Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana za gubitak masnih naslaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prehrana za gubitak masnih naslaga

    Pozz, danas sam odlucio pravilo se hraniti i vjezbati da bih skinuo masne naslage sa trbuha i opcenito smrsavio. Zanima me dali je dobar ovakav program.

    Ujutro oko 8 zobene pahuljice (ili 3-5 jaja zavisi koji dan),
    nakon toga trening za pocetnike. serije trbusnjaka,sklekova,cucnjeva itd.
    meduobrok banana ili neko drugo voce,
    rucak piletina ili riba, moze i riza.
    popodne sam u sk pa u sk pojedem pecivo.
    i vecera opet neko voce.

    naravno izmjenjujem trening. jedan dan trbusnjaci i ostalo, a jedan dan trcanje.

    sta vi mislite o ovome???
    Last edited by kelly; 22-04-13, 23:50.

  • #2
    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

    pozdrav,gledaj prvo si izracunas dnevnu potrebu za kalorijama,i odbijes 500 kcal,tj da budes u deficitu,onda kardio barem minimalno 4 puta tijedno po 1h,i teretana isto tako 4 puta tijedno,ali najveci napredak ti je u prehrani da se razumijemo,nevalja kad puno jedes na defki a bome nevalja ni kad premalo jer ce ti defka sve misice onda popati,i voce se nejede za veceru. znaci zakljucak slozi si pravu prehranu drzi se nje i zagarantiran ti je uspjeh barem prehranu za defku svak mozes financirati haha

    Comment


    • #3
      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

      Originally posted by mate31 View Post
      pozdrav,gledaj prvo si izracunas dnevnu potrebu za kalorijama,i odbijes 500 kcal,tj da budes u deficitu,onda kardio barem minimalno 4 puta tijedno po 1h,i teretana isto tako 4 puta tijedno,ali najveci napredak ti je u prehrani da se razumijemo,nevalja kad puno jedes na defki a bome nevalja ni kad premalo jer ce ti defka sve misice onda popati,i voce se nejede za veceru. znaci zakljucak slozi si pravu prehranu drzi se nje i zagarantiran ti je uspjeh barem prehranu za defku svak mozes financirati haha
      A onda sta da jedem za veceru?

      Comment


      • #4
        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

        za veceru naravno posni sir,jos u njega stavis malo lanenog ulja, mmmm..

        Comment


        • #5
          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

          tako je mozes posni sir,i neki izvor masti da,maslinovo ulje ili laneno kao sto je naveo tunj89,ili ako volis mozes orasare ubaciti znaci kikiriki,bademi,orasi...

          Comment


          • #6
            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

            Originally posted by tunj89 View Post
            za veceru naravno posni sir,jos u njega stavis malo lanenog ulja, mmmm..
            Hvala, uzeti cu posni sir,ali cu nesto drugo staviti umjesti lanenog ulja ako moze...I u kojem omjeru da uzimam posni sir prije spavanja? odnosno koliko?

            Comment


            • #7
              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

              posto je defka mozes bez problema jedno 200-300 gr i napisao sam ti gore,mozes malo kikirikija,badema ili orasa

              Comment


              • #8
                Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                Originally posted by mate31 View Post
                posto je defka mozes bez problema jedno 200-300 gr i napisao sam ti gore,mozes malo kikirikija,badema ili orasa
                aha, hvala. zanima me jos da li mogu posni staviti na dvopek i to pojesti prije spavanja?

                Comment


                • #9
                  Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                  UH se nejedu prije spavanje

                  Comment


                  • #10
                    Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                    Originally posted by mate31 View Post
                    UH se nejedu prije spavanje
                    aha, hvala. je li dobro ujutro pojesti zobene i mlijeko te napraviti trening? poslije treninga pojesti par jaja i voce?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                      za jaja nisam siguran,to i mene muci,da li jesti masnoce poslije treninga(poslije PWM-a)??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                        igor,ako si na defki mlijeko odma izbaci i di su ti proteini u dorucku?,poslije treninga je najpozeljnije P+UH obrok a ne P+M,

                        Comment


                        • #13
                          Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                          Originally posted by mate31 View Post
                          uh se nejedu prije spavanje

                          na defki mlijeko odma izbaci

                          broscience

                          Comment


                          • #14
                            Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                            gledaj ako ti hoces ti se slobodno trpaj onda prije spavanja po mogucnosti slatkisima,jer KALORIJA NIJE SAMO KALORIJA i uvjek cu pri tome ostati.tako da...

                            Comment


                            • #15
                              Re: Prehrana za gubitak masnih naslaga

                              Ja sam danas umjesto zobenih+whey jeo industrijski šećer+whey, pa sam za rucak spremio 300g piletine i posuo ga s 40g industrijskog šećera te sam u pwm ubacio 60g wheya i 40g dex... pardon...industrijskog šećera...
                              ( naravno da serem i da to nisam napravio)
                              ....ali what the fuck? Isti je k... pojeo ja industrijski šećer ili rižu i zobene? Broscience?

                              p.s mater31 prestani gubiti živce, posebno s ljudima koji čitaju o defkama. Jer nemaju muda za odraditi jednu kako spada.

                              Ovaj post nije upucen nikom direktno, onaj tko se prepozna jao ti ga njemu ako se ovdje prepozna


                              opet p.s :
                              jedem P+UH prije spavanja....
                              trening/vecera/spavanje

                              Comment

                              Working...
                              X