Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zasto se uglavnom predlaze da se voce jede pre podne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zasto se uglavnom predlaze da se voce jede pre podne?

    Moze li neko da mi objasni zasto se uglavnom predlaze da se voce jede pre podne, sto ranije... U cemu je "caka"? hvala.

  • #2
    Re: CHAT Prehrana

    Voće je šećer - UH, a UH se jedu samo ujutro i oko treninga.
    Ako nemaš trening taj dan onda UH jedeš samo u prvom dijelu dana.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: CHAT Prehrana

      Originally posted by Sherlock Holmes View Post
      Moze li neko da mi objasni zasto se uglavnom predlaze da se voce jede pre podne, sto ranije... U cemu je "caka"? hvala.
      odvajanje proteina i ugljikohidrata, voće ujutro poslije 18h ništ ane jesti isprazne su teorije za fasciniranje klijentele...

      inače okanio bi se većine voća od banana naranđi pa do jabuka punih pesticida... bolje preskočiti i pametnije

      p.s. ako jedeš voće pazi za cca 80kg ne više od 10 voćki dnevno sve me jeza ulovi na hrpe pesticida i žnj klasu voća u HR
      po trgovačkim centrima... Ako baba ima doma jabuke koje ne šprica samo navali cijeli dan.

      Comment


      • #4
        Re: CHAT Prehrana

        Fruktoza se ne može iskoristiti za popunjavanje glikogenskih rezervi u mišićima, već samo onih u jetri, a recimo da se po noći troše te zalihe iz jetre, pa su npr. u jutro praznije te će se fruktoza pohraniti u obliku glikogenskih rezervi u jetri. Nakon što su pune, višak ide u salo. No, naravno, to ne vrijedi samo u jutro, nego kad god su jetrine rezerve prazne/poluprazne.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: CHAT Prehrana

          kelly, i pomislio sam da je do toga, ali nisam bio siguran... Hvala
          TitanGym_VP, ne jedem bas posle 18h voce. Hah, gde 10 vocki da pojedem, to mi je mnogo, max. 5, kilaza oko 76 kg.
          Kada ustanem naseckam voca(banana,jabuka ili pomorandza, grozdja - saka jedna, najvise dve), i podelim na dva dela. Prvi deo pola sata do 45 min pre dorucka, zatim dorucak oko 9-10, trening je oko 1, pa pre treninga oko 12 dodje onaj drugi deo sto ostane i to je to... To mi dodje kao uzina pre treninga, pa sa treninga dodjem pravo na rucak. Mislite li da je pametan ovakav raspored?
          PatrickStar, "Nakon što su pune, višak ide u salo.", moze li taj visak da se utrosi kao energija za trening ili je energija samo ono sto je u glik. rezervama?

          Comment


          • #6
            Re: CHAT Prehrana

            vrlo malo fruktoze, gotovo nezamjetno pohrani se u jetri ostatak se odmah pretvara u trigliceride zato kad ljudi u našim krajvima na selu tamane hrpe voća ili kolača imaju povišene masti u krvi zbog triglicerida i onda kažu "ne jedem masno"...

            Comment


            • #7
              Re: CHAT Prehrana

              Oko 50g fruktoze dnevno organizam može iskoristiti, ostalo ide u salo, zato ne treba pretjerivati sa voćem, naročito onda kada nemamo aktivnosti.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: CHAT Prehrana

                Originally posted by TitanGym_VP View Post
                vrlo malo fruktoze, gotovo nezamjetno pohrani se u jetri ostatak se odmah pretvara u trigliceride zato kad ljudi u našim krajvima na selu tamane hrpe voća ili kolača imaju povišene masti u krvi zbog triglicerida i onda kažu "ne jedem masno"...
                Pre će biti da su im ti trigleciridi od jagnjetine i kajmaka. Fruktoza u prirodnom obliku, kada je vezana za vlakna itd nema nikakvog efekta lošeg na organizam. Sve što je loše napisano o fruktozi odnosi se na istraživanja uticaj High fructose corn syrup, koji je naravno GMO đubre i procesovana hrana, pa samim tim i nije ni čudo ako povećava trigliceride. Drugo, ako jedeš previše masti, a to je sve iznad 10-20% dnevnog kalorijskog unosa, one sprečavaju transport šećera u tkiva i šećeri ostaju u krvotoku, pa dobiješ dijabetes.
                Ja jedem TONE glukoze i fruktoze u obliku TONA voća, a tigliceridi i ostale masnoće su mi ispod svakog minimuma, da se doktori čude kako je to moguće. Meni je to drago, jer su te referentne vrednosti ionako NETAČNE, i napravljene na osnovu BOLESNOG proseka stanovništva, a i povećavaju se iz decenije u deceniju, kako je stanovništvo sve gojaznije i bolesnije, jer ne mogu reći svima istinu da su bolesni i da im sledi zakrečenje arterija u starosti, pa čak i ako su ima masnoće u krvi "u normalnim granicama", koje su sve samo ne normalne...
                Moj dan ne prođe bez barem 10 banana, 4-5 kg lubenice, 1 kg grožđa i genralno bilo kojeg voća u ogromnim količinima. Uz to jedem krompir i testenine bez ograničenja i mnogo mi je dobro! UH iz prirodne hrane su osnova srećnog i zdravog života!
                “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                mind, it doesn’t matter.”

                Comment


                • #9
                  Re: CHAT Prehrana

                  previše aspirina može biti štetno tako i fruktoze, fruktoza je fruktoza bilo s čim vezana po tvojem mazneš uz janjetinu zobene pahuljice i vlakna upiju masti... ne ide to tako nije to alkemija... više od 7g fruktoze ostatak se konvertira u trigliceride jer je nepotreno i nema se kud ugraditi osim slatkosti nema neku bitnu značajku niti za sport niti za išta... u biti ono što ne želiš čuti je to da je voće u biti beskorisno... je ima polifenola kao u kupinama i borovnicama i grožđu i dr nutrienata no ima i pesticida i nebitnih nutrienata poput fruktoze...

                  druga stvar je d ane možeš na osnovu sebe mjeriti Svijet, možda ti imaš brz metabolizam povišen T3, testosteron visoko kortizol nisko no većina ljudi nije takva, ja radim s različitim ljudima godinama većina ima problem s prehranom ne trebam problem još pogoršavati na osnovu nečijeg osobnog doživljaja... Viđao sam takve trenere zna samo spremiti ljude koji imaju relativno brz metabolizam, zadržavaju malo vode i da nema AAS nikad ne bi bili bilderi...
                  Last edited by TitanGym_VP; 31-08-12, 17:56.

                  Comment


                  • #10
                    Re: CHAT Prehrana

                    TitanGym,
                    ne merim ja svet po sebi, nego znam još mnogo ljudi koji jedu UH u ogromnim količinima kao ja, ali MALO masnoća. I niko od njih nije debeo, čak je i većina mršava, tj biciklisti, maratonci, itd. Problem je što ne možeš jesti meso, jaja i mleko u "sportskim" količinama, pa makar i ove namirnice bile "nemasne", a da ne prekoračiš 10 do maksimalno 20 % masnoća u ukupnom kalorijskom unosu. Tako da naravno da svako ko jede meso, mleko i jaja i ribu može imati problema sa fruktozom iz voća i generalno UH u većoj količini.
                    Shvatam ja da je imaš uspehe sa ljudima sa kojima radiš, i da sportska ishrana koju ovde promovišete svakako daje rezultate, ali nemoj ti isto tako da meriš svet po sebi, jer evo kažem ti da ima i te kako mnogo ljudi koji se rasturaju od voća i UH, a jedu vrlo malo masnoća, i isto tako su fit, bave se sportom i nemaju salo. Dakle ima mnogo pristupa, jer hvala bogu, svaštojedi smo, pa možemo da opstanemo i napredujemo na razne načine!
                    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                    mind, it doesn’t matter.”

                    Comment


                    • #11
                      Re: CHAT Prehrana

                      kao što rekoh mi ovdje govorimo, a i ja imam hrpe ljudi koji vode borbu s kilogramima, sporim metabolizmom i sl. s biciklistima nemam posebnog kontakta pošto znam 2-3 da idu u teretanu, jesu mršavi ali na trbuhu uvijek sala... ostali smatraju da im teretana ne treba.

                      Ovdje prije svega pričamo o usvršavanju prehrane i rezultata vezano uz što niži bf i što višu mišićnu masu...

                      čast izuzetcima koji toleriraju velike količine ugljikohdrata, no uvjervam te da veći dio populacije ne tolerira pogotovo
                      čak i ljudi tvojeg metabolizma dok prođu 36tu više ne mogu jesti sve živo i biti fit.

                      Svaštojedi jesmo no čovjek se sastoji većinom od masti i proteina naravno vode, no ne od ugljikohidrata.

                      Comment


                      • #12
                        Re: CHAT Prehrana

                        Originally posted by vege View Post
                        Pre će biti da su im ti trigleciridi od jagnjetine i kajmaka. Fruktoza u prirodnom obliku, kada je vezana za vlakna itd nema nikakvog efekta lošeg na organizam. Sve što je loše napisano o fruktozi odnosi se na istraživanja uticaj High fructose corn syrup, koji je naravno GMO đubre i procesovana hrana, pa samim tim i nije ni čudo ako povećava trigliceride. Drugo, ako jedeš previše masti, a to je sve iznad 10-20% dnevnog kalorijskog unosa, one sprečavaju transport šećera u tkiva i šećeri ostaju u krvotoku, pa dobiješ dijabetes.
                        Ja jedem TONE glukoze i fruktoze u obliku TONA voća, a tigliceridi i ostale masnoće su mi ispod svakog minimuma, da se doktori čude kako je to moguće. Meni je to drago, jer su te referentne vrednosti ionako NETAČNE, i napravljene na osnovu BOLESNOG proseka stanovništva, a i povećavaju se iz decenije u deceniju, kako je stanovništvo sve gojaznije i bolesnije, jer ne mogu reći svima istinu da su bolesni i da im sledi zakrečenje arterija u starosti, pa čak i ako su ima masnoće u krvi "u normalnim granicama", koje su sve samo ne normalne...
                        Moj dan ne prođe bez barem 10 banana, 4-5 kg lubenice, 1 kg grožđa i genralno bilo kojeg voća u ogromnim količinima. Uz to jedem krompir i testenine bez ograničenja i mnogo mi je dobro! UH iz prirodne hrane su osnova srećnog i zdravog života!
                        Kako to da unos masti iznad 10-20% kalorijskog unosa sprečava transport šećera u tkivo i onda dobiješ dijabetes?
                        Dijabetes tipa II ili starački dijabetes dobiva se od konzumiranja godinama abnormalnih količina šećera odnosno ugljikohidrata, gladovanja cijeli dan pa konzumiranja sve dnevne količine hrane u 1 obroku kada za tu količinu hrane gušterača ne može izlučiti dovoljno inzulina i non stop se napreže pa s godinama i "otupi" - zdođe se i neluči više inzulin ili 2. slučaj zbog stalno "bombardiranja" stanica velikim količinama inzulina, stanice prestanu raspoznavati vlastiti inzulin, odnosno smanji im se osjetljivost na inzulin.
                        Ajmo uzet opet Eskime, jedu sigurno 80% masti cijeli život i ne znaju za povišene trigliceride i infarkt.
                        Najgora moguća kombinacija za s godinama kronično povišene trigliceride je kombinacija carbsa uključujući i fruktozu zajedno s mastima to dovodi do povišenja triglicerida u krvi.
                        Zakrčenje arterija nastaje zbog dugogodišnjeg taloženja kalcija i masti na stjenkama žila, nešto slično dugogodišnjem taloženju zmazanoče, smeća i kamenca na kanalizacijskim cijevima te uslijed sužavanja stjenki žila koje dovodi do povišenja krvnog tlaka dolazi do odlomljivanja ovih nakupina sa stjenki žila i do njihovog zabijanja u srcu, mozgu itd.
                        Od konzumiranja tona voća ne vidim nekog smisla, nedvojbeno je u toj toni voća i hrpa fruktoze, fruktoza ne može popuniti glikogenske rzerve u mišićima, odnosno pretvoriti se u glukozu i iskoristiti za energiju, glikogenske rezerve jetre su male, pa kuda ondu te tone fruktoze odu nego jedino u špek?!
                        Naravno da je i ateroskleroza i dijabetes tipa II genetski uvjetovan, ali sve s godinama dođe na naplatu, ako danas nisu masnoće u krvi povišene, ne znači da neće i za 20 god. biti jer i ako te tone fruktoze pohranjuješ u špek pa taj špek trošiš bicikliranjem i aerobnim treninzima konstantno ti masnoće kolaju u krvi,a uz konstantno prisustvo fruktoze to nikako s vremenom neće donesti ništa dobro.
                        Nemaju samo debeli ljudi problema s trigliceridima, znam ja i hrpu tankih ko štapić koji su u poznijim godinama, a imaju višestruko žačepljene žile, a podkožnog špeka minimalno, razlog jedino ektomorfna tjelesna građa i brz metabolizam, ali s godinama konzumiranjem svega lošeg isto im se događa kao i nekima koji su recimo deblji, odnosno imaju više masnog potkožnog tkiva.

                        Comment


                        • #13
                          Re: CHAT Prehrana

                          Originally posted by TitanGym_BP View Post
                          Kako to da unos masti iznad 10-20% kalorijskog unosa sprečava transport šećera u tkivo i onda dobiješ dijabetes?
                          "High-fat diet and obesity cause beta cells to lose their ability to sense glucose in the blood."
                          http://medicalxpress.com/news/2011-0...-diabetes.html
                          “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                          mind, it doesn’t matter.”

                          Comment


                          • #14
                            Re: CHAT Prehrana

                            a evo ga i dečko koji se izlečio od dijabetesa putem 80-10-10 ishrane (80% UH, 10% P i 10% masti). Nemoj samo da mi sad kažete kako mali potajno radi za voćnu industriju i zato navodi ljude na krivi put da jedu voće
                            http://www.raw-food-health.net/Robby-Barbaro.html
                            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                            mind, it doesn’t matter.”

                            Comment


                            • #15
                              Re: CHAT Prehrana

                              A hebo te, pa gdje takve tekstove nalazite, ko i onaj IF, ovo je ko i ono probudio se nakon 20 god. iz kome živ i zdrav, čovjek izlječio dijabetes tipa I, pa takvo šta uspije možda 1 na 5 mil., s tim da dijabetes tipa I možeš imati ako ti gušterača uopće ne luči inzulin ili ako ti ne luči dovoljno, sad ako imaš ovaj 2. slučaj teoretski prebaciš se na voće tj. fruktozu kojoj ne treba inzulin za prijenos u stanice, a ovo ostalo malo dr. makronutrijenata što uzimaš to malo inzulina što imaš odnese do stanice, ali ovo su samo neka teorijska naklapanja, ne znam ja kakav je tip dijabetesa I ovaj lik imao, ali svakakva čuda su moguća, sve je moguće osim drvene peći, ustvari i to je moguće, ali samo jednom.

                              Comment

                              Working...
                              X