Announcement

Collapse
No announcement yet.

Više manjih obroka ili manje većih

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Više manjih obroka ili manje većih

    Originally posted by IgyBoy View Post
    To mi je totalno irelevantno. Mozemo li ga maknuti iz jednadzbe?
    Ako zelis raspravljati o Vladimiru,nastavi s Partickom. :P
    heheh, smijesno mi je.. nemoj slucajno Patricku napisati zasto se dotakao Vladimira... toliko o korektnosti, bolje po meni ja sam mali i nebitan

    Comment


    • Re: Više manjih obroka ili manje većih

      Originally posted by WTF View Post
      Vladimir nas je naveo na nepovjerenje, ostali nisu
      Ha, ha, onda slobodno napravi copy/paste treninga, prehrane i suplementacije nekog profesionalca i nadam se da ćeš stići do 130 izrezanih kila!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Više manjih obroka ili manje većih

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Ha, ha, onda slobodno napravi copy/paste treninga, prehrane i suplementacije nekog profesionalca i nadam se da ćeš stići do 130 izrezanih kila!
        Ili da kopiram vasa 3 obroka i stignem na 130 izrezanih kila?

        Comment


        • Re: Više manjih obroka ili manje većih

          Originally posted by WTF View Post
          heheh, smijesno mi je.. nemoj slucajno Patricku napisati zasto se dotakao Vladimira... toliko o korektnosti, bolje po meni ja sam mali i nebitan
          Jos jednom ponavljam: niti sam komentirao,niti cu komentirati Vladimira. Misljenje cu zadrzati za sebe i nastojati se drzati teme rasprave,koja, vjerujem moze i bez njega.Nije on jedini koji se tako hrani a da ima odlicne rezultate.

          Rasprava se svela na niske grane i ukoliko nema konkretnih argumenata/smjernica za daljnju raspravu, ne mislim vise postati.
          Svoje stavove sam iznio i jasno obrazlozio i argumentirao.
          Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

          Comment


          • Re: Više manjih obroka ili manje većih

            Originally posted by WTF View Post
            Ili da kopiram vasa 3 obroka i stignem na 130 izrezanih kila?
            Zašto ne? Osobno bi me razveselio takav uspjeh, a ujedno i dokaz u prilog našoj tezi da je moguće. Ako ne probaš, ne možeš znati.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • Re: Više manjih obroka ili manje većih

              steta sto vladimirovo ime ovoliko razvlacite, covjek je u zadnjih pola godine dao vise kvalitetnih savjeta nego svi bildercici s foruma zajedno. mislim da je rasprava otisla u krivom smjeru, WTF sve je to lijepo sto branis svog mentora i njegova stajalista koja stoje, ali daj brate malo ohladi

              Comment


              • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                Originally posted by mavidiga View Post
                steta sto vladimirovo ime ovoliko razvlacite, covjek je u zadnjih pola godine dao vise kvalitetnih savjeta nego svi bildercici s foruma zajedno. mislim da je rasprava otisla u krivom smjeru, WTF sve je to lijepo sto branis svog mentora i njegova stajalista koja stoje, ali daj brate malo ohladi
                uhhh...
                ovako, ISPRIKE VELIKE Vladimiru sto sam ga uopce spominjao, naklon do poda za rezultate, AAS ili ne, radio je i napravio show i zasluzuje respect.
                Govorim u svoje ime ne Markovo, ako branim Marka, branim i Vendija i ostale zar ne?
                Da ohladim od cega? Što sudjelujem u raspravi i iznosim svoja misljenja?
                Ja sam planirao izaci iz rasprave ali onda se nađe netko poput tebe da me ubaci nazad, zato, dok se nisi zagrijao nabrzinu se ohladi samnom i sve 5.
                I btw, u pravu si, stvarno trebam chill out, previse se ja vrzmam po forumu u zadnje duze vrijeme...
                *OUT*
                Last edited by WTF; 23-07-12, 15:08.

                Comment


                • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                  Originally posted by mavidiga View Post
                  steta sto vladimirovo ime ovoliko razvlacite, covjek je u zadnjih pola godine dao vise kvalitetnih savjeta nego svi bildercici s foruma zajedno. mislim da je rasprava otisla u krivom smjeru, WTF sve je to lijepo sto branis svog mentora i njegova stajalista koja stoje, ali daj brate malo ohladi
                  Oprosti, ali mislim da smo Vendi i ja jedini bidlercici sa ovoga foruma koji su na svojih prvih par natjecanja osvojili sve sto su mogli. Mislim da to ipak nesto govori. I da ne ispadne, ne mislim nista lose.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                    Originally posted by MarkoPolo View Post
                    Oprosti, ali mislim da smo Vendi i ja jedini bidlercici sa ovoga foruma koji su na svojih prvih par natjecanja osvojili sve sto su mogli. Mislim da to ipak nesto govori. I da ne ispadne, ne mislim nista lose.
                    krivo si se nasao prozvanim, aludirao sam na teoreticare s 2 mjeseca staza u teretani sto napinju misice kad prolaze ulicom nitko ne ocekuje ni od tebe,vendethe ili nekog treceg da djaba prosipate svoje znanje i iskustvo po forumu, samo sam ukazivao na dobru volju vladimira sto je nesebicno pomagao. isto je radio i mali priest kojeg na zalost vise nema toliko na forumu.

                    Comment


                    • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                      @wtf
                      ti se bi ne zelis priznat da ima ljudi koji se uopce ne pridrzavaju bb jelovnika, koji imaju vrhunsku genetiku a napreduju kao sta mi sa slabijim predispozicijama nikad necemo. prihvati to, malo vise gledaj sebe i bit ce ti lakse. svaka cast marku i ekipi al nemoras posrat svakoga ko radi drugacije. citan ovaj forum vec godinu dana,doslovno citan i nikad nista nisan napisa al brate mili satra si, evo kad ti ja ko mulac od 18 god to govorin.

                      @marko polo
                      dusko vujosevic nije prosa selekciju za juniore pa je opet vrhunski trener. nije zna igrat al je ima viziju. on je jedan od puno primjera.

                      Comment


                      • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                        Originally posted by corto View Post
                        @wtf
                        ti se bi ne zelis priznat da ima ljudi koji se uopce ne pridrzavaju bb jelovnika, koji imaju vrhunsku genetiku a napreduju kao sta mi sa slabijim predispozicijama nikad necemo. prihvati to, malo vise gledaj sebe i bit ce ti lakse. svaka cast marku i ekipi al nemoras posrat svakoga ko radi drugacije. citan ovaj forum vec godinu dana,doslovno citan i nikad nista nisan napisa al brate mili satra si, evo kad ti ja ko mulac od 18 god to govorin.

                        @marko polo
                        dusko vujosevic nije prosa selekciju za juniore pa je opet vrhunski trener. nije zna igrat al je ima viziju. on je jedan od puno primjera.
                        Znaci ja kad pisem svoje misljenje koje netko ne podrzava onda serem druge, sorry ako ti ne pase moje misljenje, ti radi kako ti pase dragi a to sto imas 18 god mi je totalno nebitno...
                        I sad molim sve da me iskljuce iz teme i ne spominju ako nije problem...
                        Radije pricajmo rezultatima provedenim na sebi i slikama pokazimo da nismo jaki samo na rijecima....
                        To se naravno ne odnosi ni na iggya ni patricka vec vas sto na kraju rasprave uletavate s glupim komentarima...

                        Comment


                        • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                          nisan ja to napisa, malo si ti to izokrenia al nema veze...

                          Comment


                          • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                            Originally posted by mavidiga View Post
                            mali priest
                            On ima znanja ko svi mi na ovom forumu skupa!

                            Comment


                            • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                              Pruga se povukao malo sa svih foruma, ima svoju grupu na fejsu ali nema ga baš ni tamo, očito je kod njega došlo do malog zasićenja pa malo odmara. Inače on je OK, čujemo se redovno i povremeno naleti na forum.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Više manjih obroka ili manje većih

                                Šteta što ga nema češće,kad on napiše post,još i on voli da bude poduži,milina za čitati!

                                Comment

                                Working...
                                X