Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pull day,biceps vjezba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pull day,biceps vjezba

    Znaci ide ovak
    Chin ups (wide) 3x8 i 1 set pull upsa x8
    Bent over row barbell 5x10
    Bent over row dumbell 5x10
    Biceps curls 5x8(hvat u sirini ramena na svim setovima)
    E sad zanimalo bi me koju jos vjezbu za biceps dodat tu( razmisljao sam o hammerima,al sam procitao da ne udaraju bas biceps u potpunosti) moze neki prijedlog za vjezbu

  • #2
    da, hammer je za brachialis iz razloga sto biceps osim sto je pregibac podlaktice je i supinator sto bi znacilo da ako zelis aktivirat biceps i dovest ga u punu kontrakciju (skracenje), potrebno je i "ufrkavanje" sake odnosno supinacija.

    Ja bih tu kao zadnju vjezbu nadodao klasicni stojeci ili sjedeci biceps curl bucicama sa supinacijama!
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Originally posted by CeLe111 View Post
      da, hammer je za brachialis iz razloga sto biceps osim sto je pregibac podlaktice je i supinator sto bi znacilo da ako zelis aktivirat biceps i dovest ga u punu kontrakciju (skracenje), potrebno je i "ufrkavanje" sake odnosno supinacija.

      Ja bih tu kao zadnju vjezbu nadodao klasicni stojeci ili sjedeci biceps curl bucicama sa supinacijama!
      hvala,stojeci biceps curl it is

      Comment

      Working...
      X