Announcement

Collapse
No announcement yet.

Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

    Forum_PROGRAM_Push_Pull_Legs.png

    Ovo je jedan od standardnih programa u Titan Gym-u koji je
    pokazao dobre rezultate s napretkom ramena, no i svih
    ostalih dijelova.

    Veća rezolucija programa za ispis ne na Titan Gym Facebook
    datoteci https://www.facebook.com/download/39...um_PROGRAM.pdf

    Također gore možete i naći primjer ketogeničke dijete s kojom sam u
    dva mjeseca skinuo 23kg https://www.facebook.com/download/16...Dka_dijeta.pdf

  • #2
    Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

    Originally posted by TitanGym_VP View Post


    Također gore možete i naći primjer ketogeničke dijete s kojom sam u
    dva mjeseca skinuo 23kg https://www.facebook.com/download/16...Dka_dijeta.pdf
    Keto je odlična ja sam za 7 dana opao 2 kg, ali problem je moje tijelo koje je veoma osjetljivo na vecu kolicnu masnoca, pa sam morao prestati.

    Comment


    • #3
      Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

      Originally posted by diinnoo View Post
      Keto je odlična ja sam za 7 dana opao 2 kg, ali problem je moje tijelo koje je veoma osjetljivo na vecu kolicnu masnoca, pa sam morao prestati.
      Na koji način ti je tijelo osjetljivo na masnoće? p.s. 2kg su vjerojatno bile glikogenske rezerve u jetri i mišićima.

      Comment


      • #4
        Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

        Originally posted by TitanGym_VP View Post
        2kg su vjerojatno bile glikogenske rezerve u jetri i mišićima.
        ^^ovo
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

          Originally posted by TitanGym_VP View Post
          Na koji način ti je tijelo osjetljivo na masnoće? p.s. 2kg su vjerojatno bile glikogenske rezerve u jetri i mišićima.
          Vjerovatno da je to bio glikogen, ne znam inače imam genetski dosta masnu kožu i nakon sto sam probao sa keto od tolike masti su mi se počele javljati bubuljice(akne) po licu.

          PS. Inace sam se dugo mučio sa aknama, sve dok nisam promrojenio ishranu, od tada mi se lice prepodilo.

          Comment


          • #6
            Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

            Originally posted by diinnoo View Post
            Vjerovatno da je to bio glikogen, ne znam inače imam genetski dosta masnu kožu i nakon sto sam probao sa keto od tolike masti su mi se počele javljati bubuljice(akne) po licu.

            PS. Inace sam se dugo mučio sa aknama, sve dok nisam promrojenio ishranu, od tada mi se lice prepodilo.

            Inače akne odnosno DHT koji izaziva akne u većini slučajeva uspješno se blokira s većim količinama proteina u prehrani uz masnu dijetu to bi bilo idealno bar 30% ili do 40% ostalo masti. A nije i bez veze ketogenička odnosno masna diejta zvana anabolična tako imaš npr. knjigu od Dr. Mauro DiPasquale's Anabolic diet link: http://stronglifts.com/anabolic-diet...ic-diet-guide/

            u svakom slučaju ovo s Anaboličnom dijetom se šalim, teško da bi ti akne posiskakale od nast iviše od nekih aditiva i sl. il ida ti androgeni nivo ode do neba što je rijetko, rijetko.

            Comment


            • #7
              Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

              Ne znam za ostale, ali meni prva dva-tri dana na keto (UH < 30g) razdražljivost bila na veoma viskom nivou, a i bio sam nekako malakso.

              Comment


              • #8
                Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                Originally posted by diinnoo View Post
                Ne znam za ostale, ali meni prva dva-tri dana na keto (UH < 30g) razdražljivost bila na veoma viskom nivou, a i bio sam nekako malakso.
                Baš neobično no 100% preokret u prehrani najednom i jejedan manji šok, opet ketogenička dijeta je jedina koja najviše zadrži mišićnu masu i snagu, na njoj se i preporučuje kofein i sl termogenici što zbog fat burnina ali i kao stimulans.

                Mi smo u titan uradil idijetu za 7 ljudi svi su u mjesec dana izgubili 10-15kg... osobno sam na masnoj dijeti radio od 7-22h cijeli mjesec u 22h trenirao i nisam malaksao, no sve je ovo i individualno možda ti stvarno ne odgovara, npr. dosta ljudi zna imati blokadu jer teško prihvate da se mesti pretvaraju s svojih 9kcal u ketone od 7kcal i da nisu štetne za tijelo i zdravlje.

                Comment


                • #9
                  Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                  Sviđa mi se trening samo ima nejasnih vježbi tj naziva:
                  Vidim da je kosi-bench dali si ja mogu staviti i ravni bench ?

                  STOJEĆE ISPRUŽANJE PLOČE DLANOVIMA

                  ISO LATERAL PREDNJI POTISAK NA SPRAVI ZA GORNJI DIO PRSA

                  VUČENJE NA RAVNE NOGE BUĆICAMA

                  TRBUŠNE KONTRAKCIJE S ZAKRETIMA NA ŠVICARSKOJ
                  LOPTI

                  OPRUŽANJE NOGU NA RAVNOJ KLUPI

                  PREDNJE VUČENJE NA ISO LATERAL HAMMER LAT SPRAVI- mislim da je to ovo http://www.bodybuilding.com/exercise...erage-high-row

                  PREDNJE VUČENJE NA LAT SPRAVI- dali baš mora ispred glave dali mogu iza glave šta bi bilo bolje?

                  STOJEĆE VUČENJE DO BRADE NA 3D CROSS‐U- to je ova vježba ako se ne varam http://www.building-body.com/Stojece...ss-spravi.html dali to mogu radit na leptir mašini?

                  I nekako mi je malo vježbi za biceps, dali mogu dodati još koju ? I dali mogu kod leđa dodati zgibove? I pročitao sam da su dipovi isto jako dobri za prsa, a njih isto nema.

                  Fizijatar mi je rekao da sam slabo razvijen a u pubertetu naglo izrastao pa mi je preporučio da razvijam mišiće oko kralježnice i prsa.

                  Nadam se odgovoru, hvala.
                  Last edited by Vratax; 11-01-13, 18:49.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                    Originally posted by TitanGym_VP View Post
                    Baš neobično no 100% preokret u prehrani najednom i jejedan manji šok, opet ketogenička dijeta je jedina koja najviše zadrži mišićnu masu i snagu, na njoj se i preporučuje kofein i sl termogenici što zbog fat burnina ali i kao stimulans.

                    Mi smo u titan uradil idijetu za 7 ljudi svi su u mjesec dana izgubili 10-15kg... osobno sam na masnoj dijeti radio od 7-22h cijeli mjesec u 22h trenirao i nisam malaksao, no sve je ovo i individualno možda ti stvarno ne odgovara, npr. dosta ljudi zna imati blokadu jer teško prihvate da se mesti pretvaraju s svojih 9kcal u ketone od 7kcal i da nisu štetne za tijelo i zdravlje.
                    Sada sam krenuo na masu, strongslift 5x5. Nakon tri mjeseca cu probati opet sa ketogenom. Osobno da li si primjetio gubitak misica?

                    PS Da li je zdrava ili ne najbolji su primjer eskimi, među najzdravijima.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                      Originally posted by Vratax View Post
                      Sviđa mi se trening samo ima nejasnih vježbi tj naziva:
                      Vidim da je kosi-bench dali si ja mogu staviti i ravni bench ?

                      STOJEĆE ISPRUŽANJE PLOČE DLANOVIMA

                      ISO LATERAL PREDNJI POTISAK NA SPRAVI ZA GORNJI DIO PRSA

                      VUČENJE NA RAVNE NOGE BUĆICAMA

                      TRBUŠNE KONTRAKCIJE S ZAKRETIMA NA ŠVICARSKOJ
                      LOPTI

                      OPRUŽANJE NOGU NA RAVNOJ KLUPI

                      PREDNJE VUČENJE NA ISO LATERAL HAMMER LAT SPRAVI- mislim da je to ovo http://www.bodybuilding.com/exercise...erage-high-row

                      PREDNJE VUČENJE NA LAT SPRAVI- dali baš mora ispred glave dali mogu iza glave šta bi bilo bolje?

                      STOJEĆE VUČENJE DO BRADE NA 3D CROSS‐U- to je ova vježba ako se ne varam http://www.building-body.com/Stojece...ss-spravi.html dali to mogu radit na leptir mašini?

                      I nekako mi je malo vježbi za biceps, dali mogu dodati još koju ? I dali mogu kod leđa dodati zgibove? I pročitao sam da su dipovi isto jako dobri za prsa, a njih isto nema.

                      Fizijatar mi je rekao da sam slabo razvijen a u pubertetu naglo izrastao pa mi je preporučio da razvijam mišiće oko kralježnice i prsa.

                      Nadam se odgovoru, hvala.
                      Kosi bench - ravni bech = ne, ne mijnjati ništa pošto promjena jednog parametra programa može izazvati potrebu za mijenjanjem cijelog programa. Da ne ispadne teška kritika jer ne znam ni kak otreniraš ni u kojoj si fazi, često znaju npr. u teretanu mi doći ekipa koja svojevoljno mijenja program pa nema rezultata, pa neki čak lažu da se drže prehrane a većina se boji rada, ono stisnuti zube i odraditi trening. Ovo su i najćešći uzroci neuspjeha. Često ljudi znaju kod nas, ne znam je li to svugdje ali doći s nekom idejom JA JA JA i ja ću... i onda mada im trener s dosta iskustva nešto preporuči oni u startu to ne žele slušati, imaju svoj uviziju i zamisli kako bi nešto trebalo biti i onda ne uspiju, u svakom slučaju da ne ispadne kritika posta ovo čisto komentiram jer me detalj iz komentara ponutkao...

                      ISO LATERAL sprave su tzv Hammeri ja najćešće koristim Vasilov SWAY, LF Hammer Strength ili u zadnje vrijeme Metalcraft PREDATOR gdje su nabolji kutevi, možeš raditi s većim težinama bez bojazni za povredama a vježbe su
                      često jače od onih s šipkom i bućicama. Zamejna bi bila potisak s bućicama paralelnim tj. natural hvatom.

                      Stojeće ispružanje ili opružanje ploče dlanovima dlanovima pridržavaš ploču u ravnini prsa pa je dižeš tako i opružaš ukoso iznad glave malo. Ako možeš vizuelizirati jer je vježba nova i nemam fotki još.

                      ISO LATERAL LAT zamjeniš prednjim latom... lat iza glave ne bih preporučivao kao vježba koristi se rijetko, prvo što je opasna za rotacijsk ohvatište ramena drugo što je opasna i slabije efektivna naspram prednjeg vučenja gdje imaš mogunos tpodizanja veće težine, bolje izolacije i pokret je prirodniji. Također umjeto lata može prednje podizanje na Gravitron spravi.

                      "Nekako mi je malo vježbi za biceps" bit priče ti je da ti ja pokažem alternativan provjeren program, ako ćeš raditi kao i do sad biti će rezultati kao i do sada, Dorian Ytes je radio jednu vježbu za biceps inače... pročitaj i o tome.

                      Prvo prije bilo kakvih kombinacija i priča trebaš odlučiti tko je trener, ti ili ja... zatim dok to riješiš znači ako si to ti radiš što hoćeš, ako sam to ja slijediš kako ti napišem i to ima svoj razlog, a to nije moj ego ili objest. nagorje je dvoumiti i razmišljati jer ili jesi ili nisi onda si nigdje. Drugo program može biti kompletno NE za tebe... a može biti i kompletno DA... pošto te ne vidim nemam puno parametara ovaj program ovdje može biti vodič i samo to jer bit priče programa je individualan program iako sve programe to sam radio ljudi su napredovali fantastično.

                      p.s. Nabolji program je onaj koji radi i dok radi ne treba ga dirati. Često su ljudi i nestrpljivi pa često mijenjaju programe onda baš nema rezultata.

                      Što se tiče fizijatra preporučio bih ti da detaljnije s njim popričaš pa da ti eventualno on sastavi program jer je nakompetentniji pošto te pregledava i ima sve parametre o kojima mi ovdje možemo samo nagađati.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                        Originally posted by diinnoo View Post
                        Sada sam krenuo na masu, strongslift 5x5. Nakon tri mjeseca cu probati opet sa ketogenom. Osobno da li si primjetio gubitak misica?

                        PS Da li je zdrava ili ne najbolji su primjer eskimi, među najzdravijima.
                        Na ketogenoj dijeti praktički nema gubitka mišića, vrlo zahvalna dijeta, treba paziti samo na unos vlakana i neki stimulans na bazi kofeina i sl.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                          koliki je unos dnevni UH na ketogenoj dijeti?
                          Znoj štedi krv

                          Comment


                          • #14
                            Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                            Da li bi onda preporucio da se defka pocne naglo , tj. sa keto nacinom nakon poduze mase ? Ili pak nesto drugo ?
                            Također nesto bih vas htio pitati vezano za mentorstvo i sl. , ali to cu na PM
                            There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                            - Aldous Huxley

                            Comment


                            • #15
                              Re: Push/Pull/Noge trening program by Titan Gym

                              Originally posted by kingpin View Post
                              koliki je unos dnevni UH na ketogenoj dijeti?
                              Ciljas na <30 UH.
                              There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                              - Aldous Huxley

                              Comment

                              Working...
                              X