Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

    Nije bitna guza u tangama,nije sve s sisama i nogama...đaba sve ako nema sjaj u očima i ono nešto za čime ćeš da ludiš
    noćima... Sise ostave najjači utisak, pogotovo ako se ja među njih utisenem

    Comment


    • #32
      Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

      Originally posted by dizajner
      Ja obožavam ovakve
      Mmmm...
      Me too...

      Comment


      • #33
        Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

        Pogled vs.guza,tu se vodi bitka.ali to u stvari sve s vremenom postane nebitno.al ziher sam da mi je do trebe stalo kad mi se počnu sviđat njezine mane,e to onda postane zajebano

        Comment


        • #34
          Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

          prvo je bitna faca , ako nije fina cura onda se mozda zadovoljim ostatkom tela, ali ako je faca fina a ostatak tijela nevalja onda nece ici, onda ide guza, da je velika i soćna ;D , zatim sise , samo da nebude ravna ko daska i prevelika ko bundeva, sve ostalo prihvatam :P

          Comment


          • #35
            Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

            Vidim ja šta je na 1. mjestu u anketi: dobro se ševi i hoće često! Sviđa mi se to. Fora je. Iako sam mislila da će sise i guzica biti najvažnije. Al eto, pametni su forumaši, znaju šta valja.

            Comment


            • #36
              Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

              napaljeni forumaši meni je najvaznije ostala 3 najbolja,sise,faca i da je vesela i komunikativna,lako za vjernost i ta sranja svaku se curu da odgojit po svome.kažu da je 10 min buljenja u sise jednako 30 min kardia pa sad... sad da oće svako malo sex aj ono neda mi se,iman treninge,faks,ekipu i da se odmorin malo neman volje svaki dan nju derat.
              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

              Comment


              • #37
                sto trazimo-volimo kod cura

                eto ima tema za cure al nema za nas decke...
                ekipa koja su vasa misljenja....

                evo mog. cura da bi me privukla mora bit donekle zgodna, cak vise slatka nego zgodna.
                imat svoje ja. nesmije bit umisljena al mora volit sebe u granicama normale..
                jer ak se covjek ne svidja sebi nece se niti nekome drugome svidjet.

                mora bit zanimljiva..sto znaci da nije suplja u stilu da misli na izlaske samo i robu nego da je neki ku..c u zivotu zanima...i da fakat moze o svemu pricat.

                mali plus je ako nije sramezljiva

                Comment


                • #38
                  Re: sto trazimo-volimo kod cura

                  viewtopic.php?f=48&t=5313
                  Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                    sise, noge, guza, faca, struk, vrat, tijelo općenito
                    ženstvenost
                    ******stost, da je malo zajebana
                    da je opuštena i uživa u sexu i podaje se
                    da je ******sta malo .. op, to sam već reko sorry
                    lift BIG, eat BIG, get BIG

                    Comment


                    • #40
                      Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                      ***** ti to sve...kad ti se zenska dopadne cim si ju vidio i imas filing da bi s njom mogo sve..toe to...a sad ako jos ima i mrak guzu i po meni najljepse (srednje velike) sise, ***** smile i seksipil....psssssssss :P ja takoder zadovoljan sa svojom

                      Comment


                      • #41
                        Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                        Originally posted by Doomeo
                        da je ******sta malo .. op, to sam već reko sorry
                        Vidiš vraga, ******tost sam zaboravila. Baš zanimljivo. Al tu su varijacije, postoji:

                        a. ******sta u ponašanju i izgledu ali u seksu hladna
                        b. ******sta u ponašanju i izgledu ali u seksu neprirodno mehanički glumi ******stu i prenamaže se (dakle neopuštena, neprirodna)
                        c. savim obična u ponašanju i izgledu ali u seksu izuzetno ******sta (opuštena, prirodno pohotna, zna se prepustiti i predati)

                        Comment


                        • #42
                          Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                          Opcija c) je najbolja
                          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                            Pa očito postoji i

                            d) ******sta u svakom pogledu (ponašanje, sex, dok sjedi na wc-u, you name it)

                            i to se traži .. priznajem, i c) je ok, ali za pravu *****stost ne priznam ništa ispod d)
                            lift BIG, eat BIG, get BIG

                            Comment


                            • #44
                              Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                              Originally posted by Doomeo
                              Pa očito postoji i

                              d) ******sta u svakom pogledu (ponašanje, sex, dok sjedi na wc-u, you name it)

                              i to se traži
                              To ne postoji. Ili si ju vidio kratko, a ne cijeli dan danima, ili si zaljubljen ko tele pa ti se tak žena čini. I ja kad se zaljubim i najveći tulac mi izgleda ******st nonstop i kad priča tupe priče dozlaboga.

                              Žena ne može biti ******sta full time, jer ona ima i druge aspekte svoje osobnosti i izražaja. Sad ovosi koliko je raznolika il koliko je plitka. Al nekad je tužna, nekad je sva u pisanju, nekad smišlja šta će kuhat, nekad ju boli menstuacija, nekad brine oko celulita, nekad je kreativna....

                              Nikada ne može biti samo u jednom jedinom modu - seksualnom, tako da ne može biti ******sta nonstop. ******sta je samo tada kada je obuzme seksualna energija (pretpostavka je da ne glumi). A ako je obuzme stvaralačka energija ili zaigrana energija male curice ili mudrovanje, onda je u drugom modu.

                              Ili ti ne razikuješ glumu od autentičnosti, pa si popušio preseratorice ili si jako mlad pa još niti nemaš percepciju i senzore za razlikovat stvarnost od iluzije. Ili nisi po cijele dane nekoliko dana bio uz ženu, pa vidio raznolikost modova i aspekata osobnosti.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                                na zeni volim i zelim sebe, a sad... ostalo je manje vazno
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X