Announcement

Collapse
No announcement yet.

To sto neki ljudi ne podnose mlijeko to ne znaci da ono ne valja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

    Originally posted by TripleZ View Post
    vidi wtf jedna stvar koju sam kod tebe primjetio je to sto ti imas licni primjer i iskustva s nutellom, koje je izgledalo ovako:

    nisi bio na defki, tj. jeo si normalno ili si mozda i bio u malom suficitu...eh sad, uzimao si nutellu, bez ikakvih ogranicavanja, tj. sto bi se reklo bing eating i samo zderao to..eh sad, bili se usalio da nisi bio u suficitu? normalno da ne bi
    Ali sam se usalio i imao 103 kg smeca. Vidis, sad imam 102 kg sa isklesanim trbuhom jer ne jedem nutellu a u vecem sam suficitu
    Kako? Da nije mozda gomila šećera iz nutelle kriva?

    Comment


    • #17
      Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

      Originally posted by TripleZ View Post
      ali UH iz cokolina i UH iz zobenih U TVOM TIJELU ZAVRSE KAO GLUKOZA...ako si unio istu kolicinu UH iz zobenih ili nekog drugog izvorae''
      Super zvuci teoretski. Ajmo onda svi jesti 2 kg bijelog kruha i natrpati recimo dimceka unutra... eto P+UH, jeb*es rizu i krumpir.

      Comment


      • #18
        Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

        ne nego si nabio misice a odradio defku prije/poslije toga i skinuo salo



        i ja sam imao 60 kila 15%bf kad NISAM jeo nutellu i ''junk'' - ne znaci da me je junk digao na 98kg sa 15% bf



        tebi je sredjena prehrana, i suplementi i sve fino, napredujes i sve 5..a ja ti garantujem da se ne bi usalio od nutelle da nisi bio u suficitu ili tj. da je nisi nekontrolisano jeo
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #19
          Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

          Originally posted by TripleZ View Post
          tebi je sredjena prehrana, i suplementi i sve fino, napredujes i sve 5..a ja ti garantujem da se ne bi usalio od nutelle da nisi bio u suficitu ili tj. da je nisi nekontrolisano jeo
          Ali ja sam trenutno u vecem suficitu nego onda, a nisam se ''toliko'' usalio, teorija kaze sto?

          Comment


          • #20
            Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

            Originally posted by WTF View Post
            Ali ja sam trenutno u vecem suficitu nego onda, a nisam se ''toliko'' usalio, teorija kaze sto?
            teorija kaze da pored toga sto si najvjerovatnije zanemario da ti se povecao dnevna potrosnja kalorija jer sad imas vecu misicnu masu mozda i nisi toliko u suficitu koliko mislis...osim toga ne debljas se preko noci, treba i za to vremena


            i da ako mislis da ces jesti 'clean' i tako dogurati do 120-130 kila sa misicima...neces, kad predjes granicu odredjenu vecinu mase koje dobijes bice salo




            btw, nisam ja teoreticar, samo ne volim lupetanje gluposti tipa '' da oboje je glukoza u tvom tijelu i ista kolicina ALI NE MOZE BITI da je isto jer eto ja vako ja nako''
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #21
              Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

              Originally posted by TripleZ View Post
              teorija kaze da pored toga sto si najvjerovatnije zanemario da ti se povecao dnevna potrosnja kalorija jer sad imas vecu misicnu masu mozda i nisi toliko u suficitu koliko mislis...osim toga ne debljas se preko noci, treba i za to vremena


              i da ako mislis da ces jesti 'clean' i tako dogurati do 120-130 kila sa misicima...neces, kad predjes granicu odredjenu vecinu mase koje dobijes bice salo




              btw, nisam ja teoreticar, samo ne volim lupetanje gluposti tipa '' da oboje je glukoza u tvom tijelu i ista kolicina ALI NE MOZE BITI da je isto jer eto ja vako ja nako''
              Znam tocno suficit jer sve pratim ovaj put pazljivo, ali kalkulacijom sam izracunao da sam ipak vise u suficitu nego zadnji put.
              Od cega se zavodenis? Od junka... jesam sad voden? Nisam. Ipak je razlika zar ne?
              Ja postujem tvoj napredak i trud, super je to, mada, kad krenes na dijetu jedan dan malo ces ipak drugacije gledati na cokolino cs zobene i sl. stvari, navodim taj primjer cisto radi secera.

              Mozes mi pojasniti ovo;
              http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post931470

              Comment


              • #22
                Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                Originally posted by WTF View Post
                ako hoces, hajmo

                nemoj zaboraviti dovoljno masti unijeti
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • #23
                  Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                  Laku noc buddy...

                  Comment


                  • #24
                    Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                    svaka ti na to zavrsi...



                    vidimo se, odoh prziti filete





                    ZAKLJUCAK:

                    ovo

                    nije jednako ovom

                    zato sto eto zato




                    very informative
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #25
                      Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                      A kako da mi zavrsi? Ja jos nisam upoznao bodybuildera koji ce reci: '' Da, moze. 2kg bijelog kruha i dimceka i šaku bajama'' ... Bas su blesavi ti natjecatelji kad pokraj svih tih jednadžbi nose puste plasticne posude s gomilom hrane i ujutro pripremaju 7 -8 obroka a mogu stati u pekaru i kupiti sendvic. Daj molim te.... Da je to sve tako jednostavno onda bi vecina bila nabildana. Malo treniras i mlatis kruha, salame i cokolina i eto te na bini...
                      Te jednadzbe pisi gdje hoces, u praksi su ti sve te jednadzbe za pakšu obrisati.
                      Nisi teoretičar? A ne nisi hehe...
                      Moram Vendethi dati pedalu jer mi svaki tjedan slaze prehranu, pfffff... bolje da tu lovu ulozim u peciva i salamu.

                      Comment


                      • #26
                        Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                        nisam ni ja upoznao bildera koji ce reci '' Da, moze. 2kg bijelog kruha i dimceka i šaku bajama'' ali ih znam u stotinama koji praktikuju IIFYM

                        zaboravaljas najveci faktor, ako budes jeo sranje neces ni fitati makrose

                        ako jedes kako treba, i mlijeko ti odgovara - nije stetno
                        ako jedes kako treba, a ne volis zobene - super


                        ti u svojoj prici samo forsiras iz ekstrema u ekstrem, a sve kao da cu postati ronnie coleman za 2 sedmice ako jedem ''clean'' znas sta, dovoljan su mi primjer i forumasi i ljudi koje poznajem koji tako jedu pa ne napreduju



                        I NE NE GOVORIM DA MOZES JESTI STA HOCES, izvrces mi rijeci iz usta..imaju pravila ipak, moras fitati makrose, svak preporucuje da vecinu uzmes iz normalne hrane zbog mikronutrijenata, ali onda ostale ''fittas u makrose''


                        mogu i ja zaboraviti na zdrav razum i logiku pa reci: e vidis ja sam sa 60kg 15% dosao na 98kg 15% to znaci braco jedite junk food samo junk i to eto lahko je se nabildati
                        ...
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #27
                          Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                          Oprosti, maloprije si rekao na 2kg kruha i salame ''ako hoces, hajmo, nemoj zaboraviti dovoljno masti unijeti'' ....


                          To bas i nije neka preporuka....
                          Sto se tice ekipe s foruma ili u zivo, zna se tko laže a tko govori istinu. Ne moze meni netko srati kako pazi ovo i ono a ne mrda s mjesta. Ja ne idem nesto posebno u extreme, ako pokusas kopati dublje vidjeti ces u mojim starim postovima kako placem da se ne mogu izdefkati a gladan kao pas, u deficitu konstantno a trbuščič nikako da ode...Zašto nije otišao a u deficitu sam bio? Sve sam racuna, sve pazio i sve mjerio ali ne, nece ode mamu mu j...
                          E kad sam poceo raditi s natjecateljem onda sam shvatio da se treba odreci puuuuuno stvari.

                          Objasni mi, zbog cega natjecatelji bili na masi ili defki ne jedu bijeli kruh? Zasto ne jedu cokolino? I zasto ne piju mlijeko?
                          Ako je sve tako jednostavno po jednadžbama zasto oni ne konzumiraju nijednu od te tri stvari? Zasto, zasto i zasto? Teorija govori da mogu slobodno..

                          Comment


                          • #28
                            Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                            da maloprije sam to rekao, jer 1 dan suboptimalne ishrane nece moj napredak pokvariti, i ?



                            znam ih koji jedu bijeli kruh, znam ih koji piju mlijeko(itekoliko ovih znam) - s tim sto vecina izbaci mlijeko u pripremama iz razloga koji sam vec naveo na prosloj stranici...za cokolino, nemam pojma ali znam ih koliko hoces da jedu ''poptarts''

                            i poptarts su cisti seceri

                            ali eto, nebitno to tvoj komentar je da je taj lik na steroidima i moze raditi sta god hoce, iako ti navodis primjere ljudi koji su isto tako na steroidima -ali razumijem te u potpunosti, nije tesko ni nabildati se nit iskinuti salo pa doci ispod 10%, jeste treba odricanja kako god okrenes...ali to ne znaci da trazis najtezi put nego koji ce ti put dati rezultate

                            i da nezz po koji put u ovoj temi napravio si praznu tvrdnju..
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • #29
                              Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                              Jer ja svoje tvrdnje zasnivam na iskustvima natjecatelja i osobnih trenera kao i svojim osobnim iskustvima doduse u puno manjoj mjeri. Nisam teoretičar niti planiram daviti forum s gomilom linkova rekla-kazala na engleskom jeziku. Za mene je praksa zakon.


                              I zasto samo 1 dan suboptimalne prehrane? Ja sam mislio svaki dan jesti 2 kg kruha umjesto rize i krumpira, after all...

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              ali UH iz cokolina i UH iz zobenih U TVOM TIJELU ZAVRSE KAO GLUKOZA...ako si unio istu kolicinu UH iz zobenih ili nekog drugog izvora
                              To je to.... isti ku.rac zar ne...pa zasto da kuham rizu kad mi lakse kruha se najesti. I to vruci bijeli kruh....mmmmmm....



                              Kako god okrenes


                              Originally posted by TripleZ View Post
                              U TVOM TIJELU ZAVRSE KAO GLUKOZA
                              Why bother with rise ....


                              Ovaj lik na videu ti je rekao da jede poptarts, pa da, on se na poptartsu spema za binu, i uzme pare za reklamu...
                              Last edited by WTF; 15-01-13, 03:33.

                              Comment


                              • #30
                                Re: kreatin ..protein ..mucnina ?!

                                i meni je praksa zakon i zbog toga u potpunosti vjerujem svojim stavovima... da ti navedem milion i jedan primjer ljudi na iifym, trebao bi ti jos jedan




                                wtf, jedi kruh umjesto rize i krompira kad uneses potrebne makrose za taj dan, kad si sit, i kada osjetis da ce ti biti bolji trening ako jedes kruh umjesto da se mucis s rizom - i javi mi kakvi su rezultati (ali ti neces jelde ? )
                                jer pogodi sto, ja jedem bijeli obicni kruh because it fits my macros..ali isto jedem i rizu i krompir, ne ogranicavam se....da li bi samo kruh vrijedilo sa pogleda tjelesne kompozicije? sure - da li je to jedini nacin? noup - jeli najbolji? gledajuci zdravlje, mikrose, snagu za sl. trening, vlakna: noup

                                sta bih ja trebao da budem sad da nisam jeo kruh? veci ? lol....sto me je najvise stoplao u razvoju je to sto nisam unosio dovoljno kalorija, pa i da je tu samo kruh bio bilo bi bolje nego sad



                                i da pojede ih na kameri...





                                80% 'clean' daje rezultate kao i 100% clean dijeta, ako su isti makrosi, tacka. vrijeme za spavanje, neki imaju ispite a rado cu nastaviti sutra






                                nisam ni broscientist pa ne planiram peglati forum neistinimitim i bezpotrebnim stvarima, samo zato sto XY stvar navodno profici rade
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X