Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

    Volio bih znati nesto vise o ovome, znaci, kako tijelo funkcionira/reagira, a kako misicna skupina koja se pogađa 2 puta dnevno, citao sam sheme, 1. trening manji br. ponavljanja, vise fokus na snagu, a 2. trening ispumpavanje misica sa 12-15 pon., no ovo s ponavljanjima sam spomenuo cisto kao neki uvid, zanima me kako bi to trebalo izgledati od a do ž!?
    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

  • #2
    Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

    nisam pratio nesto forum ovih dana..al mislim da trielz zagovara phat.. ili ti ga 2x tjedno ista misicna skupina( do 3x), a ne dnevno.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

      Charles Poliquin je zagovornik takvog treninga, ali koliko se sjećam, samo za pojedine skupine mišića i to u trajanju od tjedan-dva i ne više od dvaput godišnje, oviso o razini spreme.

      Comment


      • #4
        Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

        jel mislis 2x tjedno ili stvarno dnevno ?
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • #5
          Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

          Simba je pogodio, mislim 2x dnevno, barem da odradim tako 2, max., 3 tjedna, vidio sam tj. pricao s nekim ljudima koji su to probali, ali su laici kad je u pitanju objasnjavanje, vec ih je vecinom netko vodio i kazu da je odlicno, no nek se opet napomene, samo na kratak period
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • #6
            Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

            htio sam ti posalti poruku ujutro na PM ali nije moguce..

            ugl pogledaj micepsove tekstove o treninzima 2x dnevno, na drugom forumu.
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #7
              Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

              Originally posted by staragarda View Post
              htio sam ti posalti poruku ujutro na PM ali nije moguce..

              ugl pogledaj micepsove tekstove o treninzima 2x dnevno, na drugom forumu.
              hvala, garda, na pokusaju i na savjetu, provjerit cu
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #8
                Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                kolko me sjecanje sluzi...radio je to na definiciji, i najvise je to pasalo rukama naravno..( mozda su se cak i poboljsale )..
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #9
                  Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                  Originally posted by hardstyle91 View Post
                  Volio bih znati nesto vise o ovome, znaci, kako tijelo funkcionira/reagira, a kako misicna skupina koja se pogađa 2 puta dnevno, citao sam sheme, 1. trening manji br. ponavljanja, vise fokus na snagu, a 2. trening ispumpavanje misica sa 12-15 pon., no ovo s ponavljanjima sam spomenuo cisto kao neki uvid, zanima me kako bi to trebalo izgledati od a do ž!?
                  To ti je najbolje pitati onog tko je to radio a ne onog tko je čitao o tome. Jer praksa dosta puta je.be mater teoriji.
                  Ja osobno mogu samo nagađati ali misljenja sam da natural 2x dnevno na bilo kakav nacin i bilo kakav tip treninga iste mišične skupine moze zavrsiti kontraproduktivno. Zato je tu AAS jeb.iga, prkosis vecini zakona....
                  Dobro se raspitaj, ja sam to zelio raditi i svi su odgovori bili isti. Negativni.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                    Originally posted by WTF View Post
                    To ti je najbolje pitati onog tko je to radio a ne onog tko je čitao o tome. Jer praksa dosta puta je.be mater teoriji.
                    Ja osobno mogu samo nagađati ali misljenja sam da natural 2x dnevno na bilo kakav nacin i bilo kakav tip treninga iste mišične skupine moze zavrsiti kontraproduktivno. Zato je tu AAS jeb.iga, prkosis vecini zakona....
                    Dobro se raspitaj, ja sam to zelio raditi i svi su odgovori bili isti. Negativni.
                    Dobro kazes, ali koliko je samo primjera koji prkose teoriji, sjetim se odmah tvog treninga za prsa, mozda si 1 na 10 000 koji tako napreduju, no ima i jos sto razno raznih primjera svega i svacega, ja sam tvrdoglav i nije mi zao s****** koju kilu misica, je.bes to pa ne vjezbam za druge, prije cu nesto probati i radije se opeci, ali izaci iz svega pametniji koliko god bio glup ulazeci u to unatoc savjetima iskusnijih
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                      Originally posted by hardstyle91 View Post
                      Dobro kazes, ali koliko je samo primjera koji prkose teoriji, sjetim se odmah tvog treninga za prsa, mozda si 1 na 10 000 koji tako napreduju, no ima i jos sto razno raznih primjera svega i svacega, ja sam tvrdoglav i nije mi zao s****** koju kilu misica, je.bes to pa ne vjezbam za druge, prije cu nesto probati i radije se opeci, ali izaci iz svega pametniji koliko god bio glup ulazeci u to unatoc savjetima iskusnijih
                      hehehe, ima to mjesta. Ali nije problem kad ispusis par kg misica pa znas kako ih vatiti. Problem je kad pokusavas na pojedinim mjestima nabiti par kila misica a ne ide. i dok se pronađeš vec si psihicki prolupao od muke.

                      Bas sam promijenio trening prsa prije 2 treninga i imam brutalne pumpove koji i 3 dana traju.
                      Evo ti primjer:

                      Kosi bench na smithu
                      4x10
                      + u superseriji
                      4x široki sklekovi do otkaza

                      Kontrakosi bench
                      4x10
                      + u superseriji
                      4x dipsevi do otkaza

                      Bez superserija:

                      Leptir mašina
                      4x10
                      (sa zadrskom od 3 sekunde)

                      Razvlacenje na kosoj klupi kettlebellsima
                      4x10

                      U superseriji pauze nema, odmah se presaltava, pauza između serija je 45 sekundi a između vježbi 3 minute.
                      Zadnja serija sklekova odradim tocno 2 s tim da me spotter dize taj zadnji od poda hahahah...
                      Dipseva jedva 5...
                      Kilaze stavljas onoliko da ti zadnja 2 budu ''jedva''
                      P.s garantiram ti da na kosom benchu neces staviti preko 60 kg ako budes postivao pauze.
                      Nakon toga jos 2 vjezbe za srednje rame i voila... spreman za tuš.
                      Ako budes imao volje probaj posto si sklon i volis isprobavati

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                        Originally posted by hardstyle91 View Post
                        Simba je pogodio, mislim 2x dnevno, barem da odradim tako 2, max., 3 tjedna, vidio sam tj. pricao s nekim ljudima koji su to probali, ali su laici kad je u pitanju objasnjavanje, vec ih je vecinom netko vodio i kazu da je odlicno, no nek se opet napomene, samo na kratak period
                        nikad nisam ni pokusao niti cuo o toj izvedbi ( jednom mali broj ponavljanja pa kasnije veliki) jedino sam cuo da neko npr. podijeli recimo trening ledja/ramena na trening ledja i onda na trening ramena


                        prvo sto mi pada na pamet je neprakticnost, drugo ne postojanje pravog razloga da to radis (ja ne vidim, ti?) - pa onda prekid perioda odmoranja misica i sinteze proteina (prekinuce se, definitivno, kakav je rezultat? nisam upucen)


                        ali uvijek imaj na umu da mnogim ljudima bilo kakva neuobicajna promjena u treningu moze donijeti rezultate (banalan primjer, nekom poslije dugog perioda dugih pauzi izmedju serija smanjenje istih dovodi do rezultata, dok je kod mene i kod mnogih drugih bas bilo suprotno, ili nekom godi promjena sa high volume na low a nekom bas obrnuto) iako to nije ono ''generalno optimalno'' . tako da ako probas good luck
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                          http://forum.teretana.net/viewtopic....4a30e19b381b54

                          eto covjek govori iz svog iskustva da su mu rasla ramena i ruke(manji misici) s trneinzima 2x dnevno...natural...

                          ko je lud i ima jeb*ne volje...neka proba..hardi ja sam uz tebe
                          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                          Youtube:

                          Primjer treninga snage/hipertrofije
                          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                          Sve o prehrani
                          Sve o treningu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            nikad nisam ni pokusao niti cuo o toj izvedbi ( jednom mali broj ponavljanja pa kasnije veliki) jedino sam cuo da neko npr. podijeli recimo trening ledja/ramena na trening ledja i onda na trening ramena


                            prvo sto mi pada na pamet je neprakticnost, drugo ne postojanje pravog razloga da to radis (ja ne vidim, ti?) - pa onda prekid perioda odmoranja misica i sinteze proteina (prekinuce se, definitivno, kakav je rezultat? nisam upucen)


                            ali uvijek imaj na umu da mnogim ljudima bilo kakva neuobicajna promjena u treningu moze donijeti rezultate (banalan primjer, nekom poslije dugog perioda dugih pauzi izmedju serija smanjenje istih dovodi do rezultata, dok je kod mene i kod mnogih drugih bas bilo suprotno, ili nekom godi promjena sa high volume na low a nekom bas obrnuto) iako to nije ono ''generalno optimalno'' . tako da ako probas good luck
                            hm, sve sam i ja ovako razmisljao, naravno da na prvu gledas, wtf, di je logika, sta kako, naravno da sitnijim promjenama dolazis također do rez., ali nekako mi sad tijelo trazi dvodnevni pump, a i smirit ce me malo
                            Originally posted by staragarda View Post
                            http://forum.teretana.net/viewtopic....4a30e19b381b54

                            eto covjek govori iz svog iskustva da su mu rasla ramena i ruke(manji misici) s trneinzima 2x dnevno...natural...

                            ko je lud i ima jeb*ne volje...neka proba..hardi ja sam uz tebe
                            tnx, za link, bas sam i trazio, vrijedi probati, svakako
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trening 2x dnevno (TripleZ pomagaj)

                              ma treba probavat.. neko kaze IF pa ga popljuju...neko kaze phat pa ga popljuju..isto tako za keto dijetu...

                              svakome nesto pase...

                              ja sam trenutno na phat+ keto.. pred kraj cu probat, IF+ phat+ keto+LI kardio.. jednog dana cu sigunro probat ovu zadnju formaciju samo umjesto phat-a ubacit 2x dnevno(mislim da tada vise nece biti natural)...hehe..treba radit..godine i godine su pred nama =)
                              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                              Youtube:

                              Primjer treninga snage/hipertrofije
                              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                              Sve o prehrani
                              Sve o treningu

                              Comment

                              Working...
                              X