a vjezbam ponedjeljak,srijedu I petak doma,utorak I cetvrtak trcim,a u nedjelju idem u teretanu,tamo odradim sve misice,I to je to,jedino,ledja ne vjezbam tokom tjedna,pa se najvise posvetim ledjima u nedjelju

                Comment


                • #9
                  Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

                  Originally posted by Bronko View Post
                  neznam kako mislis dobiti trokut sa vjezbanjem jednom tjedno u teretani ili sa tim pogoditi nesto, pojacaj vjezbanje, pazi na prehranu pa ce ici i budi uporan.
                  Mislim da je to još i u redu. Problem je u načinu izvođenja vežbi. U tehnici.
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

                    Originally posted by ribek View Post
                    evo da ja tu napisem,da ne otvaram novu temu,svaku nedjelju idem kod frenda u teretanu,a in ima utega,sipki itd..I jucer sam se tolko istreniro,al nikako nemogu pogodit ledja,radim veslanja sa kojih 40kg,probo sam sa 60,al mi nejde bas,I sa nitijednom vjezbom osim sirokih zgibova nemogu pogodit ledja,a siroke zgibove bas I nemogu radit,cijelo tijelo sam donekle naucio kako radit,al neznam imam li tak slaba ledja da nemogu uopce osjetit misic,desavalo mi se da jednom od 10dizanja ih malo osjetim al to je to?
                    frend nemoj vijezbat ego nego leda ... provjeri tehniku, procitaj malo po portalu pa pogledaj youtube pa opet pogledaj pa opet i onda obrati paznju kod tog lika ( meni je najjj Scott Herman) kako stoje prsti svi, kako stoje laktovi, kako noge, kako leda... kako radi dali brzo ili sporo dali se ljulja dok radi itd... i onda gledaj u ogledalo dok ti radis i probaj tribalo bi bit bolje
                    Last edited by SLAVA86; 24-02-14, 13:09.
                    Nije sramota past vec ostat lezat!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

                      Ako gledas da dobijes širinu leđa onda definitivno zgibovi. Na meni su pokazali odlicne rezultate a vjerujem i večini isto tako. Igraj se sa širinom hvata, nadhvatom i podhvatom, sve varijacije

                      sent from my nokia 3410
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vježbe za leđa "trokut" ??

                        Siroki zgibovi + lat mašina
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • #13
                          Zgibovi,na pocetku treninga za ledja ili na kraju?

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Vrbas View Post
                            Zgibovi,na pocetku treninga za ledja ili na kraju?
                            Kako god ti preferiras!?

                            Meni osobno na pocetku treninga ledja, jer su ipak nesto zahtjevnija i teza vjezba..
                            Online Transformacijski Specijalist:
                            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                            ->
                            http://www.fgfitness.uk
                            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                            Comment


                            • #15
                              Da,ja sam probao danas i definitivno mi odgovara za sada na pocetku.Na kraju treninga jos uvijek nemam snage da se izvucem.Hvala

                              Comment

                              Working...
                              X