Announcement

Collapse
No announcement yet.

Potisci i vučenja iza glave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potisci i vučenja iza glave

    Osobno ne radim ništa iza glave.
    Za mene su to neprirodni i neanatomski pokreti i velika je opasnost od ozljeda. Bez obzira što nekome ne škode (pitanje dokada) mislim da nema ni neke koristi od toga.


    Komentari...
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Re: Potisci i vučenja iza glave

    Iskreno, nisam nikad ni probao napraviti potisak iza glave jer imam osjećaj da bi mi rame izletilo iz ležišta.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Potisci i vučenja iza glave

      Originally posted by Dida View Post
      Iskreno, nisam nikad ni probao napraviti potisak iza glave jer imam osjećaj da bi mi rame izletilo iz ležišta.
      također. iako naravno oly lifterima je to svakodnevica, ali eto probao i ja nekoliko puta - not ly lift
      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

      Overload Strength team

      Comment


      • #4
        Re: Potisci i vučenja iza glave

        ja potisak iza glave ne radim nikad..radio sam ga..nisu mi ramena napredovala..kad sam prebacio ispred dobio sam napredak...Vucenje na lat-u radim iza glave ali sa malim tezinama..vise se fokusiram na formu pokreta i pravilno izvodjenje..kada vidim da se ljudi uvijaju na toj vjezbi zlo mi dodje....Mnogo ali mnogo ljudi grijesi sa ovom vjezbom bas zbog tezina...Triceps ekstenziju iza glave takodjer radim..sa jednom bucicom ali sa obadvije ruke..Meni licno dobra vjezba za triceps...

        Comment


        • #5
          Re: Potisci i vučenja iza glave

          Dok sam radio potisak iza glave ramena su mi najviše napredovala.....izbacio sam ga kao i vučenja iza glave ali znam ubaciti Bradford press u trening ramena i fino ih pogodi.

          ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

          Comment


          • #6
            Re: Potisci i vučenja iza glave

            Prije sam radio potisak iza glave i bio jači nego kada je ispred. Sada radim također Bradford. Nikada problema.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment

            Working...
            X