Announcement

Collapse
No announcement yet.

Članci sa portala

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Članci sa portala

    Otvorili smo novi podforum

    Tu ćemo odsada stavljati svaki članak koji se objavi na portalu, pa možete dati svoja mišljenja i komentare.
    Na portalu ima gomila kvalitetnih članaka koji prolaze gotovo nezapaženo, a šteta je kad su već tu da se barem ne pročitaju i malo prokomentiraju...

    Administratori će od danas stavljati ovdje svaki novi članak koji se objavi na portalu, a starije članke možete i vi stavljati, koji vas zanima.

    Last edited by kelly; 12-03-12, 13:17.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Članci sa portala

    Čitate li članke sa portala? Nema baš ni pitanja ni rasprava o člancima...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Članci sa portala

      To se i ja pitam.
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Članci sa portala

        A kaj da pitamo kad odmah slijedi odgovor "čitaj i ne ispituj takve stvari" itd.
        Razumijem da su neka pitanja glupa, ali malo više odgovora od pomoći nebi škodilo jer svi zaborave da su i oni bili početnici i zanimale ih neke stvari...
        Last edited by Ant0ni0; 21-06-12, 16:47. Reason: kaj

        Comment


        • #5
          Re: Članci sa portala

          Naravno kelly,pratim na fejsu kad izleti novi clanak,kliknem i dobijem redirect...vecinom su to jasni tekstovi i fino opisani da nema potrebe komentirat...
          Pocivao u miru Bozjem

          22.12.1984 - 20.12.2012

          __________________________________________________ ___________________________

          mentor: Sasa Draskovic

          Comment


          • #6
            Re: Članci sa portala

            Ja sam nov ovdje tako da neznam....

            Comment


            • #7
              Re: Članci sa portala

              ovo je super stvar, šteta što sam kasno skužio ovo, od sad puno lakše pratim nove teme i sve više skupljam znanja, pohvale

              Comment

              Working...
              X