Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sumnja u strogi režim prehrane!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

    Originally posted by KeLavra View Post
    prema sebi vidim da je moguc misicni rast na junku i u kal.deficitu
    bezveze...bas mi se gadi ta informacija
    Ja da mogu rasti (kvalitetno) na junku, vjerovatno bi vec imao 110 kg ...

    Comment


    • #17
      Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

      izgleda je problem ovde u egu koliko sam uspio skuziti citajuci postove....mislim sve stvari stoje ali ici u teretanu i gledati neke druge ljude i sta oni i kako....zar vam nije bitniji vas napredak....ili to sve zavisi od ciljeva ko sta hoce i kako....mislim svako moze biti "volcina" na svoj nacin...to je bar lako....zasipati se smecem i ici u teretanu radi toga da se mozes hvaliti kako na benchu mozes dici 200kg cine neki cilj::e sad dali vi hocete da budete dio tog cilja??ili cete pak sa 85kg da imate isklesano tijelo koje ce da mami poglede na plazi....svatko bira svoj cilj...nego popije gajbu piva i sutra dan mahne glavom i ko nov..a neko od 5 piva mamura 3 dana.....vjeruj mi da te iste "volcine" kad vide nekoga sa six pack u gym-u zude za tim da budu kao on..ali boze moj...zar ne....valja se odreci tepsije....nekom "vako" nekom "nako" jbg...
      Pozz

      Comment


      • #18
        Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

        Totalno si fulao...
        Naslov nije "sumnja u ego" vec u prehranu... I pitanje how the fuck
        neki uspjevaju bez prehrane za koju svi tvrdimo da je 65% posla...

        Comment


        • #19
          Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

          i ti vjerujes u to jel da se neko zasipa smecem i da izgleda bolje nego ti koji se hranis u full-u..??
          evo ja cu ti licno reci da su teretane pune takvih likova...i moj jaran jede pite i bureke..i cevape i kolace...jede sve sto ja nejedem...i..izgleda bolje od mene...da ..nazalost...ali ima jos nesto...taj jaran sebi roka sedmicno 1.5gr testa pa malo trena pa malo ovog pa malo onog itd....pa povuce koju crtu navece..i tako 12 mjeseci ne prekida....i sot je najgore misli cova da je zdrav??mislis li ti da su ti sto se zasipaju smecem zdraviji od tebe??
          zato ti kazem da je ego u pitanju zato sto mislis da su oni bolji od tebe....ako ima vise kila i ako je veci baja na benchu nemora znaciti da je bolji od tebe...a ti upravo to mislis ...prvi post procitam i dovoljno mi je..i onda donesem zakljucak da je ego...a ako nije ego.... onda ti u svoj toj prici negdje fulas....ili si jednostavno "zakucao" sa napretkom pa stagniras u mjestu jedno dobro vrijeme dok te ostale baju napreduju kako napreduju pa se onda stece takav dojam kod tebe da svi napreduju osim tebe....hebem li ga ja ili ima i trece da u tu teretanu gdje ides svi su "geneticari" rodom sto je 99% nemoguce...tako da
          Last edited by damko; 22-05-12, 16:50.

          Comment


          • #20
            Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

            Hehe, pa eto ti kelavra... Covjek kaze da od junka napreduje... Zasto bi lagao?
            Sto se tice bencha ili cucnja nisu mi konkurenti, a kao sto sam gore naveo moguce da se svatko trpa sa svacim
            a nitko nece prizna... Jedino logicno...

            Comment


            • #21
              Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

              Originally posted by WTF View Post
              jedu cokolade, bureke, pizze, pomfri i sve sto zele a opet uz to izgledaju
              odlično?!
              Originally posted by WTF View Post
              Covjek kaze da od junka napreduje... Zasto bi lagao?
              Sto se tice bencha ili cucnja nisu mi konkurenti, a kao sto sam gore naveo moguce da se svatko trpa sa svacim
              a nitko nece prizna... Jedino logicno...
              Prijatelju pusti bajke, to je za djecu. Ti što jedu smeće i ništa ne paze a izgledaju kao Švarci ili lažu ili se kemijaju do bola, rijetki su genetičari koji izgledaju super uz sva ta sranja.
              Čak i ti genetičari neće vječno tako, jer dobro kaže ona stara za alkose, ali to važi za sve: "Možeš koliko hoćeš, ali ne možeš dokada hoćeš."

              Tvoji rezultati najbolje govore da radiš ispravno.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #22
                Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                Originally posted by kelly View Post
                Prijatelju pusti bajke, to je za djecu. Ti što jedu smeće i ništa ne paze a izgledaju kao Švarci ili lažu ili se kemijaju do bola, rijetki su genetičari koji izgledaju super uz sva ta sranja.
                Čak i ti genetičari neće vječno tako, jer dobro kaže ona stara za alkose, ali to važi za sve: "Možeš koliko hoćeš, ali ne možeš dokada hoćeš."

                Tvoji rezultati najbolje govore da radiš ispravno.
                Več sam se zaljubio u tu rečenicu
                Zato sam i postao ovu temu, čisto da vidim vaša mišljenja, ja sam isto uvjerenja da ili lažu ili se kemijaju...

                Comment


                • #23
                  Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                  Po mome misljenju kog takvih je u prici genetika, genetika i sama genetika.
                  Imam savrseni primjer, moj prijatelj s kojim sam isao u skolu, trenirali smo isti sport itd... Uglavnom, on savrseni prikaz ektomorfa, oduvijek laksi od mene nesto, a iste visine. Od kada smo bili djeca, taj je izrezbaren kao za binu. Vidi mu se 8pack od 10. godine a ne da nikada nije pazio na prehranu nego je zivio na cipsu i coca-coli. No zato sere 18 puta dnevno i ima strahotu od metabolizma.
                  I onda ga usporedim sa sobom, je on mrsaviji, ali je izrezbaren koliko ja nikada necu biti. Istina, ja sam veci, nesto proporcionalnije grade (veca prsa, jaca ramena itd.), no mogu samo gledati kako se njemu zile ocrtavaju dok drzi kebab svaki vrazji dan... Jbg, s time se covijek mora pomiriti...
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #24
                    Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                    Da budem ljubomoran na nekoga tko je mozda izrezaniji nego ja s cinjenicom da se hrani kao "smece" sto vodi do toga da ce mu se kasnije sve to vratiti u vidu zdravstvenih problema, hvala bogu, ima i ljudi s puno losih navika koji dozive duzu dob, ali da ne skrecem s poante, nebi bio na tak sta ljubomoran, u BB-u ti je poanta biti bolji od samog sebe iz godine u godinu, ako si kak spada u ovome sportu, a ne samo neko natezanje da bi drugima pokazao da si jaci bla bla onda super, inace, previse korzitola kojem se ne pridaje velika paznja, barem ne od strane pocetnika i ljudi koji ne znaju malo vise o ovome sportu, poradi na karakteru
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #25
                      Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                      Heh, o cemu pricas hardy? Kakve veze karakter ima sa sumnjom?
                      Doduse od kad radim s MarkomPolom ne sumnjam vise ni najmanje u strogi rezim prehrane ali da karakter ima veze s tim? Nema...
                      Ja sam ovo pitao jer me zanimalo kako to nekim ljudima uspijeva bez slozene prehrane

                      Comment


                      • #26
                        Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        Da budem ljubomoran na nekoga tko je mozda izrezaniji nego ja s cinjenicom da se hrani kao "smece" sto vodi do toga da ce mu se kasnije sve to vratiti u vidu zdravstvenih problema, hvala bogu, ima i ljudi s puno losih navika koji dozive duzu dob, ali da ne skrecem s poante, nebi bio na tak sta ljubomoran, u BB-u ti je poanta biti bolji od samog sebe iz godine u godinu, ako si kak spada u ovome sportu, a ne samo neko natezanje da bi drugima pokazao da si jaci bla bla onda super, inace, previse korzitola kojem se ne pridaje velika paznja, barem ne od strane pocetnika i ljudi koji ne znaju malo vise o ovome sportu, poradi na karakteru
                        Jbga, ja nemam losu genetiku i nemogu se previse na nju zaliti. No ljubomora je normalna stvar, kako nebih bio ljubomoran na nekoga tko se niti ne trudi, niti mu je stalo, a bodyfat mu je cca. 10%? On je vjerojatno ljubomoran na mene sto se tice snage, simetrije i sl. i upravo je u tome čar....

                        btw. ne bavimo se svi na ovome forumu strogo i jedino bodybuildingom pa da su nam osobni napredak i ogledalo jedini pokazatelji
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #27
                          Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                          Nisam niti spomenuo strogo bildanje uz tip top prehranu, to je tvoj vlastiti izbor, ugl. hocu ti reci da ispada da onda vjezbas radi drugih, a ne prvenstveno radi sebe, naravno, lijepo je napuniti ego kad se malo populacije bavi svojim tijelom, ne bjezim od tog, a ako vec trebas biti na nekoga ljubomoran to je osoba koja se priblizno trudi poput tebe, a ima daleko bolje rezultate
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #28
                            Re: Sumnja u strogi režim prehrane!

                            Negativne misli privlače negativne stvari.
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment

                            Working...
                            X