Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje o aminostar proizvodima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pitanje o aminostar proizvodima

    Zato kaj po mjerici od 50g ima 7,5 P hahaha, al ti si naporan posto s tim suplementima uzmi najjeftiniji whey, glukozu u dmu i treniraj
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

    Comment


    • #17
      Re: Pitanje o aminostar proizvodima

      Originally posted by DARICA View Post
      Zato kaj po mjerici od 50g ima 7,5 P hahaha, al ti si naporan posto s tim suplementima uzmi najjeftiniji whey, glukozu u dmu i treniraj
      pa ovo bi mi bio treči suplement zajebo sam se sa ovim drugim pa nebi htio i sa trečim
      http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

      Uploaded with ImageShack.us

      Comment


      • #18
        Re: Pitanje o aminostar proizvodima

        Zar neznas citat tablicu na proizvodu?to i cjena je sve sto te.treba zanimat
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #19
          Re: Pitanje o aminostar proizvodima

          ja sam prije par mjeseci pitao za taj gainer..pa mi je jedan odgovorio da je imao probavne smetnje i nadimanje..al opet to je individualno

          Comment


          • #20
            Re: Pitanje o aminostar proizvodima

            Originally posted by remode View Post
            Zar neznas citat tablicu na proizvodu?to i cjena je sve sto te.treba zanimat
            znam i ČITO SAM al na kraju je ispalo da kurcu nevalja prvi puta uzeo sam od weidera gold whey pa sljedeču put od mvp-a pro whey sa veiderom je bilo odlično odličan okus a i pokazalo se djelovalje u 2 tjedna nakupio sam mišiča ko sa standardnom prehranom bez suplemenata u mjesec dana a sa ovim od mvp-a ono okus ko da je neko smrvio u prah onu žvaku čunga lungu i da mu je to cjeli sastav okus za povračat a djelovanje za ***** nikakvi rezultati sa njime a ima popis stvari koje sadrži da ti oči ispadnu sad da imam love kupio bi opet od weidera nebi htio opet popušit lovu imam sad u cilju taj actions whey gainer i od sciteca volumass 35 od sciteca svi hvale i kažu da je dobar al ima ga 1200g za 200kn a ovaj od aminostara ima 2kg za 180 kn a nov je tu na našem forumu pa neznam ni kakav je jel mi ga se isplati uzet da opet ne popušim pare il da uzmem od sciteca
            http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

            Uploaded with ImageShack.us

            Comment


            • #21
              Re: Pitanje o aminostar proizvodima

              Originally posted by darios View Post
              znam i ČITO SAM al na kraju je ispalo da kurcu nevalja prvi puta uzeo sam od weidera gold whey pa sljedeču put od mvp-a pro whey sa veiderom je bilo odlično odličan okus a i pokazalo se djelovalje u 2 tjedna nakupio sam mišiča ko sa standardnom prehranom bez suplemenata u mjesec dana a sa ovim od mvp-a ono okus ko da je neko smrvio u prah onu žvaku čunga lungu i da mu je to cjeli sastav okus za povračat a djelovanje za ***** nikakvi rezultati sa njime a ima popis stvari koje sadrži da ti oči ispadnu sad da imam love kupio bi opet od weidera nebi htio opet popušit lovu imam sad u cilju taj actions whey gainer i od sciteca volumass 35 od sciteca svi hvale i kažu da je dobar al ima ga 1200g za 200kn a ovaj od aminostara ima 2kg za 180 kn a nov je tu na našem forumu pa neznam ni kakav je jel mi ga se isplati uzet da opet ne popušim pare il da uzmem od sciteca
              Dobar je, ali momentalno nemamo whey-a. Okus je dobar i mješa se dobro. A rezultate nećeš dobit ni od jednog ak ti prehrana nije u skladu s ciljevima.
              Imamo Protein Delicatese, no on ima malo više ugljikohidrata i komadiće voća i čokolade.
              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

              Comment


              • #22
                Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                jel isti onaj actions whey gainer od 2,25kn i onaj od 1kg ja sam pošto nema ovoga od 2,25kn naručio 2 od 1 kg pa me zanima jel su identični po sastavu i po svemu il im je samo razlika u pakovanju
                http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                Uploaded with ImageShack.us

                Comment


                • #23
                  Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                  Originally posted by darios View Post
                  jel isti onaj actions whey gainer od 2,25kn i onaj od 1kg ja sam pošto nema ovoga od 2,25kn naručio 2 od 1 kg pa me zanima jel su identični po sastavu i po svemu il im je samo razlika u pakovanju
                  Potpuno su istog sastava. Razlika je samo u veličini pakiranja.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                    Originally posted by bilder18 View Post
                    Potpuno su istog sastava. Razlika je samo u veličini pakiranja.
                    hvala veliko olakšanje ispričavam se zbog ovog ponavljanja 2,25kn trebalo je pisat 2,25kg ako je sastav isti to je to
                    http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                    Uploaded with ImageShack.us

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                      jel zna ko možda kad če mi doč paket jel če mi doč do petka danas sam ga naručio to bi bilo za 2 dana da dođe
                      http://img820.imageshack.us/img820/7...uildinglog.jpg

                      Uploaded with ImageShack.us

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                        A vidjet ćeš ..sve ovisi o pošti ,ali mislim da bi trebalo do petka stići do tebe .

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                          Kad ce te dobit aminostar whey? Ipak ste vi distributeri za Hr a vecinom nemate u ponudi.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pitanje o aminostar proizvodima

                            Nažalost, nećemo više uvozit Aminostar. Ono što još imamo ćemo prodati i priča se završava sa Aminostarom.

                            Jednostavno cijene proteina rastu, općenito rastu na globalnom tržištu, a upravo u maloprodaji bi trebali smanjiti ili barem zadržati postojeću cijenu, što više nije moguće. Inače je Aminostar bio skup, dok su naše maloprodajne cijene bile ispod realnih. Stoga nam i veleprodaja nije mogla biti uspješna.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment

                            Working...
                            X