Announcement

Collapse
No announcement yet.

Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

    Originally posted by Šimun
    na zeni volim i zelim sebe, a sad... ostalo je manje vazno
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #47
      Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

      Originally posted by Sisi
      Originally posted by Doomeo
      Pa očito postoji i

      d) ******sta u svakom pogledu (ponašanje, sex, dok sjedi na wc-u, you name it)

      i to se traži
      To ne postoji. Ili si ju vidio kratko, a ne cijeli dan danima, ili si zaljubljen ko tele pa ti se tak žena čini. I ja kad se zaljubim i najveći tulac mi izgleda ******st nonstop i kad priča tupe priče dozlaboga.

      Žena ne može biti ******sta full time, jer ona ima i druge aspekte svoje osobnosti i izražaja. Sad ovosi koliko je raznolika il koliko je plitka. Al nekad je tužna, nekad je sva u pisanju, nekad smišlja šta će kuhat, nekad ju boli menstuacija, nekad brine oko celulita, nekad je kreativna....

      Nikada ne može biti samo u jednom jedinom modu - seksualnom, tako da ne može biti ******sta nonstop. ******sta je samo tada kada je obuzme seksualna energija (pretpostavka je da ne glumi). A ako je obuzme stvaralačka energija ili zaigrana energija male curice ili mudrovanje, onda je u drugom modu.

      Ili ti ne razikuješ glumu od autentičnosti, pa si popušio preseratorice ili si jako mlad pa još niti nemaš percepciju i senzore za razlikovat stvarnost od iluzije. Ili nisi po cijele dane nekoliko dana bio uz ženu, pa vidio raznolikost modova i aspekata osobnosti.
      Neke dijelove si čak lijepo izanalizirala, a posebno mi je slatko kako si krenula analizirat mene. I sam se nekad iznenadim kako mi je lako zaškakljat ego

      Imam 30g i bio sam sa par žena, svakako sam popušio tu i tamo koju preseratoricu i mogo bi sad svašta napisat "u svoju obranu", ali reko bi da nema potrebe. jer ..

      .. ključno je reći da mi nije problem ignorirati uglavnom ******stu ženu u svim tim drugim trenucima. Tužna je? Gledam na drugu stranu. Itd. Znači ako je dovoljno često ******sta, sve ok. A ja žene mogu jako puno ignorirati. Osim toga zato imaš "žene", a ne "ženu". Zvuči malo plitko, znam, ali alo pričamo o *****stosti kao glavnoj karakteristici.

      Znači imamo intenzitet i učestalost ******stosti. Učestalost je očito skoro nebitna, intenzitet me pali moram priznati, no tu su i sise. Sve se to sklopi u jednu slatku pohotnu cjelinu.

      Za dugoročniji commitment ionako tražim soulmate-type ženu, a tu igraju neke sasvim druge stvari.

      Ne brini ništa, kad mi bude do filozofije ili umjetnosti (pročitao sam opasku u Severovom threadu) čujemo se
      lift BIG, eat BIG, get BIG

      Comment


      • #48
        Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

        Originally posted by Sisi
        Žena ne može biti ******sta full time, jer ona ima i druge aspekte svoje osobnosti i izražaja. Sad ovosi koliko je raznolika il koliko je plitka. Al nekad je tužna, nekad je sva u pisanju, nekad smišlja šta će kuhat, nekad ju boli menstuacija, nekad brine oko celulita, nekad je kreativna....
        Hahaha sorry tak si mi nabacila, ovo ne mogu propustit:

        1. tužna je - boli me q, ignoriram
        2. sva je u pisanju - wtf, kaj žena ima pisat? ne mogu to pojmiti
        3. smišlja što će kuhat - ne sa mnom, jako sam jednostavan volim nekoliko jela naučit će ih za 3 dana ako ih već ne zna. kaj ona ima mislit
        4. boli je menstruacija - pošteno, trenutno je neupotrebljiva, privremeno prelazim na sljedeću
        5. brine oko celulita - ne sa mnom, jer žene s kojima se družim ili nemaju celulit ili su previše pametne da brinu oko njega ili kad vide kolko se palim na njih prestanu brinut o takvim glupostima
        6. kreativna - HAHAHAHA zakon si
        lift BIG, eat BIG, get BIG

        Comment


        • #49
          Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

          Originally posted by Doomeo
          Originally posted by Sisi
          Žena ne može biti ******sta full time, jer ona ima i druge aspekte svoje osobnosti i izražaja. Sad ovosi koliko je raznolika il koliko je plitka. Al nekad je tužna, nekad je sva u pisanju, nekad smišlja šta će kuhat, nekad ju boli menstuacija, nekad brine oko celulita, nekad je kreativna....
          Hahaha sorry tak si mi nabacila, ovo ne mogu propustit:

          1. tužna je - boli me q, ignoriram
          2. sva je u pisanju - wtf, kaj žena ima pisat? ne mogu to pojmiti
          3. smišlja što će kuhat - ne sa mnom, jako sam jednostavan volim nekoliko jela naučit će ih za 3 dana ako ih već ne zna. kaj ona ima mislit
          4. boli je menstruacija - pošteno, trenutno je neupotrebljiva, privremeno prelazim na sljedeću
          5. brine oko celulita - ne sa mnom, jer žene s kojima se družim ili nemaju celulit ili su previše pametne da brinu oko njega ili kad vide kolko se palim na njih prestanu brinut o takvim glupostima
          6. kreativna - HAHAHAHA zakon si
          Ovo je gnjusni što pišeš. Ili te neka "******" *****o povrijedila i izmajmunirala ili si ograničen u razmišljanju.Nadam se da je ovo prvo u pitanju jer s drugom opcijom se neces lijepo provest kroz zivot.
          Promatras žene isključivo kao seksualni objekt/mjesto pražnjenja. Kakkve god jesu i one su osjećajna bića, imaju masu svojih kvaliteta...da se spustim na tvoju razinu-nisi sve kuje na kraju krajeva. Pa čovječe valjda imaš sestru ili majku ...ne mogu vjerovati kako razmišljaš.
          Svi mi uglavnom volimo "drolje" u krevetu. Ali i dame u svim ostalim situacijama. Ne znam zašto žena po tebi ne bi mogla biti kreativna, dapače.
          Ti si po razmišljanju još pećinski čovjek....osvrni se oko sebe....vremena se mjenjaju...
          Ako želiš osobu s kojom ćeš moći manipulirati kao s malim djetetom - sretno ti bilo.
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #50
            Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

            Slažem se u potpunosti...

            Comment


            • #51
              Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

              meni je bas turn off kad je zena ******sta...
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #52
                Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                Kao što je rekao VelikiBlek, dama na ulici, ***** u krevetu

                Comment


                • #53
                  Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                  Originally posted by VelikiBlek
                  Ovo je gnjusni što pišeš. Ili te neka "******" j..... povrijedila i izmajmunirala ili si ograničen u razmišljanju.Nadam se da je ovo prvo u pitanju jer s drugom opcijom se neces lijepo provest kroz zivot.
                  Promatras žene isključivo kao seksualni objekt/mjesto pražnjenja. Kakkve god jesu i one su osjećajna bića, imaju masu svojih kvaliteta...da se spustim na tvoju razinu-nisi sve kuje na kraju krajeva. Pa čovječe valjda imaš sestru ili majku ...ne mogu vjerovati kako razmišljaš.
                  Svi mi uglavnom volimo "drolje" u krevetu. Ali i dame u svim ostalim situacijama. Ne znam zašto žena po tebi ne bi mogla biti kreativna, dapače.
                  Ti si po razmišljanju još pećinski čovjek....osvrni se oko sebe....vremena se mjenjaju...
                  Ako želiš osobu s kojom ćeš moći manipulirati kao s malim djetetom - sretno ti bilo.
                  Why so serious?

                  Još jedan naletava ..

                  Inače u pravu si, to sam zaboravio - sve su drolje osim njih 2 (moja majka i moja sestra).
                  lift BIG, eat BIG, get BIG

                  Comment


                  • #54
                    Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                    @VelikiBlek i @Mauro9 slažem se s vama, o vašim stavovima o ženama. Prelijepi su, i divni stavovi. I treblo bi više muškaraca imat takve stavove.

                    Ali ne slažem se jer ste @Doomea shvatili ozbiljno. Ja i on se već kužimo, kad je netko duže na forumu već se kuži profil ličnosti i stil izražaja. Samo sam htjela da razbije ideju o nonstop ******stoj. Mi se samo tako provociramo skroz dobronamjerno, i tendenciozno, da bi izvukli zanimljivu životopisnu raspravu sa kontra argumentima. Meni se čak sviđa što on voli ******ste jer sam i sama takva, i sviđa mi se što na ženama gleda samo seksualni aspekt, jer i ja gledam na muškarce kao na objekte koje treba ševiti i koji će me pendrečiti do besvijesti.

                    Ako uleti neki koji osim toga ima i dubinu, dušu i razne interese, super, onda ga cjelovito volim. Ali ako nema to, onda je objekt za seks, i žudim za njim seksualno, i volim ga seksualno, ali ništa više. Znam za što mi treba. I znam za što nije.

                    Originally posted by Šimun
                    meni je bas turn off kad je zena ******sta...
                    Dirljivo. Zaljubit ću se, al ja sam ******sta pa me nećeš htjet. A taman sam smršala ohohoo!

                    Comment


                    • #55
                      Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                      Originally posted by Sisi
                      @VelikiBlek i @Mauro9 slažem se s vama, o vašim stavovima o ženama. Prelijepi su, i divni stavovi. I treblo bi više muškaraca imat takve stavove.



                      ................ jer i ja gledam na muškarce kao na objekte koje treba ševiti i koji će me pendrečiti do besvijesti.......


                      ...Sisi pričaj nam onda što još voliš osim pendrečenja do besvijesti
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • #56
                        Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                        Originally posted by Sisi
                        @VelikiBlek i @Mauro9 slažem se s vama, o vašim stavovima o ženama. Prelijepi su, i divni stavovi. I treblo bi više muškaraca imat takve stavove.
                        Upravo tako, da bi više žena ostalo meni.

                        Originally posted by Sisi
                        Meni se čak sviđa što on voli ******ste jer sam i sama takva, i sviđa mi se što na ženama gleda samo seksualni aspekt, jer i ja gledam na muškarce kao na objekte koje treba ševiti i koji će me pendrečiti do besvijesti.
                        Odlično, javiću ti se na PM pa ćemo vidjet ko će koga.

                        Originally posted by Sisi
                        Ako uleti neki koji osim toga ima i dubinu, dušu i razne interese, super, onda ga cjelovito volim. Ali ako nema to, onda je objekt za seks, i žudim za njim seksualno, i volim ga seksualno, ali ništa više. Znam za što mi treba. I znam za što nije.
                        Ne bih to ni sam mogao bolje reći. Dosadno je kad se slažemo.
                        lift BIG, eat BIG, get BIG

                        Comment


                        • #57
                          Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                          ja gotivim ove produhovljene

                          Comment


                          • #58
                            Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                            Glete. Ja pod ******sta ne podrazumijevam one žene kakve viđam u Piranhi, koje se podaju svakom tipu koji im plati cugu, odveze ih doma i kupi im parfem. To ne. To je patologija i maloumnost.
                            ******sta meni znači ona žena koja:
                            a) izuzetno voli seks (često) ali kvalitetan seks s kvalitetnim muškarcem
                            b) pokazuje svoju skesualnu prirodu autentično
                            c) ima jasan kriterij s kojim će muškarcem u seksualnu realizaciju
                            d) koja je seksualno protočna, spontana i predana (s tim odabranim)

                            Originally posted by VelikiBlek
                            ...Sisi pričaj nam onda što još voliš osim pendrečenja do besvijesti
                            Osim pendrečenja do besvijesti, nekoliko puta dnevno, volim:

                            da me on stalno dira i gleda, da se napaljuje dok perem suđe pa mi priđe iza i napada me, da se napaljuje dok perem kadu sva raščupana i znojna, da pričamo o BB-u i prehrani, da idemo zajedno na trening, da se vozimo na biciku, da putujemo po svijetu, da idemo u Paklenicu i na Velebit sa šatorom, da idemo na more na crnjaka, da surfamo, da jedrimo; da pričamo o svemiru, kvantnoj mehanici, teoriji relativnosti; da sluša kad mu ja pričam svoje ideje o kojima pišem; da mu je tvrd čim ga zažvalim i nasmijem se; da mi govori da sam najljepša na svijetu i najseksi; da zna biti i nježan i divlji; da je seksualno spontan, nesputan i da kanalizira svoju seksualnu energiju bez blokada, otpora i mehničnosti; da može dugo... to je to uglavom.

                            Comment


                            • #59
                              Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                              Bravo, to su prirodni i zdravi stavovi, samo konzervativnim razmišljanjima sami sebi stvaramo probleme i otežavamo. Uvijek je jadna žena iskorištena , zašto ne bi mogli malo prijeći te barijere i shvatiti da se međusobno iskorištavamo jer imamo iste fizičke potrebe.

                              Comment


                              • #60
                                Re: Što najviše volite na ženama? Što je najvažnije?

                                ako je to definicija ******stog ponasanja onda ok, ja sam govorio o zenama kaj daju odma i svakom...
                                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                                Comment

                                Working...
                                X