Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rižini Keksi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rižini Keksi

    Citiram tekst napisan na forumu:

    Originally posted by building-body.com View Post
    Pomalo nevjerojatno zvuči, ali još u osamdesetima i ranim devedestim, prehrambeni „stručnjaci“ su savjetovali ljudima da jedu što više ovakve hrane. Budući da su rižini keksi nemasni, možete ih jesti koliko god hoćete, jel tako? Naravno da nije! I sada je zemlja (Amerika) prepuna gojaznih dijabetičara. Slučajnost? Ne bih rekao!
    Jedno reprezentativno istraživanje Glikemičkog instituta pokazalo je kako konzumacija jednog rižinog keksa može stimulirati pohranjivanje masti kao deset kocki šećera. Iako peciva i nisu toliko loša, ipak ih je najbolje izbjegavati. Nemojte se zavaravati da jedete zdravo kada posegnete za jednom od ove hrane.
    konzumacija jednog rižinog keksa može stimulirati pohranjivanje masti kao deset kocki šećera ?!
    Uz dužno poštovanje autoru teksta ovo je totalna nebuloza...
    Što fali rižinim keksima?

  • #2
    Re: Rižini Keksi

    da rizini keksi su krivi jer 70% amerikanaca izgledaju kao nasukani tuljani,to nema veze sto prakticki svi u dvoristu imaju mek,kfc,bk i ostala govna modernog vremena...koliko ja znam riza je najbolji uh u svemiru...
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Rižini Keksi

      A McDonalds je zdrav. HAHAHA
      "Your body is your biggest artwork."

      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

      Comment


      • #4
        Re: Rižini Keksi

        Odavde je citat:

        http://www.building-body.com/hrana-s...ati-3-dio.html
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: Rižini Keksi

          sećam se kad sam jednom kao ne-vegan ostao gladan poslednje veče u Beču, a u hotelskoj sobi samo taj stiropor od riže i mocart kugle. A onda super ideja: uzmeš dva rižina keksa, pa staviš jednu do dve mocart kugle između i stisneš lepo sve u sendvič... Uživancija, doduše nije po BB pravilima, heheheh
          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
          mind, it doesn’t matter.”

          Comment


          • #6
            Re: Rižini Keksi

            Baš je kao stiropor.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Rižini Keksi

              Akcija u Lidla na rižine kekse, 130 grama 4.99kn. Za sve koji izliku traze da nemaju vremena kuhati evo neka malo grickaju UH

              130 g ( cijela kutija ) = 105.43g UH, 10.6g P, 4.16g M i Vlakna 4.16g


              IMG_6206.JPG

              IMG_6207.JPG

              Comment

              Working...
              X