Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cellucor C4 extreme - njegova učinkovitost, rezultat, motiviranost te ono najvažnije NUS pojave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cellucor C4 extreme - njegova učinkovitost, rezultat, motiviranost te ono najvažnije NUS pojave

    Pozdrav kolege, nešto sam razmišljao u dodacima, suplementima uopšte...Volio bi da mi neko objasni ko je imao dodira sa C4 (CELLUCOR C4 EXTREME) tj njegovu učinkovitost, rezultate, motiviranost te ono najvažnije NUS pojave. Hvala


    Amount Per Serving % DV

    Calories 5
    Total Carbohydrates 1g <1%**
    Vitamin C 250mg 417%
    Niacin (As Niacinamide) 30mg 150%
    Folate 250mcg 62%
    Vitamin B12 35mcg 588%

    Beta Alanine 1500mg †
    Creatine Nitrate 1000mg †
    Arginine AKG 1000mg †
    Explosive Energy Blend 718mg †
    VitaminC (As Ascorbic Acid), N-Acetyl-L-Tyrosine, Caffeine Anhydrous (135mg),Mucuna Pruriens, Niacinamide, Synephrine HCL, Folate (As Folic Acid),Pyridoxine Phosphate, Vitamin B12 (As Methylcobalamin)

    ** Percent Daily Values (% DV) are based on a 2,000 calorie diet.
    † Daily Value not established.

    Other Ingredients:
    Natural And Artificial Flavors, (Contains: FD&C Blue #1), Citric Acid, Silicon Dioxide, Malic Acid, Sucralose, Acesulfame Potassium (Ace-K)

    Last edited by kelly; 17-02-13, 21:23.

  • #2
    Re: C4

    Pozz, ma uglavnom isti kao i svi drugi suplementi tog tipa, Ako do sad nisi nista koristio slicno tome, onda ces vjerovatno od njega imat neki "kick". Kreni sa jednom mjericom, pa naprema gore. 20min prije treninga. I nemoj ocekivat da letis i da se tegovi sami dizu.

    I kakve crne nus pojave to je prasak obicni, ka onaj za pecivo.

    Comment


    • #3
      Re: C4

      Originally posted by Iron M. View Post
      Pozz, ma uglavnom isti kao i svi drugi suplementi tog tipa, Ako do sad nisi nista koristio slicno tome, onda ces vjerovatno od njega imat neki "kick". Kreni sa jednom mjericom, pa naprema gore. 20min prije treninga. I nemoj ocekivat da letis i da se tegovi sami dizu.

      I kakve crne nus pojave to je prasak obicni, ka onaj za pecivo.

      Extra to mi se sviđa. Hvala

      Comment

      Working...
      X