Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko mjesečno trošite na suplemente

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko mjesečno trošite na suplemente

    eto anketa, cisto da vidim koliko novaca ode na suplemente
    1
    manje od 100
    5.97%
    4
    od 100 do 300
    16.42%
    11
    od 300 do 500
    35.82%
    24
    od 500 do 700
    31.34%
    21
    od 700 do 1000
    5.97%
    4
    1000+
    4.48%
    3

  • #2
    Re: koliko mjesecno trosite na suplemente

    300-500 kuna mjesečno.

    Osnovni suplementi su sastavni dio pravilne prehrane, tako da mi je to u biti hrana kao i piletina, zobene itd...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: koliko mjesecno trosite na suplemente

      suplementi oko 300kn,

      a prehrana oko 1000-1200kn... clanarina 200kn, pa ti reci dal je teretana nacin zivota...
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #4
        Re: koliko mjesecno trosite na suplemente

        Originally posted by t111
        suplementi oko 300kn, a prehrana oko 1000-1200kn... clanarina 200kn, pa ti reci dal je teretana nacin zivota...
        Zato sam se ja smijo onoj grupi na fejsu, kaže "Nogomet nije sport, nogomet je način života"

        Aj bar sam se nasmijao pošteno!
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: koliko mjesecno trosite na suplemente

          Kod mene je ovakva situacija, živim još s roditeljima dok se nisam bavio s teretanom i jeo sve i svašta nisam trošio uopće možda samo za doručak ako radim ujtro 15-ak kn na dan.Inače što se u kući jede tj što svi jedu to jedem i ja,naznam dali sam na hranu trošio mjesečno 300 kn .

          A sada samo suplementi mjesečno cca 500 kn,

          samo piletina cca 700kn o ostalim stvarima bolje da ne pišem ali kažem to je moja situacija tako da je za mene ovo skup sport ali koga **** ionako bih ih potrošio na nešto drugo tako da mi nije žao dok kod ulažem u svoje zdravlje...
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #6
            Re: koliko mjesecno trosite na suplemente

            I prije sam jeo podosta, i to ne jefinih stvari. Junk mi nije bio samo pizza i burek, vec je tu bilo i poprilicno skupih slastica,grickalica,i ostalih "dodataka". Otkako sam poceo sa novim/zdravijim nacinom ishrane trosim daleko manje na "blezeke" , ali mi se troskovi nisu smanjili vec su ostali na istoj razini,ili su nesto sitno porasli.

            No, tema je suplementi, pa da ne budem OT:

            Potrosim oko 150-200kn mjesecno na suplemente(whey,dex i multivitamini).
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • #7
              Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

              Ma sve to stoji pogotovo tvoji primjeri al tebi je minimum 5 obroka aljudima kao moj stari maksimalno 3! Sad racunaj!!!

              Za supse od 300-500 ovisi o mjesecu i potrebama
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #8
                Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

                Originally posted by kelly

                Da, ali takvi ljudi koji jedu triput dnevno puše, piju kavu i svrate redovno u kafanu na koje pivo ili gemišt...kad počneš vježbati onda to izbaciš pa si i tu u dobitku...ja ne pušim i ne pijem ni kavu ni alkohol; a to je sigurno 1000 kuna mjesečno, i zato se potpuno slažem s Vladekom:
                Originally posted by Vladebisi
                JA samo znam da od kad sam počeo bildovat da sam se izvukao iz minusa na računu
                A i Deni je rekao pametno:
                Originally posted by DeniZg

                Vezano uz čušpajze, to nije jelo ako unutra nema mesa. Ljudi ostanu gladni pa poslije trpaju kolače koji nisu baš besplatni.

                Kako god okreneš jeftinije je pravilno se hraniti...a da ne pričam o troškovima kada jednog dana dođe na naplatu izgubljeno zdravlje od cigareta i junka...



                Originally posted by Vladebisi
                Najsmješnije mi je kad se ljudi žale da im je život skup a ono malboro na stolu,vikendom se naručuju boce đekija,odječa markirana,još jedne tenisice u ormaru mada ih več imam 4 para itd.Znam da ima ljudi koji teško žive,al takvi ni ne razmišljaju o BB,niti o odlasku u teretanu.
                slažem se dečkovi
                meni nije skuplje puno
                više nema kava, čipsa, junka, alkohola...nema 6 cipela, 10 jakni, 12 minica...nema novih mobitela...nema marki...hebe mi se za sve to, a to se naviše isfurava medijski...nema hrpu gluposti...baš kak kaže @Vlad
                ali ima hrane, suplemenata i vježbanja
                i ja sretnija, ljepša i bogatija nego ikad !!!
                živio BB način života

                ja trošim oko 600 za supl.
                "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                Comment


                • #9
                  Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

                  Originally posted by JoggericaLily
                  živio BB način života

                  Tako je...živjela naša Lily!!!!!!!!!!!!!!!


                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

                    Suplementi 300-tinjak kuna,

                    prehrana manje nego inače kako kelly piše, jeftinije je zdravije se hraniti... kako mi je i žena u 9. mjesecu trudnoće, uz mene pazi na prehranu i dobila je minimalno na kilaži, ja sam uspio napredovati i uz sve to smo ušparali na hrani!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

                      whey poslije treninga,eventualno ujutro,tak da oko 300 kuna.....

                      po meni:
                      jeftinija je zdrava hrana od junka,ali samo je stvar u tom što mi pojedemo puno zdrave hrane,a prosječan čovjek pojede malo junka....
                      trenutno mi sestra jede cijeli pringles(17 kn) i to joj je večera....prigovaram joj al nju ne dira.....jeo sam 5 jaja(domaće-besplatno) koja inače vrijede 6-7 kuna, i još ću kasnije 250g posnog i šaku badema i to me izađe desetak kuna,a sve skupa oko 20 kuna....par kuna je razlike,a s vremenom je to fina lova,al opet razlika u kvaliteti i nutritivnim vrijednostima nije za uspoređivat.....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

                        eo vamo je nastavak rasprave
                        viewtopic.php?f=6&t=5287

                        Comment


                        • #13
                          Re: Koliko mjesečno trošite na suplemente

                          oko 300kn,a na hranu 750-850...skup je to sport.

                          Comment

                          Working...
                          X