Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening za ovaj rezim ishrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening za ovaj rezim ishrane

    Bok svima iz Titan Gym-a malo rime nije lose

    Resio za ovo ljeto da probam Rotaciju UH i to bi ovako nekako idelo 200-150-100-50-125-75-50 gde

    -200 i 150 su dane Visoki unost
    -125 i 100 su dane Srjedni unos
    -75 i 50 su dane niski unos

    Znaci to nekako ovako bi izgledalo po dane

    Pon: Rame i Trbusnjake + 30min kardia (200gr UH-Visok unos)
    Uto: Ledja/Biceps + kardia (125gr UH-Srjedni)
    Sre: Kardio/Trbusnjake (75gr UH-Niski)
    Cet: Prsa/Triceps (150gr UH-Visoki)
    Pet: Noge/Trbusnjake (100gr UH-Srjedni)
    Sub: Kardio (50gr UH-Niski)
    Ned: Odmor ili Kardio (50gr UH-Niski)

    Zasto sam tako naredio... Epa zato sto Rame/Prsa/Triceps su mi najslabije i misicne grupe sa najmali napredat u rast i ostalo pa zato sam njih stavio u dane kada imam Visoki unos UH zasto trebaju da raste. U dani sa Srjedni unos UH sam stavio Ledja/Biceps/Noge zato sto sam zadovoljan sa njima i jacinu koju imam na te misicne grupe pa zato sam ih smetio tamo. A dani kada je Niski unos UH sam stavio kardio za da topimo malo sala . E sad pitanje do decke Titan Gym-a i do sve ostale...

    -Dali je ovo dobar plan za defke??
    -Dali mogu da uzmem rutinu za vjezbanje Ramena koju ste napisali vi iz Titan Gym-a? (ona tema 3D ramena)
    -Kakvu rutinu da koristim za Prsa i Tricepse da vidim neki napredak??

    P.S Ostale unosi su 1.5gr/kg Proteina (finansije su problem i nemogu 2gr/kg) i Masti (zdrave masti) 0.5g/kg

    Hvala svima unaprjed.. Veliki pozdrav!!


    EDIT: Znaci za ostale misicne grupe planiram odredjen broj vjezbe i svi da idu 3-4 serije; 15-20 ponavlanja; Light Weight a mogu i da ubiacim vjezbe u SuperSerija nz vi recite za sve ovo sto sam naveo
    Last edited by TheShadow; 27-04-13, 18:39.
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: Trening za ovaj rezim ishrane

    Rotacija UH je ok pitanje je samo izvor UH al ivjerujem da je to ok je ovo ostal oizgleda jako dobro

    Teorija s visokim unosom UH za skupine koje poboljšavaš gledaj to ovako kad ti je nizak UH uz
    dobar stimulans npr. Jack3D i sl... izvedeš super trening, amišić raste dok se odmaš tako da bi ja
    s carbsima krenuo Vitargo iza treninga PRSA RAMENA TRICEPS (PUSH TRENING) i slijdeća dva
    dana... tako da bi tek ond aimao super efekt, također ŠOK TRENING iate mišićne skupine dva
    do tri puta na dan ujutro osnovne vježbe u podne mašine bućice navečer sajle...

    Teško da ćeš na defki i pojačati slabije mišićne skupine no i to je rijetko moguće...

    p.s. pojačaj unos omega 3 masti (EPH, DHA)...

    Comment


    • #3
      Re: Trening za ovaj rezim ishrane

      Ma kad bi imao novaac za Suplemente to bi bilo super ali braco moja eto nemogu to sta da radim. Znam da na defke je tesko nesto zajacat i nesto da raste ali dobro je unosit visoki UH na dan kada vjezbam slabije misicne grupe. Mislim da je dobar plan treninge svaku misicnu grupu 4serije/15-20ponavlanja/mala tezina i naravno kardio. E sad ako ste mislili na DHA (suplement za zgolemit nivoa testosterona) ipak ja sam 16god tako da imam dovoljno u sebi testosteron. Za sad idemo prirodan nacin da povishemo rizine testosterona, vjezbanje/ishrana/odmor i kad se namali salo na trbuh onda testosteron je pravi testosteron. Cuo sam za one koje imaju salo na trbuh testosteron se pretvara u neki dr hormon ili mislim da nestaje nisam siguran vazno znam da nije dobro imat salo na trbuh

      Izvor UH znam da moram da unosim Kompleksne UH (pirinac/ovesne/krumpir); Proteine (Sve sto animalnog potekla Meso/Jaje i ostalo i Praskove za one koje imaju pare ); Masti (kikirike/badema/ljesnike/Omega3) itd... Ja mislim da je ovo dobar plan i da cu imat rezultate. Uskoro napravim Full Jelovnik za to koje namirnice i kolicinu kada i sta pa objavim i imate vremena da Ocjenite. Pozdrav i hvala na odgovoru
      I live for BODYBUILDING

      Comment


      • #4
        Re: Trening za ovaj rezim ishrane

        Originally posted by TheShadow View Post
        Ma kad bi imao novaac za Suplemente to bi bilo super ali braco moja eto nemogu to sta da radim. Znam da na defke je tesko nesto zajacat i nesto da raste ali dobro je unosit visoki UH na dan kada vjezbam slabije misicne grupe. Mislim da je dobar plan treninge svaku misicnu grupu 4serije/15-20ponavlanja/mala tezina i naravno kardio. E sad ako ste mislili na DHA (suplement za zgolemit nivoa testosterona) ipak ja sam 16god tako da imam dovoljno u sebi testosteron. Za sad idemo prirodan nacin da povishemo rizine testosterona, vjezbanje/ishrana/odmor i kad se namali salo na trbuh onda testosteron je pravi testosteron. Cuo sam za one koje imaju salo na trbuh testosteron se pretvara u neki dr hormon ili mislim da nestaje nisam siguran vazno znam da nije dobro imat salo na trbuh

        Izvor UH znam da moram da unosim Kompleksne UH (pirinac/ovesne/krumpir); Proteine (Sve sto animalnog potekla Meso/Jaje i ostalo i Praskove za one koje imaju pare ); Masti (kikirike/badema/ljesnike/Omega3) itd... Ja mislim da je ovo dobar plan i da cu imat rezultate. Uskoro napravim Full Jelovnik za to koje namirnice i kolicinu kada i sta pa objavim i imate vremena da Ocjenite. Pozdrav i hvala na odgovoru
        Kako misliš da se pretvara u drugi hormon?

        Comment


        • #5
          Re: Trening za ovaj rezim ishrane

          Pa reko sam ti nisam siguran dali se pretvara TST u Estrogen ili nestaje nisam siguran.. Ako si cuo o TV Show Dr.Oz on je reko to pa ja vam kazem.

          http://www.doctoroz.com/videos/reset...lly-fat?page=3

          Nisam siguran ali tako je nesto bilo kada je pricao o Belly Fat
          I live for BODYBUILDING

          Comment


          • #6
            Re: Trening za ovaj rezim ishrane

            Originally posted by TheShadow View Post
            Pa reko sam ti nisam siguran dali se pretvara TST u Estrogen ili nestaje nisam siguran.. Ako si cuo o TV Show Dr.Oz on je reko to pa ja vam kazem.

            http://www.doctoroz.com/videos/reset...lly-fat?page=3

            Nisam siguran ali tako je nesto bilo kada je pricao o Belly Fat
            Ja samo znam da adolescenti imaju testosterona ''na izvoz'', odnosno, oko dvadesete godine života počinje padati.

            Comment

            Working...
            X